اخبار ارز دیجیتال

تغییر لوگوی پرنده آبی توییتر به نماد دوج و افزایش ۳۵درصدی قیمت دوج کوین!

ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، از گذشته یکی از طرفداران سرسخت میم‌کوین محبوب بازار یعنی و عاملی موثر در افزایش قیمت دوج کوین بوده است.

در اقدام اخیر ایلان ماسک و تصمیم شب گذشته او برای تغییر لوگوی پرنده آبی این شبکه اجتماعی به نماد دوج کوین (DOGE)، باعث رشد ۳۵درصدی ارزش این میم‌کوین شد و قیمت آن را از سطح قبلی خود یعنی ۰/۰۷۷ دلار به اوج ۱۰ سنت و سطح ۰/۱۰۴ دلار رساند.

وی همواره از این میم‌کوین حمایت کرده است و با پشتیباین و حمایت‌های خود باعث رشد قیمتی آن شده است.
یکی از اظهارنظرات جالب ماسک در خصوص مقایسه دوج کوین با بیت‌کوین این بوده است که به عقیده او، دوج کوین ابزار پرداخت بسیار بهتری نسبت به بیت کوین است و در این زمینه می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

در ماه ژانویه سال جاری، فایننشال تایمز گزارش داد که توییتر در حال طراحی سیستمی برای اجازه پرداخت از طریق پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر است.

با وجود اینکه به گفته ماسک، سیستم پرداحت توییتر «در وهله اول» برای ارزهای فیات خواهد بود، او همواره به دنبال افزودن قابلیت استفاده از ارزهای دیجیتال در این برنامه بوده است، موضوعی که قیمت DOGE را افزایش داد.

گفتنی است کمی بیش از یک ساعت پس از تغییر لوگوی توییتر، ماسک یک تصویر کارتونی را به عنوان اولین نظر عمومی خود در توییتر منتشر کرد.

پست منتشر شده توسط ماسک در توییتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا