جدیدترین و به روز ترین اخبار مربوط به ارز دیجیتال اتریوم را می توانید در این دسته بندی بخوانید.

کیف پول جادویی

,

با کیف پول جادویی اکسکوینو، از این پس می‌توانید بدون انجام تراکنش، جایزه اکسکوین بگیرید.

شرح جایزه

در کیف پول جادویی اکسکوینو، به حداقل مانده کیف پول هر رمز ارز که معادل ۵۰ اکسکوین (برابر با ۵۰ فرانک سوییس) یا بیشتر از آن دارایی داشته باشد ، هر شب جایزه تعلق می‌گیرد که میزان جایزه با توجه به مانده هر کیف پول محاسبه می‌شود. جایزه هر کیف پول، معادل ۵ درصد از مانده به طور سالانه و روز‌شمار، در قالب اکسکوین (هر اکسکوین برابر با یک فرانک سوییس) خواهد بود. از طرفی، اکسکوین‌های اهدایی نیز، در احتساب مانده روز بعد شمارش می‌شوند. به بیان دیگر، به اکسکوین‌های دریافتی نیز جایزه تعلق می‌گیرد.

کیف پول‌هایی که شامل این جایزه می‌شوند

تمامی کیف پول‌های اکسکوینو به طور خودکار برای دریافت این جایزه شرکت داده می‌شوند.

حرف آخر

لازم به ذکر است که جایزه به واریز‌هایی که حداقل ۲۴ ساعت در کیف پول باقی می‌مانند، تعلق گرفته و در بخش جوایز پنل کاربری در دسترس خواهد بود. در صورتی که از نسخه قدیمی اپلیکیشن اکسکوینو استفاده می‌کنید، برای مشاهده اکسکوین‌های خود، اپلیکیشن را به‌روز‌رسانی کنید.

جشنواره‌های هیجان‌انگیز اکسکوینو

تا فرصت باقی است، با ثبت‌نام در کیف پول امن اکسکوینو، در جشنواره «دو سر برد» و رویداد «فرا‌تر از تراکنش» شرکت کرده و جایزه، اکسکوین، دریافت کنید.

درباره ما

تبادل رمز ارز‌ها تنها در کیف پول‌های اکسکوینو

تبادل رمز ارز‌ها تنها در کیف پول‌های اکسکوینو

,

در راستای حفظ امنیت سرمایه کاربران، تبادلات خارج از کیف پول اکسکوینو حذف شد.
از این پس تمامی تبادلات رمز ارزی شامل خرید، فروش و تبدیل، از طریق کیف پول اختصاصی انجام می‌گیرد. پیش از این، معاملات خارج از کیف پول نیز در شبکه اکسکوینو انجام می‌گرفت اما در جهت حفظ دارایی شما، این معاملات را از جریان خارج کردیم.

چگونگی شارژ یا برداشت از کیف پول اکسکوینو

منقضی شدن تراکنش‌های فروش، همواره یکی از مشکلات کاربران بوده است. به دنبال تغییر اعمال شده، پس از شارژ آدرس کیف پول و گرفتن تاییدیه تراکنش در شبکه، کیف پول شارژ شده و کاربران بدون نگرانی از منقضی شدن تراکنش می‌توانند اقدام به خرید، فروش، واریز یا برداشت ارزها در کیف پول خود کنند.
هر کاربر برای تبدیل رمز ارز‌های خود ابتدا میبایست کیف پول مخصوص همان ارز را در حساب کاربری خود شارژ کند و سپس تبادلات رمز ارزی خود را انجام دهد.
کاربران می‌توانند با به‌کار‌گیری آدرس‌های کیف پول خود و یا درگاه ریالی در هر زمان و مکان اقدام به شارژ کیف پول خود کرده یا موجودی خود را از طریق بخش برداشت در کیف پول به مقصد ادرس دیگری خارج کنند.
 

از این پس می‌توانید بدون پرداخت کارمزد اضافه، تبادلات خود را داخل کیف پول اکسکوینو صورت دهید و از معامله در فضایی امن لذت ببرید.

واریز مستقیم و امن استلار به کیف پول اختصاصی

واریز مستقیم و امن استلار به کیف پول اختصاصی

,

«استلار» (Stellar)، رمز ارزی است که در سال ۲۰۱۴ و با ماهیتی تقریبا مشابه با ریپل آغاز به کار کرد. در واقع، استلار به دنبال اختلاف نظرات به وجود آمده میان اعضای اصلی ریپل متولد شد. ریپل روی ارائه راه حل برای انجام انتقالات میان بانک‌های سراسر جهان تمرکز دارد. در طرف دیگر، استلار قصد دارد پرداخت‌های بین افراد را در سراسر جهان تسهیل کند. به طور کلی می‌توان گفت که نحوه کار هر دو یکسان است. استلار بر آن است تا با ارائه خدمات جهانی گسترده و ارزان، به جنگ فقر برود و پتانسیل‌های فردی را توسعه بخشد.

لومن با نماد اختصاری (XLM)، ارز شبکه استلار محسوب می‌شود. قیمت لحظه‌ای استلار هنگام نگارش این مطلب، ۰/۰۹ دلار است و حجم مبادلات روزانه آن به ۳۵۱/۵۱ میلیون دلار می‌رسد. هر تراکنش در شبکه استلار فقط ۰/۰۰۰۱ کارمزد داشته و در زمانی کمتر از ۶ ثانیه روی شبکه‌ای غیر‌متمرکز صورت ‌می‌گیرد. استلار با ارزش بازار حدود ۱/۸۴ میلیارد دلار، چهاردهمین ارز بازار بوده و سهم ۰/۶۶ درصدی از کل بازار را به خود اختصاص داده است. تعداد واحدهای در گردش استلار ۲۰/۳۷ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۰ میلیارد خواهد بود. در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۳ دی ۹۶) این ارز به بالا‌ترین سطح قیمتی خود در ۰/۸۹ دلار رسید.

استلار
نمودار قیمت استلار

پیش از این، امکان خرید، فروش و برداشت مستقیم استلار در سامانه دانش‌بنیان اکسکوینو فراهم بود و هم اکنون می‌توانید فرایند واریز استلار را نیز به طور مستقیم در این سامانه انجام دهید.

بیت راه

یک قدم نزدیکتر به تجارت جهانی

یک قدم نزدیک‌تر به تجارت جهانی

به دنبال استقبال بی‌نظیر همراهان اکسکوینو از جشنواره «دو سر برد» و رویداد «فرا‌تر از تراکنش»، موقعیت دیگری تدارک دیدیم تا افراد بیشتری بتوانند از این فرصت استثنایی بهره ببرند.

دریافت اکسکوین بیشتر

از این پس، کاربران اکسکوینو می‌توانند با انجام تراکنش‌های رمز ارزی خود از طریق بیت راه، اکسکوین بیشتری دریافت کنند. به هر فردی که برای اولین بار درگاه بیت راه را نصب کند، دو اکسکوین جایزه داده خواهد شد.

کاربران بیت راه نیز می‌توانند با دعوت دوستان خود وارد جشنواره «دو سر برد» شده و اکسکوین جایزه بگیرند. همچنین، با انجام هر تراکنش (بالا‌تر از ۱۰ دلار) و شرکت در رویداد «فرا‌تر از تراکنش» تا ۱۸ مرداد، به کاربران بیت راه نیز اکسکوین تعلق خواهد گرفت.

فراتر از تراکنش

بیت راه، یک درگاه پرداخت ایرانی بوده که امکان انجام تبادلات مالی بین‌المللی را از طریق رمز‌ ارزها برای تجارت‌های آفلاین و آنلاین فراهم کرده است. بیت راه با تکیه بر فناوری قدرتمند و تیم خلاق خود، راهی نوین برای تسهیل دریافت وجه در قبال فروش یا ارائه خدمات به مشتریان خارجی معرفی کرده است. از این رو، بیت راه را دروازه ورود به تجارت جهانی می‌دانیم.

به زودی، امکانات و کاربرد‌های فوق‌العاده اکسکوین را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

درباره ما

اکسکوین چیست

اکسکوین، اعتباری در سامانه دانش‌بنیان اکسکوینو بوده که از قابلیت تبدیل به سایر رمز ارز‌ها (بیت کوین و تتر) برخوردار است. هر اکسکوین، ارزشی معادل یک فرانک سوییس داشته و شما می‌توانید اعتبار کسب شده خود را درون شبکه اکسکوینو تبدیل کنید.  
برای اطلاع از وضعیت اکسکوین‌ها، بخشی به نام هدایا در پنل کاربری هر فرد تعبیه شده است که با مراجعه به آن می‌توانید اکسکوین‌های کسب شده خود را مشاهده کنید. در صورتی که از نسخه قدیمی اپلیکیشن اکسکوینو استفاده می‌کنید، برای دسترسی به امکانات جدید لازم است اپلیکیشن خود را به‌روز‌رسانی کنید.

شما می‌توانید با شرکت در رویداد‌ها و جشنواره‌های هیجان‌انگیز ما، اکسکوین جایزه بگیرید.

در جشنواره هیجان‌انگیز «دو سر برد» می‌توانید به ازای هر فردی که به اکسکوینو دعوت می‌کنید امتیاز (اعتبار) اکسکوین جایزه بگیرید. شما می‌توانید با ارسال کد یا لینک معرف خود در پنل کاربری، دوستانتان را به اکسکوینو دعوت کرده و جایزه بگیرید. به ازای هر فردی که به دعوت شما به خانواده بزرگ اکسکوینو بپیوندد، ۲ اکسکوین (توکن اکسکوینو) به حساب شما تعلق خواهد گرفت. همچنین، به پاس اعتماد دوستان جدیدی که در سایت اکسکوینو ثبت‌نام خواهند کرد نیز یک اکسکوین به کیف پول آن‌ها ارسال خواهد شد. تمام این اعتبار‌ها به محض انجام اولین تراکنش فرد دعوت شده (بالا‌تر از ۱۰ دلار)، به کیف پول هر دو طرف ارسال می‌شود. اولین تراکنش می‌بایست نهایتا تا یک ماه پس از ثبت‌نام انجام شود. شرکت در این جشنواره با هیچ محدودیتی همراه نبوده و می‌توانید دوستان خود را در هر تعدادی دعوت کرده و جایزه بگیرید.

از تاریخ ۱۸ تیر می‌توانید به مدت یک ماه با هر تراکنش خرید، فروش و تبدیل رمز ارز (بیش از ۱۰ دلار)، اکسکوین هدیه بگیرید. کافی است تراکنش خود را انجام دهید تا ۲۵ صدم (۰٫۲۵) درصد از حجم تراکنش خود را جایزه بگیرید.

در انتهای مهلت یک ماهه (تا ۱۸ مرداد)، به سه نفر با بیشترین حجم تراکنش و کسب بالاترین میزان اکسکوین نیز به ترتیب ۱۰۰، ۷۰ و ۵۰ اکسکوین هدیه داده می‌شود. همچنین، امتیاز افرادی که در جشنواره «دو سر برد» و با دعوت دوستان خود، اکسکوین دریافت کرده‌اند نیز در این بخش لحاظ خواهد شد.

با گسترش خانواده اکسکوینو، به امکانات و کاربرد‌های اکسکوین نیز افزوده خواهد شد. به زودی، امکانات و کاربرد‌های فوق‌العاده اکسکوین را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook

درباره ما

فراتر از تراکنش

فراتر از تراکنش

,

از امروز (۱۸ تیر) می‌توانید در اکسکوینو به مدت یک ماه (تا ۱۸ مرداد) با هر تراکنش خرید، فروش و تبدیل رمز ارز، اکسکوین هدیه بگیرید.

توضیحات جشنواره

اکسکوین هدیه

اعتبار اکسکوین شامل ۲۵ درصد کارمزد تراکنش به عنوان پاداش هر تراکنش خرید، فروش و تبدیل رمز ارز داخل اکسکوینو است.

