قیمت ارز دیجیتال بیت کوین

در بازار ارز های دیجیتال چه می‌گذرد؟

با توجه به اینکه قیمت ارز دیجیتال بیت کوین زیر محدوده 11,800 دلار شناور است، به نظر می‌رسد قیمت‌ 20 ارز دیجیتال برتر هم رو به کاهش است.

قیمت ارزهای دیجتال برتر

ارز دیجیتال اتریوم به عنوان بزرگ‌ترین آلت کوین با مقدار سرمایه گذاری کل بازار 32.5 میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار دارد و ارز دیجیتال ریپل هم توانسته است 17.6 میلیارد دلار از سهم سرمایه گذاری کل بازار را از آن خود کند.

 بر اساس اطلاعات به دست آمده از coin360 ارز دیجیتال اتریوم موفق به افزایش قیمت 6 درصدی خود در 24 ساعت گذشته شده و با قیمت 306 دلار معامله شده است.

نمودار قیمت ارزهای دیجیتال

ارز دییجتال ریپل هم با افزایش قیمت 2 درصدی خود با قیمت 0.421 دلار در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این آلت کوین در هفته گذشته با کاهش 6 درصدی رو به رو بوده است.

9 تیر نمودار سوم

از میان 20 ارز دیجیتال برتر، ریپل از سایر ارز ها موفق‌تر عمل کرده و توانسته است با افزایش 69 درصدی خود در شبانه روز گذشته، جایگاه خود را بهبود ببخشد.

هم اکنون ( در زمان انتشار این مطلب ) مقدار کل سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال به رقم 338.7 میلیارد دلار رسیده است و این در حالی است که هفته گذشته مقدار کل سرمایه گذاری در بازار 2 درصد کمتر از این رقم گزارش شده بود.

اخیرا پیتر برانت ( Peter Brandt ) معامله‌گر و تحلیل‌گر دنیای کریپتو اظهار داشته است که ارز دیجیتال بیت کوین به رشد قیمت خود ادامه خواهد داد ولی این موضوع سودی برای آلت کوین‌ها به همراه نخواهد داشت.

منبع : cointelegraph