قیمت بیت کوین

آینده قیمت بیت کوین از زبان تحلیل گران

یکی از برترین تحلیل گران حوزه ارزهای دیجیتال اعلام کرد احتمال باقی ماندن قیمت بیت کوین در محدوده 5,500 دلار برای چندین ماه بسیار زیاد است.

قیمت بیت کوین

پیتر برانت در پیغام توییتری خود در تاریخ 21 نوامبر، قیمت هدف بعدی در روند نزولی شکل گرفته در قیمت بیت کوین را 5,500 دلار دانست. روز گذشته بازار ارز دیجیتال بیت کوین تحت تاثیر بار منفی قرار گرفته و قیمت این رمز ارز به محدوده زیر 6,850 دلار رسید.

بازار خرسی طولانی مدت بیت کوین

برانت در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد ممکن است روند خرسی تشکیل شده ادامه داشته و فراتر از حد تصور فعالان این حوزه ظاهر شود. قیمت هدف من سطح 5,500 دلار بود که با توجه به کمترین قیمت بیت کوین در روز گذشته ( یعنی 6,850 دلار ) رسیدن به این سطح دور از انتظار نیست. ولی چیزی که باعث شگفتی افراد جامعه کریپتو خواهد شد مدت زمان بازار خرسی این ارز دیجیتال است.

آینده قیمت بیت کوین از زبان تحلیل گران برتر

صبح روز گذشته قیمت بیت کوین به محدوده 6,000 دلار رسید که با تلاش گاوها توانست به یک بهبود نسبی دست یافته و چند  سطح بالاتر حرکت کند. هم اکنون تحلیل گران معتقدند قیمت بیت کوین در کوتاه مدت با سود بیشتر همراه خواهد بود.

ارز دیجیتال بیت کوین هنگام نگارش این مطلب با ثبت افزایش قیمت 2 درصدی در محدوده 7,320 دلار مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد که این موضوع را می‌توان به منزله یک بهبود نسبی از سطح 6,700 دلار در نظر گرفت. این سطح از مدت‌ها پیش به عنوان یک سطح حمایت قوی به شمار رفته است و رسیدن قیمت بیت کوین به این نقطه اهمیت سطح مذکور را بیش از پیش بیان می‌کند. برخی معتقدند احتمال افزایش قیمت جزئی در آینده‌ای نزدیک وجود خواهد داشت.

ارز دیجیتال بیت کوین

بیگ چدز یکی از تحلیل گران مطرح ارزهای دیجیتال نیز طی پیام توییتری خود عنوان کرده است حرکت قیمت بیت کوین در آینده نزدیک به نفع گاوها خواهد بود.

پیش بینی الکس کروگر

در همین راستا یکی از اقتصاددانان بیان کرد ممکن است بیت کوین توانایی صعود به سطح 8,000  دلار را داشته باشد ولی از طرفی بازار خرسی کنونی نیز از قدرت کافی برخوردار است.

الکس کروگر اقتصاددان و تحلیل گر محبوب ارزهای دیجیتال نیز دیدگاه خود درباره آینده بیت کوین را به این صورت بیان کرده است: بیت کوین توانایی رسیدن به سطح 8,000 دلار را خواهد داشت ولی پیش از آن، احتمال رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به سطوح پایین‌تر دور از انتظار نیست.

وی همچنین افزود هالوینگ پیش رو به عنوان عاملی برای افزایش قیمت بیت کوین در نظر گرفته نخواهد شد و این ارزدیجیتال طی هفته ها و روزهای آینده شاهد کاهش قیمت بیشتری خواهد بود.

یورش پلیس به صرافی بایننس

از طرفی برخی از خبرگزاری ها انتشار اخباری مبنی بر یورش پلیس به صرافی بایننس در چین را عامل اصلی کاهش قیمت بیت کوین دانستند که لازم به ذکر است صحت این خبر توسط یکی از مقامات مسئول صرافی بایننس تکذیب شد.

وی گفت که دفاتر بایننس اصلا وجود خارجی ندارند تا مورد حمله پلیس قرار بگیرند. تیم بایننس در واقع یک جنبش جهانی متشکل از افراد مختلف در سراسر دنیاست که به صورت غیر متمرکز گرد هم آمده‌اند. بایننس دفاتر ثابتی در چین ندارد پس منطقی نیست پلیس حمله کرده و منجر به تعطیلی آن‌ها شود.