چهارشنبه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
قیمت ارز دیجیتال اتریوم

کاهش قیمت اتریوم طی هفته‌های آینده

بر خلاف تصور بسیاری از مردم ارز دیجیتال اتریوم نتوانست عملکرد خوبی در سال ۲۰۱۹ از خود نشان دهد. همزمان با رشد ۹۰ درصدی قیمت بیت کوین طی سال ۲۰۱۹، میزان سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال اتریوم تقریبا منفی بوده و جفت ارز بیت کوین/اتریوم شاهد سقوط نسبی در بازار بود.

 ولی بزرگ‌ترین آلت کوین دنیا طی دو ماه گذشته توانسته است ارزش خود را در مقابل دلار و بیت کوین تا حدودی بالا ببرد از طرفی یکی از تحلیل‌گران ارزهای دیجیتال بر این باور است قدرت اتریوم پایدار نبوده و ممکن است در ماه آینده شاهد کاهش قیمت بیشتری از این ارز دیجیتال باشیم.

آیا اتریوم رشد قیمت را تجربه خواهد کرد؟

لوک مارتین، تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال و پادکستر صنعتی اخیرا بیان کرده است بازار ارزهای دیجیتال و اتریوم عملکرد جالبی در ماه مارس نخواهند داشت. وی با ارائه نمودار زیر گفت قیمت اتریوم پس از تغییرات هفته گذشته روند نزولی خواهد داشت.

نمودار قیمت بیت کوین

این نمودار نشان داد که طی این روند معکوس، ارز دیجیتال اتریوم با کاهش قیمت ده درصدی به سمت محدوده ۰.۰۲۱۸ تا ۰.۰۲۲۳  دلار حرکت خواهد کرد. این محدوده شامل سطوح مقاومتی کلیدی است که طی هفته‌های آینده باید تبدیل به سطوح حمایتی شود.

تنها عوامل تکنیکال نیستند که به ضعف گاوهای اتریوم تاکید دارند بلکه برخی عوامل فاندامنتال نیز نشان می‌دهند ارز دیجیتال اتریوم هفته‌های سختی پیش رو خواهد داشت.

امور مالی غیر متمرکز ( DeFi ) طی چند ماه گذشته شاهد رشد عظیمی بوده است و با افزایش پروژه‌های مبتکرانه شرکت‌ها و جذب هزاران کاربر، با مشکلاتی روبه‌رو شد.

برخی از مفسران حوزه ارزهای رمز نگاری شده اظهار داشتند که وجود برخی مشکلات در دیفای نیز چالش‌های زیادی بر سر راه اتریوم قرار خواهند داد.

همچنین ببینید

قیمت بیت کوین

دماسنج بازار: صعود قیمت بیت‌کوین و فرود دلار و سکه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این هفته هم بیت کوین به مسیر افزایش قیمت خود ادامه داد، در حالی که …

گوگل وارد حوزه توکن‌های غیرمثلی می‌شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه شرکت خدمات پردازش ابری گوگل کلود (Google Cloud)، قرار است به‌عنوان اپراتور شبکه فلو (Flow) …

سولانا پیشتاز آلتکوین‌ها بعد از بازآزمایی خط حمایت ۱۵۰ دلاری

زمان مطالعه: 3 دقیقه کازموس همچنان به روند صعودی خود برای ثبت رکورد‌های تاریخی قیمت ادامه می‌دهد و گاوها …

تحليل on-chain بیت‌کوین

تحلیل درون زنجیره‌ای (On-Chain) بیت‌کوین

زمان مطالعه: 7 دقیقه این هفته قصد داریم فعالیت‌های درون شبکه‌ای یا آن چین (on-chain) بیت‌کوین را بررسی کنیم …