تحلیل قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین تحت چه شرایطی صعود دوباره را تجربه خواهد کرد؟

دوستان کریپتویی اکسکوینو، با یک تحلیل تکنیکال دیگر از ارز دیجیتال بیت کوین همراه ما باشید.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین

به عقیده نویسنده، تنها در صورتی که  بیت کوین بتواند کاهش قیمت ناگهانی را در نمودار خود به تصویر بکشد، شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال و رسیدن آن به سطح بالاتر خواهیم بود. البته همانطور که گفته شد این ارز دیجیتال به سطوح بالاتر دست خواهد یافت ولی در حال حاضر به علت  عدم وجود معیارهای بازگشتی مناسب در قسمت خاکستری رنگ نمودار، احتمال افزایش قیمت این ارز دیجیتال و رسیدن به بالاترین سطح قیمت کم است. پادشاه ارزهای دیجیتال روز گذشته پس از تجربه کاهش قیمت خود، توانست از مثلث نزولی شکل گرفته در نمودار به سمت مطلوب‌تری حرکت کند. در حال حاضر شرایط ارز دیجیتال بیت کوین می‌تواند موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاران کوتاه مدت فراهم کند.

به عبارت دیگر، این ارز دیجیتال برای دستیابی به سطوح بالاتر، در مرحله اول باید قیمت خود را به مستطیل خاکستری رنگ ترسیم شده در نمودار برساند.

با بررسی نمودار بیت کوین می‌توانیم موارد زیر را به عنوان نتیجه گیری در نظر بگیریم.

1.مستطیل خاکستری رنگ نمودار، در واقع محدوده 8800 تا 9300 دلار را نشان می‌دهد که سطح 8900 دلار، نقطه ایده‌آل برای این کاهش قیمت در نظر گرفته شده است.

2.سطح 9000 دلار را می‌توانیم به عنوان سطح حمایت در نظر بگیریم.

3.دنباله فیبوناجی 127 درصد در نظر گرفته شده است.

4.شاخص میانگین متحرک 50 روزه می‌تواند به عنوان سطح حمایت در نظر گرفته شود.

5.سطح مقاومت قبلی به سطح حمایت فعلی تبدیل شده است.

6.دو خط نقطه چین سبز جزء مناطق حساس به شمار می‌‍روند.

لازم به ذکر است این مقاله را به عنوان توصیه برای خرید و فروش خود در نظر نگیرید. رفتار بازار را بررسی کنید، مقالات را مطالعه کنید، تحلیل خود را انجام دهید سپس شروع به سرمایه گذاری کنید.

 

منبع: tradingview