2

قیمت کاردانو فراتر از ارزش واقعی آن

براساس گزارش پلتفرم مساری Messari، کاردانو (آدا) در مقایسه با معیارهای پذیرش بلاک چین، قیمتی فراتر از ارزش واقعی خود دارد. این ارزیابی قبل از ارتقای نزدیک و مورد انتظار جامعه، واسیل Vasil انجام می‌شود که انتظار می‌رود پیشرفت‌های فنی مهمی را به همراه داشته باشد.

داده‌‌های مساری نشان می‌‌دهد که کاردانو از نظر تعداد تراکنش‌های روزانه پشت سر سولانا Solana، الگورند Algorand، تزوس Tezos و نئو NEO قرار دارد. همچنین این بلاک چین محبوب اثبات سهام نسبت به سولانا و الگورند ارزش کل قفل شده (TVL) کمتری نیز دارد.

طبق گزارش یوتودی U.Today، میلیاردر مشهور، مارک کوبان Mark Cuban، اخیرا اعلام کرد که کاردانو از زمان راه‌اندازی قراردادهای هوشمند در سپتامبر گذشته، هیچ رشد قابل‌توجهی نداشته است.

طبق گزارش مساری، سولانا در معیارهای اساسی در مقایسه با رقبای اصلی خود برتری دارد. این گزارش می‌گوید سولانا، رمزارزی که زیربنای اکوسیستم شبکه است، در مقایسه با آدا و سایر همتایان، قیمت معقولانه‌تری دارد.

طبق داده‌های وبسایت کوین مارکت کپ CoinMarketCap، در حال حاضر آدا و سولانا به ترتیب در رتبه‌های هفتم و نهم از نظر ارزش بازار قرار دارند.