دسترسی به اکسکوین

برای مشاهده اکسکوین‌‌های خود می‌توانید به بخش هدایای پنل کاربری خود مراجعه کنید.

مدت زمان جشنواره

از ۱۸ تیر تا پایان ۱۸ مرداد به مدت یک ماه

تبدیل اکسکوین به سایر رمز ارز‌ها​

اعتبار اکسکوین را می‌توانید به سایر رمز ارزها (بیت کوین و تتر) در درون شبکه اکسکوینو تبدیل کنید.

چه تراکنش‌‌هایی جایزه دارند؟

هر تراکنش خرید، فروش و تبدیل رمز ارز داخل سامانه با ارزش بیش از ۱۰ دلار

خرید رمز ارزها

فروش رمز ارزها

تبدیل رمز ارزها

جایزه ویژه

در انتهای مهلت یک ماهه، به سه نفر با بیشترین حجم تراکنش و کسب بالاترین میزان اکسکوین به ترتیب ۱۰۰، ۷۰ و ۵۰ اکسکوین هدیه داده می‌شود. همچنین، امتیاز افرادی که در جشنواره «دو سر برد» و با دعوت دوستان خود، اکسکوین دریافت کرده‌اند نیز در این بخش لحاظ می‌شود.

نفر اول

۱۰۰ اکسکوین

نفر دوم

۷۰ اکسکوین

نفر سوم

۵۰ اکسکوین

درباره ما

جشنواره دوسر برد

جشنواره دو سر برد

,

این بار اکسکوینو با جشنواره هیجان‌انگیزی در خدمت شما است. در جشنواره «دو سر برد» می‌توانید به ازای هر فردی که به اکسکوینو دعوت می‌کنید امتیاز (اعتبار) اکسکوین جایزه بگیرید.

از ثبت‌نام تا دریافت جایزه

ثبت‌نام در کیف پول اکسکوینو

دریافت کد ریفرال در داشبورد اکسکوینو

دعوت دوستان به کیف پول اکسکوینو

کد یا لینک معرف را برای دوستان خود ارسال کنید.

جایزه فرد دعوت شده

۱ اکسکوین

سقف جایزه

محدودیت ندارد

مهلت زمانی

اولین تراکنش می‌بایست نهایتا تا یک ماه پس از ثبت‌نام انجام شود

جایزه معرف

۲ اکسکوین

شرط دریافت جایزه

انجام اولین تراکنش فرد دعوت شده (بالا‌تر از ۱۰ دلار)

جزئیات جایزه جشنواره

اکسکوین، اعتباری در سامانه دانش‌بنیان اکسکوینو بوده که از قابلیت تبدیل به سایر رمز ارز‌ها برخوردار است. هر اکسکوین به ارزش یک فرانک سوئیس بوده و کاربر می‌تواند اعتبار کسب شده خود را به سایر رمز ارزها (بیت کوین و تتر) در درون شبکه اکسکوینو تبدیل کند.

قیمت اتریوم

تحلیلگران: به زودی شاهد انفجار قیمت اتریوم خواهیم بود!

,

در حالی که ارز دیجیتال بیت کوین در محدوده زیر سطح مقاومت ۹,۵۰۰ تا ۹,۶۰۰ دلاری مورد خرید و فروش قرار می‌گرفت، شاهد افزایش قیمت قابل توجه از اتریوم طی شبانه روز گذشته بوده‌ایم.

طبق داده‌های به دست آمده از TradingView بزرگ‌ترین آلت کوین دنیا طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۱۰ درصدی همراه بوده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر در محدوده ۲۴۴ دلار ( بالاترین قیمت از اوایل ماه مارس ) در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

البته بیت کوین هم طی ۲۴ ساعت گذشته رشد قیمت ۱ درصدی را تجربه کرده است و سایر آلت کوین‌ها نیز با افزایش قیمت ۲ الی ۴ درصدی خود رفتار قیمت بیت کوین را منعکس کردند.

