با اکسکوین، ٢ برابر بیشتر پاداش بگیرید!

اکسکوین

اکسکوین، به عنوان نخستین ارز بین‌المللی بخش خصوصی ایران در قالب یک استیبل کوین وارد بازار رمز ارزها شده است. استیبل کوین‌ها (Stable Coin) نوعی رمز ارز هستند که برای کاهش نوسانات قیمت طراحی شده و قیمت ثابتی دارند. برای مثال تتر، استیبل کوینی معادل ١ دلار آمریکا است. اکسکوین نیز یک استیبل کوین است که هر واحد آن، معادل ۱ فرانک سوییس ارزش دارد. استیبل کوین‌هایی مانند اکسکوین به دلیل ثبات ارزشی که دارند، همواره در شدیدترین نوسانات بازار، مقصدی کاملاً امن هستند و شکلی مطمئن برای ذخیره دارایی‌ها به شمار می‌روند.

برتری اکسکوین نسبت به تتر

تفاوتی که اکسکوین را نسبت به تتر متمایز کرده، پاداش ٢ برابری نگهداری آن در اکسکوینو نسبت به سایرین است. به بیان واضح‌تر، به مانده اکسکوین هر کیف پول به طور سالانه و روزشمار پاداشی ٢ برابر بیشتر از سایر ارز‌ها تعلق می‌گیرد. با جایگزینی اکسکوین به جای تتر به منظور نگهداری دارایی خود، ٢ برابر بیشتر پاداش دریافت کنید.

دیگر مزایای اکسکوین

هم‌اکنون می‌توانید علاوه بر خرید و فروش اکسکوین، این رمز ارز با‌ثبات را به تمامی ارز‌های موجود در اکسکوینو تبدیل کنید. فراموش نکنید کارمزد تبدیل رمز ارزها به اکسکوین نیز صفر است که یکی دیگر از مزیت‌های اکسکوین محسوب می‌شود.

رویداد‌ها و اخبار هیجان‌انگیزی از اکسکوین در راه است. منتظر باشید!

16 پاسخ
  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   درود
   میزان پاداشی که به هر کیف پول تعلق می‌گیرد، با توجه به مانده هر کیف پول محاسبه می‌شود. پاداش هر کیف پول، معادل ۵ درصد از مانده به طور سالانه و روز‌شمار، در قالب اکسکوین‌خواهد بود. توجه داشته باشید که این مقدار برای اکسکوین‌های مانده در کیف پول، ۲ برابر خواهد بود.

 1. zvgpq
  zvgpq می گوید

  سلام……من دقیقا متوجه نشدم؛یعنی به ازای ارزش هر اکسکوین ضرب در تعدادی که خریدیم سود دوبرابر در سال دریافت میکنیم…درست متوجه شدم!!!

  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   همراه گرامی
   در کیف پول جادویی اکسکوینو، به حداقل مانده کیف پول هر رمز ارز که معادل ۵۰ اکسکوین یا بیشتر از آن دارایی داشته باشد، هر شب جایزه تعلق می‌گیرد که میزان جایزه با توجه به مانده هر کیف پول محاسبه می‌شود. جایزه هر کیف پول، معادل ۵ درصد از مانده به طور سالانه و روز‌شمار، در قالب اکسکوین‌خواهد بود. توجه داشته باشید که این مقدار برای اکسکوین‌های مانده در کیف پول، ۲ برابر خواهد بود.

 2. رضا
  رضا می گوید

  با سلام و تشکر کارتون خیلی خوبه فقط اگه ممکنه درباره استخراج اکسکوین بیشتر توضیح بدین . در این جمله ، * اگر کیف پول هر رمز ارز شما معادل ۵۰ اکسکوین (برابر با ۵۰ فرانک سوییس) یا بیشتر از آن دارایی داشته باشد، هر شب معادل ۵ درصد از این مبلغ را به طور سالانه و روز‌شمار، اکسکوین ماین خواهید کرد .* منظور از سالانه و روزشمار چیه؟ آیا پاداش به صورت سالانه دریافت میشه یا روزانه؟

  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   همراه گرامی
   این پاداش به طور روزانه به کیف پول شما واریز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
   پشتیبانی شبانه‌روزی:
   ۰۲۱-۲۸۱۱۱۴۰۰

 3. ساسان
  ساسان می گوید

  فعلا که اکسکوینو خوب داره میره جلو. اما امیدوارم به یک جایگاه خوبی که رسید و شناخته تر شد خراب نکنید مثل باقی محصولات ایرانی. همیشه کالاهای خدماتی در ایران فقط برای یک سری یا یکسال با کیفیت خوب ارائه میشوند و بعد از جذب مشتری کیفیت فدای کمیت میشه. امیدوارم اکسکوینو این راه نره و به مسیر خودش ادامه بده

 4. 9xhp3
  9xhp3 می گوید

  سلام
  الان نزدیک به ده روز هست که ارز بیت کویین رو تبدیل به اکسکوینو کردم و در قسمت هدایا هر روز هدیه دریافت میکنم. ولی در موجودی ریالیم مبلغی اضافه نشده که هیچ حتی کسر هم شده.
  مگر فرانک چقدر تعدیل پیدا کرده که بعد از ده روز مانده حسابم کم شده. این چه مدل هدیه دو برابری هست

  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   همراه گرامی، اکسکوین ارز دیجیتال با ثبات است و ارزش آن تحت تاثیر نوسانات بازار تغییر نمی‌کند. اکسکوین اهدا شده به شما نیز، کم یا زیاد نخواهد شد مگر شخص شما معامله‌ای انجام داده باشید. برای بررسی مانده حساب خود، ارزش و نوسانات قیمت رمز ارزهای خود را در لیست قیمت لحظه‎ای محاسبه کنید.

  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   اکسکوینو بدون واسطه هیچ شرکت دیگری، موفق به ارائه کیف پول به کاربران خود شده. به بیان دیگر برخلاف بعضی از فعالان داخلی حوزه رمز ارزها که از API صرافی‌های خارجی استفاده می‌کنند، کیف پول اکسکوینو از طریق نودهای مستقل، کاملاً بومی و صد در صد در اختیار اکسکوینو فعالیت می‌کند. هدف اکسکوینو ایجاد بستری امن جهت انجام معاملات در حوزه رمز ارزها و حفظ امنیت دارایی کاربران است.

 5. مهرشاد ابوحمزه
  مهرشاد ابوحمزه می گوید

  سلام. من چند ماه قبل دو هفته برای ثبت نام در اکسکوینو تلاش کردم. ولی هرچی عکس فرستادم تایید نشد.

  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   با سلام
   برای پیگیری وضعیت ثبت‌نام و احراز هویت با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. (سیستم تیکتینگ، تماس تلفنی به شماره ۰۲۱-۲۸۱۱۱۴۰۰ و دایرکت اینستاگرام به آدرس excoino_com)

نظرات بسته شده اند.