با اکسکوین، ٢ برابر بیشتر پاداش بگیرید!

اکسکوین

اکسکوین، به عنوان نخستین ارز بین‌المللی بخش خصوصی ایران در قالب یک استیبل کوین وارد بازار رمز ارزها شده است. استیبل کوین‌ها (Stable Coin) نوعی رمز ارز هستند که برای کاهش نوسانات قیمت طراحی شده و قیمت ثابتی دارند. برای مثال تتر، استیبل کوینی معادل ١ دلار آمریکا است. اکسکوین نیز یک استیبل کوین است که هر واحد آن، معادل ۱ فرانک سوییس ارزش دارد. استیبل کوین‌هایی مانند اکسکوین به دلیل ثبات ارزشی که دارند، همواره در شدیدترین نوسانات بازار، مقصدی کاملاً امن هستند و شکلی مطمئن برای ذخیره دارایی‌ها به شمار می‌روند.

برتری اکسکوین نسبت به تتر

تفاوتی که اکسکوین را نسبت به تتر متمایز کرده، پاداش ٢ برابری نگهداری آن در اکسکوینو نسبت به سایرین است. به بیان واضح‌تر، به مانده اکسکوین هر کیف پول به طور سالانه و روزشمار پاداشی ٢ برابر بیشتر از سایر ارز‌ها تعلق می‌گیرد. با جایگزینی اکسکوین به جای تتر به منظور نگهداری دارایی خود، ٢ برابر بیشتر پاداش دریافت کنید.

دیگر مزایای اکسکوین

هم‌اکنون می‌توانید علاوه بر خرید و فروش اکسکوین، این رمز ارز با‌ثبات را به تمامی ارز‌های موجود در اکسکوینو تبدیل کنید. فراموش نکنید کارمزد تبدیل رمز ارزها به اکسکوین نیز صفر است که یکی دیگر از مزیت‌های اکسکوین محسوب می‌شود.

رویداد‌ها و اخبار هیجان‌انگیزی از اکسکوین در راه است. منتظر باشید!

7 پاسخ
  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   درود
   میزان پاداشی که به هر کیف پول تعلق می‌گیرد، با توجه به مانده هر کیف پول محاسبه می‌شود. پاداش هر کیف پول، معادل ۵ درصد از مانده به طور سالانه و روز‌شمار، در قالب اکسکوین‌خواهد بود. توجه داشته باشید که این مقدار برای اکسکوین‌های مانده در کیف پول، ۲ برابر خواهد بود.

   پاسخ
 1. zvgpq
  zvgpq می گوید

  سلام……من دقیقا متوجه نشدم؛یعنی به ازای ارزش هر اکسکوین ضرب در تعدادی که خریدیم سود دوبرابر در سال دریافت میکنیم…درست متوجه شدم!!!

  پاسخ
  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   همراه گرامی
   در کیف پول جادویی اکسکوینو، به حداقل مانده کیف پول هر رمز ارز که معادل ۵۰ اکسکوین یا بیشتر از آن دارایی داشته باشد، هر شب جایزه تعلق می‌گیرد که میزان جایزه با توجه به مانده هر کیف پول محاسبه می‌شود. جایزه هر کیف پول، معادل ۵ درصد از مانده به طور سالانه و روز‌شمار، در قالب اکسکوین‌خواهد بود. توجه داشته باشید که این مقدار برای اکسکوین‌های مانده در کیف پول، ۲ برابر خواهد بود.

   پاسخ
 2. رضا
  رضا می گوید

  با سلام و تشکر کارتون خیلی خوبه فقط اگه ممکنه درباره استخراج اکسکوین بیشتر توضیح بدین . در این جمله ، * اگر کیف پول هر رمز ارز شما معادل ۵۰ اکسکوین (برابر با ۵۰ فرانک سوییس) یا بیشتر از آن دارایی داشته باشد، هر شب معادل ۵ درصد از این مبلغ را به طور سالانه و روز‌شمار، اکسکوین ماین خواهید کرد .* منظور از سالانه و روزشمار چیه؟ آیا پاداش به صورت سالانه دریافت میشه یا روزانه؟

  پاسخ
  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   همراه گرامی
   این پاداش به طور روزانه به کیف پول شما واریز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
   پشتیبانی شبانه‌روزی:
   ۰۲۱-۲۸۱۱۱۴۰۰

   پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code