Crypto Market Update BTC ETH XRP BCH Price Analysis

تحلیل قیمت ارز دیجیتال (بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ریپل و…)

نوسانات بازار ارز دیجیتال نشان می دهد که پیش بینی قیمت در این بازار برای ارزهای دیجیتال کمی مشکل است اما بر اساس نمودارهای موجود، می توان قیمت ارزهای دیجیتال را به شرح زیر پیش بینی کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین

با این که بیت کوین روند نزولی بی سابقه ای را طی کرده بود، اما در هفته گذشته روند صعودی در پیش گرفت و رشد 9.81 درصدی داشته است. قیمت بیت کوین شاهد رشد زیادی بود و از ۳۶۷۸.۸ به ۴۰۰۲.۴ دلار رسید. پس از آن با سیر روند نزولی کمی مواجه شد و از ۴۰۶۴.۱ به ۴۰۲۵.۶ دلار رسید. این روندهای متفاوت حاکی از نوسان های زیاد در بازار است اما به طور کلی برای قیمت بیت کوین روند صعودی پیش بینی می شود.

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت اتریوم

قیمت ارز دیجیتال اتریوم در حال افزایش است و می تواند حتی به 175 دلار هم برسد. در سال 2019 برای اولین بار قیمت این ارز دیجیتال به قیمت 165 دلار رسید. واضح است که قیمت این ارز دیجیتال بالای ۱۵۳ دلار باقی می ماند. پیش بینی می شود که کمترین قیمت اتریوم ۱۳۹ دلار و بیشترین قیمت آن ۱۶۶ دلار باشد. اگر افزایش قیمت اتریوم ادامه پیدا کند، قیمت آن به عددی بین 168 تا 170 دلار خواهد رسید و اگر از قیمت 170 دلار عبور کند، به 175 دلار خواهد رسید. از آن جایی که قیمت اتریوم در حال سیر روند صعودی ست، احتمال رسیدن قیمت آن به 170 دلار زیاد است.

تحلیل قیمت اتریوم

تحلیل قیمت لایت کوین

رنج قیمت لایت کوین بین 47 دلار و 52 دلار است. اگر قیمت لایت کوین از 52 دلار عبور کند، می توان شاهد افزایش قیمت تا 60 دلار هم باشیم. ولی اگر قیمت لایت کوین به پایین تر از 47 دلار برسد، احتمال سقوط قیمت لایت کوین تا 40 دلار هم وجود دارد. با این که برای مدت زمان کوتاهی لایت کوین روند صعودی داشت، اما سیر نزولی آن همچنان پابرجاست. البته می توان این طور پیش بینی کرد که تریدرها می توانند جلوی کاهش قیمت را تا 39 دلار بگیرند.

تحلیل قیمت لایت کوین

تحلیل قیمت ریپل

اگر ریپل بتواند به بالاتر از قیمت 0.331 دلار برسد، احتمالا تا قیمت 0.4 دلار هم می رسد. اگر این ارز دیجیتال نتواند قیمت 0.33 دلار را رد کند، امکان سقوط آن تا قیمت 0.27 دلار هم وجود دارد. در این صورت حتی تا قیمت 0.24 دلار هم پایین می آید.

تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت بیت کوین کش

گرچه ارز دیجیتال بیت کوین کش تا 141 دلار هم رسیده است، اما هیچگاه نتوانسته است به قیمتی بیشتر از  143 دلار دست پیدا کند. اما پیش بینی می شود اگر این ارز دیجیتال بتواند قیمت 143 دلار را رد کند، تا قیمت 150 دلار هم افزایش پیدا می کند. اگر این روند ادامه پیدا کند و قیمت 150 دلار هم رد کند، میتوان امید داشت که قیمت بیت کوین کش تا 175 دلار هم افزایش پیدا کند. اما اگر این روند صعودی ادامه نداشته باشد، افزایش قیمت حتی تا 150 دلار هم معتبر نخواهد بود.

تحلیل قیمت بیت کوین کش

 

منبع: ambcrypto و cointelegraph و newsbtc