تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال

کاهش قیمت ارزهای دیجیتال

طبق اطلاعات به دست آمده از Coin360، روز شنبه مصادف با 17 آگوست ( 26 مرداد )، شمع ‌های روزانه تشکیل شده در نمودار قیمت اکثر ارزهای دیجیتال برتر به رنگ قرمز بوده و با کاهش قیمت مواجه بودند. در این میان قیمت ارز دیجیتال بیت کوین هم به زیر محدوده 10,200 دلار سقوط کرد.

روز گذشته پادشاه دنیای ارزهای رمز نگاری شده، با کاهش قیمت روزانه 3 درصدی خود در حدود قیمت 10,197 دلار معامله می‌شد. بیت کوین با ثبت کاهش قیمت هفتگی 14 درصدی، امروز به محدوده 9,765 دلار هم رسید. این در حالی است که این ارز دیجیتال در نمودار قیمت ماهانه خود با 6.73 درصد افزایش قیمت همراه بود.

ارز دیجیتال بیت کوین

همانطور که می‌دانید تصحیح قیمت ارز دیجیتال بیت کوین می‌تواند توجه خریداران را به سمت آلت کوین‌ها جلب کند.

دومین ارز دیجیتال برتر به لحاظ سرمایه گذاری، اتریوم هم روز خود را با قیمت 182.96 دلار شروع کرد. ارز دیجیتال اتریوم صبح امروز به تبعیت از بیت کوین کاهش قیمت   14 و 11 درصدی را در نمودار هفتگی و ماهانه خود تجربه کرد. از طرفی، توسعه دهندگان اتریوم لیستی از 6 تغییر کد متفاوت را در جهت ارتقای گسترده بعدی هارد فورک استانبول نهایی کردند.

ارز دیجیتال اتریوم

ارز دیجیتال ریپل به عنوان دومین آلت کوین برتر، روز گذشته با افزایش قیمت 0.46 درصدی خود در محدوده 0.263 مورد معامله قرار گرفت و صبح امروز قیمت خود را به 0.267 دلار هم رساند. این ارز دیجیتال در نمودار هفتگی و ماهانه خود به ترتیب با کاهش 11.43 و 14.24 درصدی روبه رو بود.

ارز دیجیتال ریپل

از میان 20 ارز دیجیتال برتر، ارزهایی که با رشد قیمت روزانه همراه بوده و در قسمت سبز رنگ جدول قرار دارند عبارتند از: ریپل، کاردانو، لئو، چین لینک، آیوتا.