افزایش قابل توجه تعداد کیف پول‌های کاردانو به دنبال توسعه روزافزون این شبکه

تعداد کیف پول‌های کاردانو (ADA) در طول یک ماه گذشته افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است. طبق داده‌های موجود، این کیف پول‌ها با رشد ۱۳۳،۰۰۰ عددی روبه‌رو بوده که حاکی از افزایش تقاضا برای ارز دیجیتال شبکه کاردانو یعنی ADA در کوتاه مدت بوده است.

به نقل از سایت خبری ambcrypyo، افزایش تعداد این کیف پول‌ها و علاقه فزاینده سرمایه‌گذاران به رمز ارز این شبکه را به تلاش‌های روزافزون تیم توسعه‌دهنده کاردانو برای توسعه این شبکه می‌توان نسبت داد.

طبق پست منتشرشده حساب توییتری کاردانو دیلی CardanoDaily در ۸ دسامبر، تعداد مشارکت‌های انجام شده در گیت‌هاب GitHub پلتفرم کاردانو به شدت افزایش داشته و از این نظر، کاردانو نسبت به بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر عملکرد بسیار بهتری داشته است.

افزایش قابل توجه تعداد کیف پول‌های کاردانو
افزایش قابل توجه تعداد کیف پول‌های کاردانو

یکی دیگر از شاخص‌های عملکرد مثبت کاردانو، فعالیت صرافی‌ غیرمتمرکز این شبکه یعنی مینی‌سواپ Miniswap است. بر اساس داده‌های ارائه شده توسط صرافی محبوب مینی‌سواپ که بر بستر بلاک‌چین کاردانو فعالیت می‌کند، این صرافی هفته گذشته شاهد افزایش قابل توجه ۱۸.۶۱ درصدی در حجم معاملات خود بوده است. حجم معاملات مینی‌سواپ در ۲۴ ساعت گذشته نیز با رشد ۳.۱۵ درصدی روبه‌رو بوده است.

علاوه‌براین، فعالیت رو به رشد DEXهای کاردانو بر میزان سرمایه قفل‌شده (TVL) آن نیز تأثیر گذاشته است. تصویر زیر نشان می دهد که TVL کاردانو بعد از ۲۱ نوامبر به شدت افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، ارزش کل قفل شده توسط کاردانو ۶۰.۶۲ میلیون دلار پس از افزایش ۲.۳۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

این در حالی است که طبق گزارش توکن ترمینال (Token Terminal)، میزان کارمزدهای دریافتی کاردانو در این پلتفرم در یک ماه گذشته کاهش ۳۰ درصدی داشته است.

Screenshot 2022 12 09 at 5.30.29 PM 2048x667 1

علاوه‌براین، حجم NFTهای شبکه کاردانو نیز رشد ۲۶ درصدی را در ۲۴ ساعت اخیر تجربه کرده است. این در حالی است که بر اساس داده‌های سایت opencnft، تعداد توکن‌های به فروش رفته در شبکه کاردانو با کاهش ۱۲.۵۱ درصدی همراه بوده است.

FjeYA2GX0AA3jSF

کاهش علاقه سرمایه‌گذاران به کاردانو پس از ریزش قیمت، روی عملکرد آن‌چین این شبکه و همچنین NFTهای آن تاثیرگذار بوده است. در یک هفته اخیر حجم معاملات شبکه کاهش زیادی داشته و از ۲۲۴ میلیون دلار به ۱۴۲ میلیون دلار رسیده است. این در حالی است که فاندینگ ریت این ارز در صرافی بایننس همچنان بالا باقی مانده که می‌تواند نوید یک حرکت صعودی در آینده را بدهد.

Cardano ADA 17.38.45 09 Dec 2022 2048x693 1

در زمان نگارش این مطلب، کاردانو با قیمت ۰.۳۱۳ دلار در حال معامله است. همچنین سلطه ارزش بازار این ارز دیجیتال در ماه گذشته با ریزش ۸.۱۵ درصدی مواجه بوده و ۱.۲۴ درصد از ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

منبع: ambcrypto

اخبار Coincast امروز:

11202022 1080 080 6
  • تنها ۸ درصد از آمریکایی‌ها دیدگاه مثبتی نسبت به رمزارزها دارن
  • مدیر عامل Coinbase: بازدهی معاملات این صرافی حدودا به نصفِ سال گذشته رسیده
  • امکان ثبت‌نام در تلگرام با استفاده از هویت مبتنی بر بلاک‌چین به جای استفاده از شماره شخصی
  • صرافی Gate.io مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار برای احیای رمزارزها و بازگرداندن اعتماد سرمایه‌گذاران اختصاص داد

شرح کامل این اخبار را در کوین‌کست امروز اکسکوینو در پلتفرم‌های زیر گوش کنید:

اکسکوینو در شنوتو

اکسکوینو در انکر

اکسکوینو در پادبین

اکسکوینو در ساند کلود