ارز دیجیتال اتریوم

اتریوم در صدد جلب رضایت سرمایه‌گذاران

داده‌های به دست آمده از گری اسکیل، از رشد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم خبر داد. طبق بررسی‌ها در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ حدود ۱۱۰ میلیون دلار در پروژه‌های مختلف اتریوم سرمایه‌گذاری شده است.

جالب اینجاست که این موضوع دقیقا زمانی اتفاق افتاده است که جهان تحت تاثیر ویروس کرونا با مشکلات اقتصادی فراواتی دست و پنجه نرم می‌کند.

دومین ارز دیجیتال بزرگ دنیا در حال انفجار

نمودار قیمت اتریوم

بر اساس این گزارش گری اسکیل اخیرا در یکی از بهترین موقعیت‌های خود قرار داشته و تنها در سه ماهه اول سال سرمایه‌ای بالغ بر ۵۰۳.۷ میلیارد دلار دریافت کرده است.  این در حالی است که متوسط سرمایه‌گذاری سالانه برای تمام محصولات این مجموعه ۳۸.۷ میلیون دلار بوده که ۸۸ درصد این مقدار مربوط به سرمایه‌گذاران نهادی است. شرکت گری اسکیل برای اولین بار در تاریخ خود حدود ۱۰۷ میلیارد دلار درآمد داشته است.

بر اساس گزارش وبسایت گری اسکیل حساب صندوق امانات بیت کوین، اصلی‌ترین جریان سرمایه‌گذاری این شرکت را با ۳۸۸.۹ میلیون دلار به خود اختصاص داده است.

درآمد این شرکت در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ با افزایش ۵۰۳.۷ میلیون دلاری همراه بوده است و این مقدار برابر است با دو برابر بیشترین میزان سه ماهه قبلی . سرمایه‌گذاران جدید بالغ بر ۱۶۰.۱ میلیون دلار ورودی داشته‌اند و صندوق‌های بیت کوین و اتریوم به رکورد سه ماهه خود دست یافته‌اند.

از طرفی ارز دیجیتال اتریوم طی سه ماهه گذشته توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. شرکت گری اسکیل هم موفق به ثبت رکورد جدید میزان سرمایه‌گذاری ۱۱۰ میلیون دلاری شد.

تحلیل ارز دیجیتال اتریوم

ارز دیجیتال اتریوم یطی ۲ سال گذشته تقریبا ۹۰ میلیون دلار از جریان سرمایه‌گذاری را به خود اختصاص داده است. این موضوع می‌توان به منزله قرار گرفتن این ارز دیجیتال در یک موقعیت کلیدی و نشانه‌ای از آغاز موج سرمایه‌گذاری‌های سازمانی بی‌سابقه در نظر گرفته شود.

به طور کلی می‌توان گفت علی رغم نوسانات زیاد و ریسک بالای موجود در بازار ارزهای دیجیتال، علاقه سرمایه‌گذاران برای مشارکت در آن با افزایش زیادی همراه بوده است.

ارز دیجیتال اتریوم یکبار دیگر مقاومت محدوده ۱۶۷.۳۲ دلار را به سمت بالا شکست و احتمال رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به محدوده ۱۸۷.۹۸ دلار دور از انتظار نیست. بروز چنین اتفاقی در روند قیمت این ارز دیجیتال قدرت گاوها برای دستیابی به محدوده ۲۲۰ دلار را افزایش خواهد داد.

در صورت شکست مقاومت مثلث صعودی، هدف قیمت بعدی در محدوده ۲۵۱.۶۴ دلار خواهد بود. ولی در این بین سطوح مقاومت ۲۲۰ و ۲۵۱.۶۴ دلاری نیز به چشم می‌خورد.

نمودار ارز دیجیتال اتریوم

هر دو شاخص میانگین متحرک رو به افزایش بوده و شاخص قدرت نسبی در محدوده مثبت قرار دارد که این موارد به قدرت گاوها در بازار اشاره دارد.

در صورتی که قیمت جفت ارز اتریوم/ دلار به زیر محدوده ۱۶۷.۳۲ دلار برسد، دیدگاه صعودی ما نسبت به این ارز دیجیتال رنگ خواهد باخت. شکست سطح حمایتی در محدوده ۱۵۶.۴۲ دلار روند بازار را باب میل خرس‌ها تغییر خواهد داد.

معامله‌گران می‌توانند حد ضرر خود را در محدوده ۱۵۰ دلار در نظر بگیرند.