سه‌شنبه 1 فروردین 1402

از نظر کوین اولری، هنوز به کف قیمتی بیت کوین نرسیده‌‌ایم

کوین اولری Kevin O’Leary، ستاره برنامه تلویزیونی شارک تنک، هفته گذشته چشم‌انداز خود را در مورد رمزارزها در مصاحبه‌ای در کانال یوتیوب بنام میت کوین Meet Kevin، به اشتراک گذاشته است.

از او پرسش شد که قیمت بیت کوین چقدر می‌تواند کاهش یابد و آیا همان‌طور که برخی افراد پیش بینی کرده‌اند قیمت بیت کوین می‌تواند به ۱۳ هزار دلار کاهش یابد. اولری پاسخ داد: «فعلا نمی‌دانیم که کف قیمت کجاست» وی افزود: ما هنوز کف قیمت را ندیده‌ایم و دیدگاه متفاوتی نسبت به آن دارم.

ستاره شارک تنک با اشاره به تجربه گذشته خود گفت: من دوباره به دارایی‌های دیگری که برای چندین دهه در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ام، بر‌می‌گردم.

اولری اعلام کرد: ما هنوز کف قیمت را در دنیای رمزارزها ندیده‌ایم. هنوز هیچ مرد بزرگی وجود ندارد که ادعا کند کف را دیده باشد.

او افزود: پیش‌بینی اینکه چه کسی در مرحله بعدی شکست می‌خورد دشوار است «زیرا این به دلیل اهرم‌ها و نوعی ارتباط در طرف معامله است که آن‌ها فاش نکرده‌اند». او گفت وویجر Voyager، پلتفرم وام‌دهی که هفته گذشته برای ورشکستگی فصل ۱۱ درخواست داد، اهمیت زیادی ندارد. به عقیده وی: سایر افراد به لحاظ ارزش کل بازار رمزارزها به نوعی نامربوط بودند.

ستاره شارک تنک اعلام کردکرد که بازار کریپتو، از جمله بیت کوین، «تقریبا در مجموع ارزش بازار به نصف کاهش یافته است، بنابراین فکر می‌کنید که در حال رسیدن به کف قیمت هستیم».

او تاکید کرد: «من یک رویداد وحشتناک بزرگ را دوست دارم. این همیشه یک راه عالی برای پایین آمدن بوده است. وحشت کامل در بین مردم همیشه یک فرصت عالی برای خرید است. وی توضیح داد: من نمی‌دانم نفر بعدی کیست. ممکن است فردا صبح باشد، ممکن است یک ماه دیگر باشد، اما به زودی اتفاق می‌افتد.