قیمت اتریوم

این افزایش قیمت قابل ملاحظه طی ۲۴ ساعت گذشته تاثیر بسیار زیادی بر ارزهایی که بر بستر اتریوم هستند گذاشته است.

طبق اطلاعات به دست آمده از Skew.com طی دو روز گذشته موقعیت‌های فروش ( Short ) اتریوم زیادی به ارزش ۲ میلیون دلار در صرافی بیتمکس لیکوئید شده‌اند. از طرفی تفاوت قیمت اتریوم بین صرافی‌های بیتمکس و کوین بیس نیز روند مثبت داشته است که این موضوع بر انباشته شدن قراردادهای آتی به امید افزایش قیمت بیشتر این ارز دیجیتال اشاره دارد.

لیکوئید شدن دارایی به این معنی است که پول افراد کاملا سوخته و به حساب صرافی منتقل شده و تریدرها ضرر کرده اند.
معمولا لیکویید شدن پول یا ارز در صرافی ها ، ناشی از پوزیشن های اشتباه افراد و معاملات مارجین است.

تحلیلگران: به زودی شاهد انفجار قیمت اتریوم خواهیم بود

اقدامات اخیر بزرگ‌ترین آلت کوین دنیا برای متقاعد کردن تحلیلگران به شروع روند صعودی در آینده کافی بوده است.

یکی از تحلیلگران با انتشار نمودار زیر بیان کرد نمی‌توان گفت بازار این ارز دیجیتال کاملا خرسی است. این نشان می‌دهد که اتریوم هنوز از منطقه اصلی مقاومت تاریخی خود نگذشته و قصد دارد دوباره روندی که سبب افزایش قیمت قدرتمند این ارز دیجیتال از سطوح پایین در ماه مارس شد را از سر بگیرد.

قدرتمندترین آلت کوین دنیا از منظر فنی یک سطح مقاومت دیگری را نیز پشت سر گذاشته است.

قیمت اتریوم

سرمایه‌گذار و بنیانگذار Mythos Capital  نیز بیان کرده است که عوامل فاندامنتال ارز دیجیتال اتریوم بسیار قوی‌تر از هفته گذشته ظاهر شده‌اند.

وی همچنین توضیح داد که افزایش تقاضا موجب افزایش هزینه‌های کارمزد انجام معاملات و در نتیجه افزایش قیمت اتریوم شده است.

آیا بیت کوین از اتریوم تاثیر می‌پذیرد؟

پادشاه ارزهای دیجیتال در حالی طی شبانه روز گذشته با افزایش قیمت ۱ درصدی همراه بود که هوادارن اتریوم افزایش قیمت ۱۰ درصدی این ارز دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته را جشن می‌گرفتند.

برخی این موضوع را به عنوان یکی از نواقص این بازار مالی نو ظهور در نظر می‌گیرند و برخی دیگر معتقدند افزایش قیمت اتریوم می‌تواند تاثیر مثبتی بر قیمت بیت کوین داشته باشد.

مهیت سوروت (Mohit Sorout)، یکی از شرکای موسس Bitazu Capital که تمرکز آن‌ها روی ترند‌های الگوریتمیک ارزهای دیجیتال است با اشتراک نمودار زیر بیان کرد: ارز دیجیتال اتریوم در حالی اخیرا موفق به شکست سطح مقاومتی شده است که بیت کوین به عنوان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا آن را نشکسته است.

قیمت ارز دیجیتال اتریوم

از آنجا که تغییرات قیمت اتریوم منجر به رالی افزایش قیمت بیت کوین در فوریه ۲۰۲۰ شد، در حال حاضر نیز این احتمال وجود دارد که  بیت کوین  از کانال نزولی طولانی مدت خود گذر کند. اگر چنین اتفاقی بیفتد قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال طی روزهای آینده به ۱۰,۱۰۰  دلار خواهد رسید.

