با ۱۰۰ دلار شارژ رمز ارزی، ۱ اکسکوین جایزه بگیرید

کوین کوین میاره

از امروز (۱ خرداد)، به مدت یک ماه فرصت دارید که با شارژ رمز ارزی (cryptocurrency) کیف پول خود، تا سقف ۵۰۰ اکسکوین جایزه دریافت کنید.

شرایط دریافت جایزه

یک ماه فرصت دارید با شارژ رمز ارزی کیف پول خود، اکسکوین جایزه بگیرید. به ازای هر ۱۰۰ دلار یا معادل آن، افزایش در تفاضل واریز و برداشت رمز ارزی در کیف پول اکسکوینوی خود نسبت به ماه گذشته، یک اکسکوین جایزه بگیرید.

به بیان دیگر، از حاصل تفاضل واریز رمز ارز و برداشت رمز ارز به حساب کاربری شما در طول یک ماه، رقمی به دست خواهد آمد. طی این جشنواره، رقم به دست آمده را با معادل ماه گذشته مقایسه خواهیم کرد. به ازای هر ۱۰۰ دلار افزایش در این نرخ طی این یک ماه، یک اکسکوین در پایان ماه به شما تعلق خواهد گرفت. برای مثال، در صورتی که تفاضل واریز و برداشت شما در این یک ماه، معادل ۲۵۰ دلار باشد و همین نرخ در ماه گذشته معادل ۵۰ دلار بوده باشد، شما در پایان این دوره ۲ اکسکوین جایزه دریافت خواهید کرد. (۲۰۰ = ۵۰ – ۲۵۰)

جوایز این جشنواره، در پایان دوره یک ماهه در بخش جایزه‌های کیف پول شما در دسترس خواهد بود.

کسب جایزه در جشنواره‌های اکسکوینو

جشنواره‌های پرجایزه‌ اکسکوینو، فرصتی استثنایی برای شما است که در معاملات رمز ارزی خود سود بیشتری کسب کنید. 

کیف پول جادویی

با استفاده از طرح جدید کیف پول جادویی و با هولد و ترید همزمان، ۳+۳ و ۶+۶ درصد جایزه کسب کنید. 

در کیف پول جادویی اکسکوینو، به حداقل مانده کیف پول هر رمز ارز که معادل ۱۰۰ اکسکوین یا بیشتر از آن دارایی داشته باشد، هر شب و هرماه جایزه تعلق می‌گیرد که میزان جایزه با توجه به مانده هر کیف پول محاسبه می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

جشنواره دو سر برد

در این جشنواره می‌توانید با ارسال کد یا لینک معرف خود در پنل کاربری و دعوت آن‌ها به خانواده بزرگ اکسکوینو، ۲ اکسکوین دریافت کنید. همچنین، به پاس اعتماد دوستان جدیدی که در سایت اکسکوینو ثبت‌نام خواهند کرد نیز یک اکسکوین به کیف پول آن‌ها ارسال خواهد شد. این اعتبار تا ۲۴ ساعت بعد از انجام اولین تراکنش (بیش از ۱۰ دلار) فرد دعوت شده به شما و وی اهدا خواهد شد. اولین تراکنش می‌بایست نهایتاً تا یک ماه پس از ثبت‌نام انجام شود.

 

تراکنش طلایی

با شرکت در این جشنواره هیجان‌انگیز، می‌توانید با هربار شارژ ریالی کیف پول خود و خرید رمز ارز در اکسکوینو، اکسکوین جایزه بگیرید.

تا ۵ خرداد مهلت دارید با هر شارژ ریالی کیف پول خود (بالای ۵ میلیون تومان) و تبدیل به رمز ارز، به ازای هر یک میلیون تومان، یک اکسکوین جایزه دریافت کنید. این جایزه هیچ سقفی نداشته و در انتهای جشنواره به کیف پول شما اضافه خواهد شد.

یعنی در صورتی که شما کیف پول خود را ۶ میلیون تومان شارژ ریالی کرده و همان رقم را رمز ارز بخرید؛ ۶ اکسکوین جایزه دریافت خواهید کرد.

از اصلاح بازار نهایت استفاده را برده و ضمن سرمایه‌گذاری هوشمندانه در اکسکوینو، جایزه بگیرید.

منتظر خبرها و رویدادهای هیجان‌انگیز اکسکوینو باشید. خبر‌های خوب اکسکوینو هنوز به پایان نرسیده است!

2 پاسخ
 1. 2dp7s
  2dp7s می گوید

  تعدادی از دوستان رو دعوت کردم با کد دعوت خودم ام هنوز هیچ اکسکوینو دریافت نکردم
  در حالی که اسفند می‌بایست برای هر دعوت ۳ اکسکوینو میگرفتم

  پاسخ
  • الهام جمشیدیان
   الهام جمشیدیان می گوید

   درود
   برای دریافت جایزه لازمه که اولین تراکنش (بالای ۱۰ دلار) فردی که دعوت کردید، کمتر از یک ماه بعد از دعوت انجام بشه

   پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code