از اکسکوینو چه خبر؟

امکان واریز مستقیم تزوس در کیف پول اختصاصی اکسکوینو

از این پس می‌توانید ارز دیجیتال پر‌سر‌و‌صدای تزوس را به صورت مستقیم در اکسکوینو واریز کنید.

تاریخچه

تزوس (Tezos) که خود را اولین پلتفرم خوداصلاحگر معرفی می‌کند، در جولای سال ۲۰۱۷ توسط آرتور بریتمن (Arthur Breitman) در زوگ سوئیس ایجاد شد. این بلاک چین غیر متمرکز قصد دارد با ایجاد بستری مشترک المنافع، به شبکه‌ای پویا بدل شود.

کارکرد

سیستم قراردادهای هوشمند تزوس، پلتفرمی شبیه به اتریوم بوده که امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز را برای کاربران فراهم می‌آورد. تزوس فرا‌تر از قرارداد هوشمند رفته و  با برقراری دموکراسی غیر متمرکز، به شرکت‌کنندگان اجازه کنترل مستقیم قوانین شبکه را می‌دهد. بدین صورت که  با اجرای رای‌گیری، سهام‌داران بلاک چین تزوس می‌توانند درباره طرح‌های پیشنهادی به توافق جمعی برسند. خوب است بدانید که به‌کار‌گیری الگوریتم اثبات سهام، تفاوت اصلی این پلتفرم با اتریوم محسوب می‌شود.

برخی ویژگی‌های تزوس

• خود اصلاحگر
• نوآوری غیرمتمرکز
• قراردادهای هوشمند و بررسی رسمی
• اثبات سهام
• مدیریت درون زنجیره‌ای

بررسی روند قیمتی

توکن تزوس XTZ نام دارد که در جایگاه ۱۸ بازار ارز‌های دیجیتال قرار گرفته است. تزوس با اختصاص بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار حجم بازار، حدود ۴۲۱  درصد بازگشت سرمایه داشته است. این ارز در ماه اوت سال میلادی جاری توانست به رکورد ۴.۴۸ دلار دست یابد و در حال حاضر در محدوده ۲.۴ دلار معامله می‌شود.

لازم به ذکر است که پیش از این نیز، امکان خرید، فروش و برداشت مستقیم تزوس در اکسکوینو فراهم بود و هم اکنون می‌توانید برای واریز مستقیم این ارز به بخش مدیریت کیف پول خود مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا