آموزش احراز هویت در سایت اکسکوینو | Excoino Verification

آموزش احراز هویت در اکسکوینو | Excoino Verification

برای استفاده از سایت های خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیازمند به تایید هویت کاربران محترم می باشد. دلیل این موضوع جلوگیری از سوء استفاده از مدارک و کارت بانکی دیگران می باشد.

کاربران عزیزی که برای احراز هویت در سایت نیاز به راهنمایی دارند، می توانند مراحل زیر را جهت تکمیل فرایند احراز هویتشان انجام دهند.

 

۱- ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. سپس مانند تصویر زیر به صفحه احراز هویت وارد شوید:

احراز هویت بیت کوین 1

۲- در صفحه احراز هویت سه بخش برای احراز وجود دارد (شماره موبایل ، ایمیل و تصویر کارت ملی)

۲-۱  در بخش اول شما باید شماره همراهی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید تایید کنید.

برای این کار مانند تصویر زیر (شماره ۱) ابتدا تیک مربوطه را زده و سپس دکمه “ارسال کد تایید” (شماره۲) را بزنید تا کد تاییدیه برای شما ارسال شود. سپس کد پیامک شده را در قسمت سه وارد کنید ، حالا مجددا تیک “im not robot” را زده و در نهایت روی تایید کلیک کنید تا شماره شما تایید شود.

احراز هویت بیت کوین (2)

۲-۲ حالا باید ایمیل خود را تایید کنید.

برای تایید ایمیل کافیست مانند مرحله تایید موبایل عمل کنید. ابتدا تیک “I’m not robot” را بزنید و روی ارسال کد تایید را بزنید. حالا کدی به ایمیل شما ارسال میشود. کد دریافتی را درکادر مربوطه وارد کرده ، سپس مجددا تیک را زده (شماره ۱)  و احراز هویت را کلیک کنید (شماره ۴)

 

احراز هویت بیت کوین (3)

 

۲-۳ در مرحله آخر هم شما باید تصویر کارت ملی خود را ارسال کنید.

مراحل ۱ تا ۳ را مانند تصویر زیر به ترتیب انجام دهید تا تصویر کارت شما برای ما ارسال شود. (حجم عکس ارسالی حداقل ۱۰۰kb و حداکثر باید ۱mb باشد.

بعد از ارسال تصویر کارت ملی برای شما، ما تصویر ارسالی شما را در اسرع وقت با کد ملی و نام وارد شده ی شما در زمان ثبت نام بررسی میکنیم و در صورت تطابق ، حساب شما تایید نهایی می شود و شما بعد از آن میتوانید به راحتی از سایت خرید و فروش انجام دهید.

احراز هویت بیت کوین (4)

 

ورود به حساب کاربری

ثبت نام در سایت

14 پاسخ
 1. Saeed
  Saeed می گوید

  سلام
  من وقتی ایمیل را جهت ورود به ثبت نام میزنم تمامی اعداد به فارسی نوشته میشه وسایت ایمیلم رو قبول نمی کنه چه کار باید کرد با تشکر

 2. نوید خفاجی
  نوید خفاجی می گوید

  من کارت ملی رو گم کردم.میتونم با شناسنامه عکس بگیرم.یا با کپی کارت ملی.گواهی نامه.کارت پایین خدمت هم دراندیشه با اونها هم گرفت

نظرات بسته شده اند.