نگهداری ارز دیجیتال بیت کوین در کیف پول

نگهداری بیت کوین ها در کیف پول شخصی

32 درصد از بیت کوین های عرضه شده در کیف پول های شخصی افراد نگه داری می‌شوند.

32 درصد از بیت کوین های عرضه شده در کیف پول های شخصی افراد نگه داری می‌شوند

افزایش تمایل  اشخاص به نگه داری بیت کوین در کیف پول های شخصی

بر اساس آمار منتشر شده از chainalysis  اخیراً مقدار بیت کوین موجود در کیف پول سرمایه گذاران فعال رو به افزایش است. که این آمار بدون احتساب شرکت های فعال در این زمینه و محتکران بیت کوین یا بعبارتی سرمایه گذاران بلند مدت بیتکوین  است.

طبق تحلیل coindesk از آمار منتشر شده‌ی مزبور ،4,801,456 واحد بیت کوین  که معادل  32 درصد  از سکه های بیتکوین عرضه شده تا به امروز است ، در کیف پول های شخصی افراد قرار دارد. که این درصد نسبت به آمار قبلی منتشر شده در ماه های پایانی سال 2017  ، با میزان 3.8 میلیون واحد ( 26 درصد از سکه های استخراح شده در آن زمان ) رشد قابل توجهی داشته است.

گفتنی است  رکورد دار این درصد ،  مربوط به آمار ماه جولای با میزان 4.95 میلیون واحد بیتکوین بوده است که حدود 33 درصد از حجم سکه های عرضه شده بیت کوین را در برداشت.

کاربردی کردن استفاده از ارزهای دیجیتال راهکار به گردش درآوردن بیتکوین های خاموش

آمار افزایشی اخیر گواهی بر این مدعاست که افراد زیادی در حال نگهداری ارز دیجیتال بیتکوین در کیف پول شخصی خود هستند. که با ارائه راهکار های فنی و ارتقاء کاربردهای بیت کوین و استفاده از این ارزدیجیتال بعنوان روش پرداختی سریع تر ، میتوان تجار و تامین کنندگان خدمات زیادی را جذب بازار ارزهای دیجیتال نمود تا کاربران به جای نگهداری بیتکوین در کیف پول های شخصی بعنوان سرمایه گذاری ، از آن بعنوان روش پرداخت بجای پول نقد استفاده کنند.

این در حالیست که اکنون بیتکوین تنها بعنوان یک سرمایه گذاری غیر فعال و  توسط افراد و شرکت ها نگهداری می شود و طبق این آمار رقمی معادل 6.3 میلیون واحد بیتکوین در طول یک سال گذشته  هیچگونه تراکنش و خرید و فروشی در بازار ارهای دیجیتال نداشته اند.