افزایش قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین و رسیدن به عدد 22 هزار دلار!

آقای Tom Lee به عنوان کارشناس در زمینه ارزهای دیجیتال این اعتقاد را دارد که در پایان سال 2018، قیمت بیت کوین به 22 هزار دلار خواهد رسید.

افزایش قیمت بیت کوین

از زمان افزایش قیمت و ارزش ارزهای دیجیتال در بازارهای جهانی به یک‌باره این ارزها به یکی از سوژه‌‏های جذاب رسانه‏‌های خبری تبدیل شدند و کارشناسان زیادی شروع به اظهار نظر در مورد شرایط فعلی و آینده‌‏ی ارزهای دیجیتال نمودند که بنا بر عقیده‏‌ی اکثر کارشناسان نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال به طور مستقیم در ارتباط با قیمت بیت کوین می‏‌باشد و قیمت بیت کوین به عنوان سنگ بنای بازار ارزهای دیجیتال بوده و تا آینده‌‏ای دور نیز خواهد بود.

در راستای افزایش قیمت ارز دیجیتال ، در سال 2017، قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار رسید و باعث کسب درآمد و سود بالایی برای سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال شد. ولی این روند رو به رشد و مثبت ارز دیجیتال پایدار نبوده و از ابتدای سال 2018، شاهد کاهش چشمگیر قیمت ارزهای دیجیتال در بازارهای جهانی بوده‌ایم که در حال حاضر این روند همچنان ادامه ولی در این بین افرادی هستند که نسبت به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین و ظهور روزهای آفتابی در بازار ارزهای دیجیتال امیدوار هستند.

نظرات مختلف حوزه بیت کوین

در این راستا اظهار نظرهای مختلفی توسط کارشناسان ارزهای دیجیتال انجام می‌‏شود که در یکی از این آخرین اظهار نظرها، آقای ” Tom Lee “، به عنوان کارشناس برجسته ارزهای دیجیتال در وال استریت مصاحبه‏‌ی مثبت و امیدوار کننده‏‌ای را در پنج ژولای با شبکه‎ی CNBC در مورد ارزهای دیجیتال انجام داد.

در طی این گزارش آقای Tom Lee اظهار امیدواری کرد که در پایان سال 2018، قیمت بیت کوین به 22 هزار دلار برسد. البته ایشان قبلاً در مصاحبه‏ای اعلام کرده بود که قرار است قیمت بیت کوین در انتهای سال به 25 هزار دلار برسد که در مصاحبه‏‌ی جدیدش مقدار پیش‏بینی شده از قیمت بیت کوین را کم‏تر گفته است. در این بین همانطور که می‌‏دانید افزایش قیمت بیت کوین به طور مستقیم کل بازار ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار می‏‌دهد پس می‏‌توان نتیجه گرفت که روزهای آفتابی در انتظار سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال می‌‏باشد.

افزایش قیمت ماینینگ ارز دیجیتال

آقای Tom Lee، دلیل خود را برای چنین اظهار نظری، این چنین بیان نمود که : ” به دلیل افزایش قیمت mining ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین برای این که تناسبی بین قیمت بیتکوین و هزینه‏‌ی mining به وجود آید، پیش‏بینی می‌‏شود که این افزایش قیمت حاصل شود. “. همچنین پیش‏بینی می‏شود که قیمت ارزهای دیجیتال در پایان سال 2019، به قیمت 99 هزار دلار برسد که با توجه به شرایط حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال، چنین افزایش قیمتی، بسیار بعدی به نظر می‌‏رسد.

در عین حال عوامل دیگری هم هستند که ممکن است در افزایش قیمت ارزهای دیجیتال و به خصوص بیتکوین تأثیر گذار باشند، از جمله‏ی این موارد می‏‌توان به نگرش مثبت کشورها نسبت به تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال و همچنین رشد استفاده و محبوبیت ارزهای دیجیتال در بین مردم و سرمایه‌گذاران اشاره کرد که این امر یک حرکت و موج مثبت در بازار ارزهای دیجیتال به شمار می‌‏رود.