سه شنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
کمپین برکت اکسکوینو
size blog

با طرح ۳ و ۳ هر ماه ۳۲ بار از اکسکوینو هدیه بگیر!

در طرح ۳ و ۳ کاربران اکسکوینو به واسطه موجودی داخل حساب خود از دو نوع هدیه بهره‌مند می‌شوند. این هدایا شامل دو نوع ماهیانه و روزانه است.

برای بهره‌مندی از هدایای ماهیانه، میانگین موجودی رمزارزی کاربر نباید در طول ماه به کمتر از ۵۰۰ دلار کاهش یابد. اگر این شرط محقق شود در آخر ماه معادل ۳ درصد سود سالیانه به موجودی وی افزوده می‌شود.

فرض کنید شما در طول ماه معاملاتی در اکسکوینو داشتید اما هیچ‌وقت دارایی رمزارزی شما به زیر ۱۰۰۰ دلار نیامده است. از آنجایی که شرط دریافت جایزه ماهیانه حداقل ۵۰۰ دلار موجودی رمزارزی است شما در پایان ماه هدیه‌تای معادل سه درصد سود سالیانه دارایی خود از اکسکوینو هدیه می‌گیرید.

هدیه بعدی به صورت روزانه واریز می‌گردد. در این بخش به هر رمزارزی که در کیف‌پول شما وجود دارد، هدیه تعلق می‌گیرد و نه کل دارایی شما. البته دریافت این هدیه نیز شامل شرط حداقل موجودی است به شکلی که ارزش موجودی شما از هر رمزارز باید بیشتر از ۵۰ دلار باشد و در آن روز آن رمزارز را مبادله نکرده باشید. اگر همه شرایط محقق شود شما معادل سود سالیانه ۳ درصدی این دارایی را هدیه می‌گیرید.

size blog ۱
شرایط دریافت هدیه روزشمار

برای مثال شما ۱۰۰ دلار بیت‌کوین در کیف‌پول خود دارید. اگر در روز، این بیت‌کوین را به رمزارز دیگری تبدیل نکنید و از آنجایی که موجودی شما بیش از ۵۰ دلار است، این هدیه به صورت روزشمار به شما تعلق می‌گیرد.

size blog table mahane copy
شرایط دریافت هدیه ماه شمار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code