منبع: newsbtc

قیمت اتریوم

روند آینده قیمت اتریوم، صعودی یا نزولی؟

,

راه اندازی اتریوم ۲٫۰ سبب شده است بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان بازار، انتظار افزایش قیمت بسیار زیاد این ارز دیجیتال را طی روزهای آینده داشته باشند. پس از آخرین تصحیح قیمت اتریوم که منجر به رسیدن آن به محدوده ۱۹۱ دلاری شد، بسیاری از تحلیلگران ادعا کردند که این غول قراردادهای هوشمند با سقوط شدید قیمت روبه‌رو خواهد شد.
پلتفرم تحلیلی Santiment به تازگی اعلام کرده است که کاربران شبکه اجتماعی محبوب ردیت معتقدند بازار اتریوم روزهای صعودی پیش رو خواهد داشت و در حال حاضر سرمایه‌گذاران با فومو ( FOMO ) دست و پنجه نرم می‌کنند. این شرکت برخی از محبوب‌ترین کامنت‌ها را در همین راستا منتشر کرده است. چند نظر را با هم مرور می‌کنیم:

آیا شما هم منتظر رسیدن قیمت اتریوم به ۲۰۰ دلار هستید؟ من در خط روند اقدام به خرید خواهم کرد.

با وجود جو صعودی حاکم در میان هواداران اتریوم، برخی معتقدند این رمز ارز با کاهش قیمت در روزهای آینده روبه‌رو خواهد شد. اما حرکات بازار باب میل کدام دسته خواهد بود؟

تصحیح قیمت اتریوم

در حال حاضر سطح حمایت ۲۰۰ دلاری عرصه را بر اتریوم تنگ کرده است. با این حال طبق داده‌های به دست آمده از Santiment حجم تراکنش‌های روی زنجیره اتریوم طی چند هفته گذشته با افزایش همراه بوده است.
البته از زمان رسیدن قیمت اتریوم به ۲۲۷ دلار در تاریخ ۳۰ آوریل تا کنون، حجم تراکنش‌های انجام شده این رمزارز با کاهش همراه بوده و به نظر می‌رسد قیمت بزرگ‌ترین آلت کوین جهان وارد فاز تصحیح شده است. این اختلاف واضح بین قیمت این رمز ارز و حجم معاملات انجام شده ممکن است اصلاح شیب داری در پی داشته باشد.

قیمت اتریوم
از طرفی کاهش تعداد فالوورهای اتریوم در شبکه اجتماعی توییتر نیز نشان از چشم انداز نزولی این ارز دیجیتال دارد. اگر از خواندن این خبر تعجب کردید باید بگوییم که طی یک سال گذشته تعداد فالوورهای ارزهای دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر همبستگی زیادی با عملکرد قیمت آن‌ها داشته و در گذشته کاهش تعداد دنبال کنندگان یک ارز دیجیتال در توییتر کاهش قیمت آن را نیز در پی داشته است.
نمودار
از طرفی اگر بخواهیم بازار را باب میل گاوها تحلیل کنیم، می‌توان گفت حالا که معیارهای فاندامنتال با افزایش نسبی در روز ۱۴ ماه می همراه بوده است، شانس افزایش قیمت اتریوم نیز بیشتر شده است.

سطوح حمایتی کلیدی

جدیدترین تحقیقات نشان می‌دهد از میان تمام آدرس‌های متعلق به کیف پول اتریوم، بیش از ۵۲ درصد آن‌ها دارای موجودی و ۴۵ درصد از آن‌ها تقریبا خالی هستند.
این آمار و ارقام نشان می‌دهد که هولدرهای اتریوم به اتفاقات آینده این ارز دیجیتال کاملا اعتماد دارند.

ولی با تقویت گرفتن نشانه‌های نزولی فوق‌الذکر، استفاده از مکانیسم IOMAP می‌تواند در شناسایی نقاط حمایتی کمک کننده باشد. با نگاهی اجمالی به این شاخص درمی‌یابیم که محدوده ۱۷۱ تا ۱۷۷٫۵ دلارمهم‌ترین مانع عرضه این ارز دیجیتال در نظر گرفته می‌شود.
همچنین تقریبا حدود ۳ میلیون اتریوم توسط ۱٫۷۵ میلیون آدرس اتریوم خریداری شده است که این موضوع نیز به تشکیل سطوح حمایتی کمک خواهد کرد.

قیمت ارز دیجیتال اتریوم
از طرفی یک سطح مقاومت قدرتمند هم در محدوده ۲۰۲ تا ۲۲۶ دلار به چشم می‌خورد که مانع از دستیابی اتریوم به سطوح بالاتر خواهد شد.
با تمام این تفاسیر برای تحلیل بهتر قیمت اتریوم باید منتظر گذشت زمان باشیم و ببینیم کدام سطح حمایتی یا مقاومتی زودتر شکسته خواهد شد.

 

منبع: newsbtc

قیمت اتریوم

افزایش سه برابری قیمت اتریوم طی ماه‌های آینده!

,

ارز دیجیتال بیت کوین ممکن است طی تصحیح قیمت خود به نصف بیشترین قیمت ثبت شده خود برسد ولی ممکن است اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال برتر دنیا روزهای به مراتب سخت‌تری را پشت سر بگذارد.

برترین آلت کوین دنیا با کاهش قیمت ۸۵ درصدی از بیشترین قیمت ثبت شده خود در سال ۲۰۱۸ و رسیدن به ۱,۴۳۰ دلار، در حال حاضر در محدوده ۲۱۵ دلار مورد خرید و فروش قرار  می‌گیرد.

برخی معتقدند عدم توانایی اتریوم برای تصحیح قیمت خود نشانه‌ای منفی برای کل این بازار مالی می‌باشد. ولی از طرفی یکی از تحلیلگران مطرح این عرصه بر این باور است به استناد شکل‌گیری موارد فنی ساده، قیمت ارز دیجیتال اتریوم طی ماه‌های آینده با افزایش سه برابری همراه خواهد بود.

افزایش قیمت سه برابری اتریوم طی ماه‌های آینده

طبق گفته جاش اولزویچ یکی از تحلیلگران برتر بریو نیو کوین ( Brave New Coin )، نمودار قیمت یک هفته‌ای اتریوم نشان می‌دهد این ارز دیجیتال با یک شکست صعودی در ماه‌های آینده همراه خواهد بود. وی با اشاره به احتمال شکست ابر مقاومتی ایچیکومو گفت:

با توجه به نمودار یک هفته‌ای اتریوم احتمال انفجار قیمت این ارز دیجیتال طی هفته‌های آینده دور از انتظار نیست.

قیمت اتریوم

وی با توجه به تئوری داو جونز گفت احتمال رسیدن قیمت اتریوم به سطح ۷۵۰ دلار یعنی ۲۵۰ درصد بیشتر از قیمت فعلی این رمز ارز طی هفته‌های آینده بسیار زیاد است.

فاندامنتال قوی برای افزایش قیمت اتریوم

تنها موارد فنی و تکنیکال نیست که نشانه‌های افزایش قیمت اتریوم را نشان می‌دهد. عوامل فاندامنتال زیادی هم از احتمال افزایش قیمت این ارز دیجیتال خبر می‌دهد.

طبق گزارش‌های ارائه شده توسط پلتفرم معاملاتی کوین بیس در تاریخ ۱۳ ماه می، با اینکه بیت کوین ارزشمندترین و قدرتمندترین ارز دیجیتال دنیا محسوب می‌شود، در حقیقت نوعی راه ورود به آلت کوین‌ها محسوب می‌شود.

کوین بیس خاطر نشان کرد از بین تمام حساب‌های ثبت شده در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ تنها ۲۴ درصد از سرمایه‌گذاران روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند و ۷۶ درصد آن‌ها دارایی‌های خود را در بازار آلت کوین‌ها قرار داده‌اند.

اتریوم

وی گفت با اینکه بیت کوین تا حد زیادی  ارز رمزنگاری پیشرو و شاید مهمترین آنهاست، اما داده‌های مربوط به مشتریان کوین بیس نشان می دهد که کاربران جدید به دنبال دارایی‌های جایگزین هستند. او همچنین گفت که موسسات نیز با گذشت زمان رفتار مشابهی خواهند داشت.

منبع: newsbtc