قیمت بیت کوین و سایر ارز دیجیتال

ادامه افزایش مثبت و خوشحال کننده قیمت بیت کوین

ادامه افزایش مثبت و خوشحال کننده قیمت بیت کوین

بیت کوین سنگ بنای ارزش گذاری سایر ارزهای دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال همواره از زمان پیدایش خود، شاهد نوسانات و تغییرات زیادی در قیمت ارزهای خود بوده است. مخصوصاً ارز دیجیتال بیتکوین به عنوان ارزش‏مندترین ارز دیجیتال موجود در بازار، همواره با تغییرات قیمت خود، نگاه‌‏ها و توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است. بیت کوین و تغییرات قیمت این ارز از این لحاظ اهمیت دارد و با جدیت دنبال می‌‏شود که این ارز به عنوان سنگ بنای بازار ارزهای دیجیتال مطرح بوده و قیمت آن بر روی قیمت‏ سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار و روند حرکتی بازار تأثیرگذار می‌‏باشد. حال با داشتن این تأثیر، در حال حاضر شاهد آن هستیم که بیت کوین یک الگوی رفتاری جدیدی را به خود گرفته است. بدین صورت که بیتکوین تقریباً در حدود یک ماه اخیر است که شروع به انجام و اعمال چنین رفتاری از خود نموده است.

به طوری که این رفتار بر حرکت‏‌های کوچک قیمتی رو به بالا استوار است. یعنی درواقع بیت کوین به جای نوسانات شدید رو به بالا و پایین خود که به طور کلی بازار را دگرگون می‏‌نمود، اکنون توانسته با یک الگوی رفتاری ثابت نظرهای مثبت را به خود جلب نماید. شیوه حرکت جدید بیت کوین بدین صورت است که این ارز همواره دارای نوسانات رو به بالا می‌‏باشد با این ویژگی که این نوسانات در حد ۵۰ دلار تا ۱۰۰ دلار می‏‌باشند و حداکثر ممکن است شاهد کاهش ۵۰ دلاری نیز در قیمت این ارز باشیم ولی در کل در پایان روز، این ارز می‌‏تواند که خود را در شرایط مثبت قرار دهد که این شرایط مثبت با قدم‏‌های کوچک ولی مطمئن همراه هستند.

گام های آهسته و پیوسته ی افزایش قیمت بیت کوین تا کجا ادامه خواهد داشت؟

بسیاری از کارشناسان این روند حرکتی را به عنوان پایه و اساس روزهای درخشان بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال در آینده به شمار می‏‌آورند و بسیار امیدوار هستند که بیت کوین با این روند و رفتار جدید خود، بتواند ثبات بیش‏تری به خود گرفته و در برابر نوسانات و فشارهای اقتصادی وارد شده، مقاومت بیش‏تری از خود نشان دهد. حال با توجه به موارد گفته شده، در حال حاضر قیمت بیت کوین در حدود بازه‌‏ی قیمتی ۷ هزار و ۳۰۰ دلار می‌‏باشد و اگر این چنین به روند حرکتی خود ادامه دهد، احتمالاً شاهد بالا رفتن قیمت این ارز تا رقم‏‌های بسیار قابل توجه‌ ‏تری خواهیم بود.

بدین صورت که کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال این گونه پیش‌‏بینی می‌‏کنند که این ارز دیجیتال اگر بتواند نقطه‌ ی شکست ۷ هزار و ۵۰۰ دلار را بشکند، خواهد توانست تا ۸ هزار دلار افزایش قیمت داشته باشد. ولی همانطور که از طرز حرکت و نوسانات فعلی بیت کوین، قابل برداشت است، این ارز در یک روال مثبت و بسیار با صبر و حوصله، در حال بهبود ارزش و قیمت خود در بازار ارزهای دیجیتال بوده و احتمالاً باید چند روز و یا چند هفته نیاز باشد تا بیت کوین بتواند خود را به مقادیر قیمت مورد نظر و مورد انتظار از خود برساند.

کاهش قیمت بیت کوین

در مورد کاهش قیمت ‏های بیت کوین نیز صحبت شد که این کاهش قیمت‏ ها تقریباً در حدود ۱۰ روز است که بسیار شدید نبوده و حداکثر در حد ۱۰۰ دلار تا ۲۰۰ دلار می‌‏باشند که با اتفاق یک شرایط کاهش قیمت، بیت کوین همواره توانسته، این وضعیت را جبران کرده و دوباره قیمت و ارزش خود را در بازار ارزهای دیجیتال بالا ببرد. حال با در نظر گرفتن تمامی شرایط موجود و الگوی رفتاری جدید بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال، وضعیت موجود بسیار امیدوار کننده بوده و باعث خوشحالی و کسب سود و درآمد مناسبی برای سرمایه‏ گذاران بازار ارزهای دیجیتال شده است. باید دید که آیا بیت کوین می‌‏تواند در روزهای آینده، الگوی رفتاری جدید خود را تکرار نماید و باعث بهبود و رونق بازار ارزهای دیجیتال گردد؟ خواهیم دید.

همچنین در این باره بخوانید:

چه زمانی قیمت و ارزش یک ارز در بازار ارزهای دیجیتال افزایش می‌یابد؟

استراتژی‌های متفاوت در خرید و فروش ارزهای دیجیتال