روزهای امیدوار کننده در مورد آینده ی اتریوم

روزهای امیدوار کننده در مورد آینده اتریوم

روزهای امیدوار کننده در مورد آینده ی اتریوم

اتریوم ،کاربردی ترین ارز دیجیتال و فراز و فرود های اخیر

تقریباً چند روز پیش بود که قیمت اتریوم تا قیمت 170 دلار پایین آمد و به کمترین مرز قیمتی خود در طول یک سال اخیر رسید. این شرایط باعث نگرانی بسیاری از سرمایه ‏گذاران و فعالان در زمینه‏ ی پروژه‏‌های مربوط به ارز دیجیتال اتریوم شده بود. چرا که در حال حاضر از ارز دیجیتال اتریوم، به عنوان یکی از کاربردی ‏ترین ارزهای دیجیتال بازار یاد می‌‏شود و همه روزه شاهد آن هستیم که پروژه‏ های متنوع و زیادی در راستای استفاده و توسعه‏‌ی این ارز دیجیتال در سراسر جهان توسط شرکت‏ های مختلف و تحت عنوان استارتاپ و یا تولید یک ارز دیجیتال جدید، پیاده‏‌سازی می‌‏شود.

حال، با وجود این تعداد پروژه ‏ی در حال انجام در حیطه‌‏ی اتریوم، همه کارشناسان بر این باور بودند که این ارز دیجیتال بتواند حتی در دراز مدت از ارزهای قدرتمندی مانند بیت کوین نیز پیشی گیرد که در حال حاضر، شاهد شکل‏‌گیری، شرایط کامل عکس این حالت هستیم. ولی در عین حال در یکی دو روز اخیر، نوسانات و جنبش‌‏های رو به بالای اتریوم، باعث خوشحالی بسیاری از افراد و از جمله سرمایه‏ گذاران این ارز دیجیتال در بازار شده است. چرا که در حال حاضر، شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال تا حدود 213 دلار هستیم که البته این قیمت، همواره متغیر بوده و ممکن است در حین مطالعه‏‌ی این مقاله، باز هم شاهد تغییراتی جدید در قیمت ارز دیجیتال اتریوم باشیم.

اتریوم در تلاش برای بهبود شرایط بد روزهای اخیر

حال کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال بر این عقیده هستند که افزایش قیمت اتریوم را می‌‏توان به عنوان یک حرکت مثبت و در راستای رهایی از شرایط بد این روزهای اتریوم دانست. در این بین همچنین باید گفت که افزایش تراکنش‌ ‏های صورت گرفته با اتریوم هم، در رشد خفیف قیمت این ارز دیجیتال در بازار، تأثیرگذار بوده است. بدین ترتیب که با آمدن توکن‏ های جدید مبتنی بر اتریوم و قرارگیری این توکن‏ ها بر روی صرافی‏ های ارز دیجیتال آنلاین، شاهد افزایش استفاده از ارز دیجیتال اتریوم، بوده ‏ایم.

در واقع به این صورت که برخی از صرافی ‏های ارز دیجیتال آنلاین با پشتیبانی از توکن‏ های جدید که در مقطع فعلی، تنها از طریق اتریوم، قابل معامله هستند، باعث شده است تا نیاز به خرید اتریوم برای شکل‏گیری این تبادلات، بیش‏تر از قبل شده و همین افزایش استفاده از این ارز دیجیتال نیز، به صورت مستقیم بر روی قیمت این ارز دیجیتال در بازارهای جهانی، تأثیرگذار بوده است. همچنین پیش ‏بینی می‌‏شود که با افزایش ورود توکن‏ های بیش‏تری که مبنی بر اتریوم، هستند، همواره شاهد جهش ‏های مثبت بیش‏تر این ارز دیجیتال در بازار باشیم.

خرید بموقع،  استراتژی پرسود سرمایه گذاران ارز دیجیتال اتریوم

علاوه بر این، شرایط چند روز قبل بازار ارز دیجیتال را در نظر بگیرید که قیمت اتریوم در آن روزها، تقریباً برابر با 170 دلار بود و شرایط این روزهای ارز دیجیتال اتریوم، را نیز در نظر بگیرید که قیمت این ارز دیجیتال تقریباً در بازه‏‌ی قیمتی 200 دلار و خورده ‏ای در حال تغییر است که اگر فردی در این شرایط در حالی که قیمت اتریوم، بسیار پایین بود، نسبت به خرید این ارز دیجیتال اقدام کرده باشد، اکنون توانسته به مقدار زیادی به سود برسد و از طریق استراتژی خرید به موقع خود، بتواند نوسان صورت گرفته در مورد قیمت اتریوم را به صورت شرایط مثبت و پر سود، برای خود تبدیل نماید.

حال باید دید که در روزهای آینده اتریوم، چه عکس‏ العمل‏ هایی را در مورد تغییرات قیمت خود در بازار ارزهای دیجیتال از خود نشان خواهد داد.
همچنین در این باره بخوانید:
آیا شرایط فعلی، فرصت مناسبی برای خرید اتریوم است؟
مطرح شدن 4 راه حل برای موضوع ثبات اتریوم در بازار ارزهای دیجیتال
تحلیل وضعیت ارزهای دیجیتال در بازار