خرید کرومیا CHR

Chromia

CHR

قیمت کرومیا
$0.153573 -1.32%
قیمت فروش ما
81,277 ریال
قیمت خرید ما
78,460 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید ترون

ارز دیجیتال کرومیا CHR چیست؟

پروژه ارز دیجیتال کرومیا، یک پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین است که فرایند ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را برای کاربران تسهیل می‌کند. کرومیا به منظور رفع مشکلات مقیاس‌پذیری بازی‌ها و برنامه‌های مالی غیرمتمرکز فعالیت می‌کند و قصد دارد نقاط ضعف بلاک‌چین‌های فعلی را را برطرف سازد.

کرومیا در واقع یک اکوسیستم همه‌کاره است که تقریباً برای همه dapp ها کاربرد داشته و از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. کرومیا می‌تواند ضمن پشتیبانی از تمام بازی‌های موجود، اطمینان حاصل کند که تمام برنامه‌ها طبق قوانین موجود توسعه یافته و امکان کلاه‌برداری و تقلب در آن‌ها وجود ندارد.

اهداف اصلی پروژه کرومیا چیست؟

کرومیا، یک اکوسیستم همه‌کاره است که تقریباً برای همه dapp ها کاربرد داشته و از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. کرومیا می‌تواند ضمن پشتیبانی از تمام بازی‌های موجود، اطمینان حاصل کند که تمام برنامه‌ها طبق قوانین موجود توسعه یافته و امکان کلاه‌برداری و تقلب در آن‌ها وجود ندارد.

عملکرد کرومیا چگونه است؟

کرومیا، یک بلاک‌چین متن‌باز و شفاف بوده که به اندازه بلاک‌چین‌های عمومی شفاف و غیرمتمرکز است و از سوی دیگر، اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز فعلی و نسل جدید برنامه‌های موجود را ارتقا می‌دهد. بلاک‌چین کرومیا یک لایه مستقل و یک راهکار لایه 2 سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) بوده که ضمن ارائه قابلیت تنظیم کارمزدها، مدیریت بهتر داده‌ها را نیز امکان‌پذیر می‌کند.

هر بلاک‌چین در کرومیا در اختیار مجموعه‌ای از نودهای اعتبارسنج (Validator) قرار می‌گیرد که زیرمجموعه‌ای از تمام نودهای متعلق به کرومیا هستند. این نودهای زیرمجموعه، الگوریتم اجماعی تحت عنوان تحمل خطای بیزانس یا (Byzantine Fault Tolerance) به‌اختصار BFT را اجرا می‌کنند.

کرومیا دارای یک معماری شبکه منحصربه‌فرد تحت عنوان بلاکچین رابطه‌ای و یک زبان برنامه‌نویسی سفارشی به‌نام Rell است. Rell زبان رابطه‌ای یا Relational language ، زبانی بر پایه SQL است که پیاده‌سازی برنامه‌های غیرمتمرکز را امکان‌پذیر می‌کند. این زبان برنامه‌نویسی به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا از  قابلیت تغییرناپذیری و امنیت بلاک‌چین‌ها بهره‌مند شوند؛ همچنین به‌طور همزمان، داده‌ها را با استفاده از کارایی پایگاه داده ارتباطی مدیریت و ذخیره‌سازی کنند.

مزایای ارز دیجیتال CHR چیست؟

طراحی بلاک‌چین کروما به گونه‌ای است که به هر اپلیکیشن اجازه ایجاد یک زنجیره جانبی را می‌دهد. از سوی دیگر، مقیاس‌پذیری را تا حد زیادی بهبود داده و توان عملیاتی را افزایش می‌دهد. سایر مزایای پلتفرم کرومیا شامل موارد زیر است:

سرعت و امنیت بالا

سازگاری با اکوسیستم دیفای

ارائه خدمات نامحدود و رایگان برای توسعه‌دهندگان

کیف پول‌‌های مناسب برای ذخیره توکن CHR

از جمله بهترین و مهترین کیف پول‌ها برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال کرومیا CHR به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

- کیف ‌پول متامسک

- کیف ‌پول تراست

- کیف ‌پول  اتمیک

- کیف ‌پول بایننس‌چین

خرید و فروش ارز دیجیتال کرومیا در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش ارز دیجیتال کرومیا برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این ‌کوین است. برای خرید توکن کرومیا می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید کرومیا

خرید ارز دیجیتال کرومیا CHR در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید رمز ارز کرومیا CHR کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند رمز ارز کرومیا را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله CHR  را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش کرومیا

برای فروش ارز دیجیتال CHR هم مانند مراحل خرید آن می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از توکن‌های کرومیا خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش توکن کرومیا خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان CHR موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.