وبسایت خدمات ارزهای دیجیتال اکسکوینو متعلق به هلدینگ ارنیکا با مالکیت عمده سهام شرکت‌های هومسا، فلایتیو، بیت راه و پروژه‌های کانکتا است که از سال ۱۳۹۶ تا کنون فعال بوده است. اکسکوین طی این مدت و تحت هر شرایطی کاربران چند صد هزار نفره خود را در فضایی دوستانه، حرفه‌ای و قابل اعتماد در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال همراهی کرده است.

 اکسکوینو همواره در تلاش بوده طی سال‌های فعالیت خود باکیفیت‌ترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کند که البته رشد روز افزون مشتریان فعال این پلتفرم به تنهایی گواه این مطلب است. اکسکوینو از قدیمی‌ترین سایت‌های ایرانی فعال در حوزه رمز ارزها، با زیرساخت‌های فنی بومی و دانش‌بنیان بوده و هیچگونه برنامه اسکمی ندارد.

البته عدم استفاده اکسکوینو از سرویس‌های خارجی و اتکا به نودهای خود شاید این تصور را ایجاد کرده که اکسکوینو چگونه این ولت‌ها را اداره می‌کند؟
اکسکوینو طی این سال‌ها، تمامی خدمات فنی و زیر ساخت‌ها را بومی کرده و با تکیه بر تیم فنی و پتانسیل داخلی کشور از هیچ خدمات واسط و صرافی بین‌المللی استفاده نمی‌کند. ضمن اینکه تمام کیف پول‌ها و ابزارها توسط تیم اکسکوینو تولید و بومی سازی می‌شوند.

همچنین اکثر نودها و زیرساخت‌های کیف پول توسط تیم‌های اکسکوینو ایجاد شده و همین امر به رشد و ترقی دانش فنی تیم جوان اکسکوینو منجر شده است. اکسکوینو همواره در تلاش بوده تا با بهبود زیرساخت‌های فنی، رضایت کاربران خود را جلب کرده و آن‌ها را از پلتفرم‌های خارجی بی‌نیاز کند.

اکسکوین یک توکن داخلی است که برای قدردانی از کاربران وفادار پلتفرم استفاده می‌شود و در واقع از این طریق، بخشی از کارمزد تراکنش‌ها به صورت تشویقی و به عنوان پاداش و در قالب جشنواره‌ها به کاربران عودت داده می‌شود.

تخریب اکسکوینو توسط برخی از به‌ظاهر فعالان این عرصه و در فضای پر هیاهو و غبار آلود کنونی رمز ارزها، ناشی از غرض‌ورزی آن‌ها نسبت به بیزینس‌های خوش‌نام ایرانی بوده و با قصد ضربه زدن به صنعت هدایت شده است.
لذا در پایان تاکید می‌شود که اکسکوینو همواره حامی سرمایه کاربران بوده و در این مسیر ناهموار، علی رغم تمامی مشکلات، محدودیت‌ها و بی‌مهری‌ها، گام‌های موثری در راستای مرتفع‌ساختن نیاز کاربران ایرانی برداشته و همچنان با قدرت به مسیر خود ادامه خواهد داد.

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.