اکس باکس اکسکوینو

اکس باکس اکسکوینو: سرمایه‌گذاری کنید، پاداش بگیرید

اکس باکس اکسکوینو،‌طرح جدیدی است که کاربران می‌توانند در آن، با سرمایه‌گذاری مبلغ مشخص، روزانه و ماهانه از اکسکوینو پاداش دریافت کنند. طرح جدید صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو، هم برای هولدرها و هم برای تریدرها پاداش به‌همراه دارد! چطور؟

برای آشنایی بیش‌تر با این طرح و یادگیری نحوه دریافت پاداش در Ex-Box اکسکوینو، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. 

روزانه پاداش بگیرید

برای دریافت پاداش روزانه از اکس باکس اکسکوینو، باید از یک کوین مشخص (مثلا بیت کوین، اتریوم، کاردانو و…)، به ارزش ۳۰۰ دلار در حساب اکسکوینو خود داشته باشید و به‌مدت ۲۴ ساعت، در حساب نگه دارید. هر روزی که این مبلغ کوین در حساب شما بماند، ۳٪ پاداش سالانه به‌صورت روزانه در قسمت هدایا اپلیکیشن اکسکوینو، برای شما واریز می‌شود و می‌توانید این مبلغ را به‌صورت روزانه مشاهده کنید.

پاداش روزانه اکس باکس اکسکوینو

مثال: اگر در حساب اکسکوینو خود، به ارزش ۳۰۰ دلار اتریوم داشته باشید، پاداش روزانه به شما تعلق می‌گیرد. اما اگر مجموع چند کوین شما ۳۰۰ دلار باشد، این پاداش به شما تعلق نمی‌گیرد و حتما باید از یک کوین خاص (به انتخاب خودتان) داشته باشید.

پاداش ماهانه اکس باکس اکسکوینو

برای دریافت پاداش ماهانه از اکسکوینو، باید میانگین حساب اکسکوینو شما، ماهانه ۱۰۰۰ دلار باشد و در این‌صورت، ۳٪ پاداش سالانه به‌صورت ماهانه دریافت خواهید کرد. در این مورد نیازی نیست که مبلغ میانگین حساب شما، متشکل از یک کوین خاص باشد. 

شما می‌توانید در طول ماه، به هر میزان که می‌خواهید، با دارایی خود ترید و معامله انجام دهید و باز هم در آخر ماه پاداش دریافت کنید. تنها نکته مهم این است که «میانگین» حساب شما در ماه ۱۰۰۰ دلار باشد. سود ماهانه، هرماه به حساب اکسکوینو شما واریز خواهد شد. 

چطور در Ex-Box اکسکوینو شرکت کنیم؟

به صفحه لندینگ اکس باکس اکسکوینو وارد شوید و پس از مطالعه شرایط به‌صورت کامل، ایمیل و شماره تماس خود را در فرم مخصوص ثبت‌نام در Ex-Box وارد کنید. بعد از ثبت‌نام تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست، اکسکوینو واجد شرایط بودن شما، برای شرکت در این طرح را بررسی می‌کند و درصورتی که واجد شرایط باشید، به‌صورت اتوماتیک در طرح اکس باکس عضو شده و پاداش می‌گیرید. 

اکس باکس اکسکوینو

اکس باکس اکسکوینو و پاداش برای همه

فرقی نمی‌کند که شما هولدر هستید یا تریدر ارز دیجیتال؛ طرح Ex-Box برای همه پاداش به‌همراه دارد. اگر هولدر باشید که می‌توانید با نگهداری پول در حساب اکسکوینو خود، واجد شرایط دریافت پاداش شوید و اگر تریدر هستید، می‌توانید با انجام معاملات، خرید و فروش و درنهایت نگه داشتن میانگین حساب اکسکوینو خود روی ۱۰۰۰ دلار، پاداش ماهانه اکس باکس را دریافت کنید. 

اکسکوینو تنها صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که برای کاربران خود، پاداش ماهانه و پاداش روزشمار درنظر گرفته است.

فراموش نکنید که برای دریافت پاداش‌ها، حتما باید در طرح Ex-Box ثبت‌نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.