اکسکوین چیست

اکسکوین، اعتباری در سامانه دانش‌بنیان اکسکوینو بوده که از قابلیت تبدیل به سایر رمز ارز‌ها (بیت کوین و تتر) برخوردار است. هر اکسکوین، ارزشی معادل یک فرانک سوییس داشته و شما می‌توانید اعتبار کسب شده خود را درون شبکه اکسکوینو تبدیل کنید.  
برای اطلاع از وضعیت اکسکوین‌ها، بخشی به نام هدایا در پنل کاربری هر فرد تعبیه شده است که با مراجعه به آن می‌توانید اکسکوین‌های کسب شده خود را مشاهده کنید. در صورتی که از نسخه قدیمی اپلیکیشن اکسکوینو استفاده می‌کنید، برای دسترسی به امکانات جدید لازم است اپلیکیشن خود را به‌روز‌رسانی کنید.

شما می‌توانید با شرکت در رویداد‌ها و جشنواره‌های هیجان‌انگیز ما، اکسکوین جایزه بگیرید.

در جشنواره هیجان‌انگیز «دو سر برد» می‌توانید به ازای هر فردی که به اکسکوینو دعوت می‌کنید امتیاز (اعتبار) اکسکوین جایزه بگیرید. شما می‌توانید با ارسال کد یا لینک معرف خود در پنل کاربری، دوستانتان را به اکسکوینو دعوت کرده و جایزه بگیرید. به ازای هر فردی که به دعوت شما به خانواده بزرگ اکسکوینو بپیوندد، ۲ اکسکوین (توکن اکسکوینو) به حساب شما تعلق خواهد گرفت. همچنین، به پاس اعتماد دوستان جدیدی که در سایت اکسکوینو ثبت‌نام خواهند کرد نیز یک اکسکوین به کیف پول آن‌ها ارسال خواهد شد. تمام این اعتبار‌ها به محض انجام اولین تراکنش فرد دعوت شده (بالا‌تر از ۱۰ دلار)، به کیف پول هر دو طرف ارسال می‌شود. اولین تراکنش می‌بایست نهایتا تا یک ماه پس از ثبت‌نام انجام شود. شرکت در این جشنواره با هیچ محدودیتی همراه نبوده و می‌توانید دوستان خود را در هر تعدادی دعوت کرده و جایزه بگیرید.

از تاریخ ۱۸ تیر می‌توانید به مدت یک ماه با هر تراکنش خرید، فروش و تبدیل رمز ارز (بیش از ۱۰ دلار)، اکسکوین هدیه بگیرید. کافی است تراکنش خود را انجام دهید تا ۲۵ صدم (۰٫۲۵) درصد از حجم تراکنش خود را جایزه بگیرید.

در انتهای مهلت یک ماهه (تا ۱۸ مرداد)، به سه نفر با بیشترین حجم تراکنش و کسب بالاترین میزان اکسکوین نیز به ترتیب ۱۰۰، ۷۰ و ۵۰ اکسکوین هدیه داده می‌شود. همچنین، امتیاز افرادی که در جشنواره «دو سر برد» و با دعوت دوستان خود، اکسکوین دریافت کرده‌اند نیز در این بخش لحاظ خواهد شد.

با گسترش خانواده اکسکوینو، به امکانات و کاربرد‌های اکسکوین نیز افزوده خواهد شد. به زودی، امکانات و کاربرد‌های فوق‌العاده اکسکوین را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook

درباره ما