دوشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۱
کوین 22 ابان

تحلیل قیمت بیت کوین از زبان تحلیل گران

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین طی چند روز اخیر با کاهش همراه بوده و به سطوح پایین‌تر از ۹,۰۰۰ دلار رسیده است. این موضوع به توانایی خرس‌ها و همچنین قدرت آن‌ها در بازار این ارز دیجیتال اشاره می‌کند. این ارز دیجیتال هم اکنون در محدوده بالای سطح کلیدی حمایتی خود قرار دارد. تحلیل گران مطرح این ارز دیجیتال بر این باورند احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به محدوده زیر ۸,۰۰۰ دلار نیز طی روزهای آینده  دور از انتظار نیست.

افزایش قدرت خرس‌ها در بازار

روز گذشته قیمت ارز دیجیتال بیت کوین پس از تجربه افزایش قیمت و دستیابی به محدوده ۸,۹۰۰ دلار و در حالی که گاوها تمام تلاش خود را برای رسیدن به محدوده ۹,۰۰۰ دلار به کار بسته بودند، با یک کاهش قیمت همراه شد و در حال حاضر ( هنگام نوشتن این مطلب ) در محدوده ۸,۷۴۰ دلار مورد معامله قرار می‌گیرد.

این کاهش قیمت که در اواخر روز گذشته برای قدرتمند ترین ارز دیجیتال دنیا اتفاق افتاد قدرت خرس‌ها در کنترل شرایط بازار را نشان می‌دهد و برخی بر این باورند قیمت این رمز ارز طی روزهای آینده با کاهش بیشتری همراه خواهد بود.

نظر تحلیل گران در مورد قیمت بیت کوین

در حال حاضر اکثر تحلیل گران با پیش فرض کاهش قیمت این ارز دیجیتال، سقوط قیمت بعدی این ارز به محدوده ۸,۰۰۰ دلار را دور از انتظار ندانسته و قیمت هدف بعدی را در محدوده  ۸,۴۰۰ قرار داده‌اند.

یکی از چارتیست‌های مطرح بیت کوین به نام Cryptomist در آخرین پیام توییتری خود بیان کرده است هر گونه شکست نزولی در محدوده زیر سطح حمایتی فعلی بیت کوین، یعنی سطح ۸,۴۰۰ دلار، منجر به کاهش قیمت و رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به محدوده ۷,۱۰۰ دلار خواهد شد.

تقاطع خرسی شاخص میانگین متحرک ساده

با نگاهی به نمودار قیمت بیت کوین و بررسی آن به لحاظ فنی، می‌توانیم دلایل روشنی برای قوت گرفتن دیدگاه خرسی تحلیل گران این ارز دیجیتال پبدا کنیم. تقاطع خرسی شکل گرفته در محدوده شاخص میانگین متحرک، توانایی هدایت قیمت این ارز دیجیتال به سمت سطوح پایین‌تر از سطوح حمایتی فعلی را خواهد داشت.

یکی دیگر از تحلیل گران برتر این عرصه به نام Big Chonis پیش بینی قیمت بیت کوین را به این شکل در پیام توییتری خود منتشر کرده است.

شمع روزانه بیت کوین با نشانه‌های مختلفی بسته شد. شاخص میانگین متحرک ۵۰ روزه در محدوده حمایتی و شاخص میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در محدوده مقاومتی قرار داشت. یک تقاطع خرسی نیز بین شاخص میانگین متحرک ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه قرار دارد. این تحلیلگر همچنین عنوان کرد حجم معاملات بیت کوین طی هفته آینده افزایش خواهد یافت.

22 ابان