اخبار ارز دیجیتال

راه‌اندازی پلتفرم قراردادهای معاملاتی آتی صرافی بایننس

صرافی بایننس پلتفرم قراردهای معاملاتی آتی را راه‌اندازی خواهد کرد. طی کنفرانس  بلاک چین آسیا که روز سه شنبه در شهر تایپه، پایتخت کشور تایوان  برگزار شد، موسس و مدیرعامل صرافی بایننس، چنگ پنگ اعلام کرد که این پلتفرم شامل قرارادادهای معاملاتی در زمینه‌های خرید و فروش در دارایی‌های دیجیتال خواهد بود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که صرافی بایننس این پلتفرم را به زودی روانه بازار خواهد کرد ولی تاریخ دقیق این راه‌اندازی در دست نیست. طی چند هفته آینده نسخه آزمایشی این پلتفرم عرضه خواهد شد. مدیر صرافی بایننس همچینین در ادامه صحبت خود افزود: این پلتفرم در ابتدا برای ارز دیجیتال بیت کوین به کار گرفته خواهد شد. همچنین طبق اظهارات یکی از کارمندان کوین دسک، پلتفرم مذکور طی دو هفته آینده به صورت آزمایشی راه‌اندازی خواهد شد.

این پلتفرم که بایننس فیوچرز نام دارد در حالی شروع به کار خواهد کرد که ماه گذشته اجرای معاملات مارجین در این پلتفرم توسط این شرکت تایید شده بود. همچنین یک مقام آگاه در این رابطه گفت:

معاملات مارجین در ابتدا برای تمام کاربران قابل اجرا خواهد بود ( حدود 11 جولای ) ، سپس قراردادهای آزمایشی حدود یک هفته بعد  راه‌اندازی خواهد شد.

 

منبع: coindesk

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا