سه شنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری رمز ارزی یونیسف انجام شد

بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری رمز ارزی یونیسف انجام شد

امروز ۸ شرکت تکنولوژی محور از ۷ اقتصاد نوظهور مختلف قادر به دریافت ارز دیجیتال اتریوم از صندوق سرمایه‌گذاری یونیسف ( UNICEF ) خواهند شد.

صندوق سرمایه‌گذاری یونیسف با توجه به قابلیت‌های رمزنگاری شده خود، ۱۲۵  اتریوم ( به ارزش تقریبی ۲۸,۶۰۰ دلار سرمایه ) به منظور توسعه طرح‌ها و پروژه‌های این شرکت‌ها در نظر گرفته است. البته شرکت‌هایی که این مبلغ را دریافت کرده‌اند، قبلا هم ۱۰۰,۰۰۰ دلار به صورت پول فیات از صندوق یونیسف دریافت کرده بودند.

یونیسف

یکی از این شرکت‌ها که Afinidata نام دارد، در زمینه تولید محتوای آموزشی برای والدینی که فرزند خردسال دارند فعالیت می‌کند. شرکت دیگری به نام Cireha برای کودکانی که از اختلال گفتاری رنج می‌برند، تجهیزات ارتباطی برای استفاده در دنیای آفلاین می‌سازد. این شرکت‌ها اهداف مشخصی دارند و سازمان یونیسف برای کمک به تحقق هر چه سریعتر اهداف این شرکت‌ها به آن‌ها کمک می‌کند.

“کریس فابیان، مشاور ارشد دفتر نوآوری یونیسف در بیانیه‌ای اظهار داشت: همانطور که می‌بینیم دنیای دیجیتال بسیار سریع‌تر از آنچه تصور می‌کردیم در حال پیشرفت و راه پیدا کردن به زندگی افراد است. یونیسف هم برای هماهنگی هر  چه بیشتر با دنیای دیجیتال امروزی باید از این بستر تکنولوژی برای کمک به کودکان سراسر دنیا استفاده کند . وی همچنین گفت انتقال این کمک‌های مالی به ۸ شرکت که در ۷ منطقه جغرافیایی متفاوت واقع شده بودند تنها ۲۰ دقیقه زمان برد و هزینه این انتقال نیز چیزی کمتر از ۲۰ دلار بوده است. عواملی مثل افزایش جهانی قیمت این ارزها، کارمزد پایین مربوط به انتقالات و همچنین شفافیت بسیار بالای آن‌ها اشتیاق ما را برای استفاده از آن‌ها افزایش داده است.

یونیسف یا صندوق کودکان ملل متحد  سازمانی است که با هدف تامین رفاه کودکان سراسر جهان و ساخت آینده‌ای بهتر برای آن‌ها تاسیس شد. از آن‌جا که این مرکز با شرکت‌های IT محور بسیاری در سراسر جهان تبادلات مالی دارد، فناوری بلاک چین کاملا متناسب با برنامه‌های آن برای آینده می‌باشد.

منبع: Cointelegraph

همچنین ببینید

قیمت بیت کوین

دماسنج بازار: صعود قیمت بیت‌کوین و فرود دلار و سکه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این هفته هم بیت کوین به مسیر افزایش قیمت خود ادامه داد، در حالی که …

گوگل وارد حوزه توکن‌های غیرمثلی می‌شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه شرکت خدمات پردازش ابری گوگل کلود (Google Cloud)، قرار است به‌عنوان اپراتور شبکه فلو (Flow) …

سولانا پیشتاز آلتکوین‌ها بعد از بازآزمایی خط حمایت ۱۵۰ دلاری

زمان مطالعه: 3 دقیقه کازموس همچنان به روند صعودی خود برای ثبت رکورد‌های تاریخی قیمت ادامه می‌دهد و گاوها …

تحليل on-chain بیت‌کوین

تحلیل درون زنجیره‌ای (On-Chain) بیت‌کوین

زمان مطالعه: 7 دقیقه این هفته قصد داریم فعالیت‌های درون شبکه‌ای یا آن چین (on-chain) بیت‌کوین را بررسی کنیم …