اخبار ارز دیجیتال

شرط ادامه داشتن روند صعودی بیت کوین چیست؟

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در حال حاضر در محدوده بالای 7,000 دلار قرار دارد.

اگر شمع نمودار هفتگی بیت کوین با رنگ سبز به پایان برسد، روند حرکت قیمت این رمز ارز طی روزهای هفته آینده نیز صعودی خواهد بود.

بیت کوین طی چند روز و ساعت گذشته قدرتمند ظاهر شده و در حال حاضر از تمام قدرت خود برای حرکت به سمت بالای محدوده 7,000 دلار بهره می‌برد.

از لحاظ آماری نیز بسته شدن شمع سبز رنگ قیمت هفتگی بیت کوین می‌تواند صعودی بودن روزهای هفته آینده این ارز دیجیتال را نیز تا حدودی تضمین کند.

در حال حاضر و هنگام نگارش این مطلب بیت کوین از پایین‌ترین قیمت ثبت شده روزانه در محدوده 7,450 دلار با ثبت رشد 1 درصدی خود  در محدوده 7,450 دلار مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد.

سطوح مقاومت فعلی بیت کوین

اگر چه رفتار قیمت بیت کوین طی روزهای آینده و در کوتاه مدت صعودی خواهد بود ولی به نظر می‌رسد بیت کوین با چند سطح مقاومت در محدوده قیمت فعلی خود روبه رو است

ادامه روند کنونی حرکت قیمت بیت کوین می‌تواند منجر به شکست قیمت در محدوده بالای کانال صعودی شکل گرفته شود.

یکی از معامله‌گران بیت کوین در پیغام توییتری خود به این کانال صعودی شکل گرفته اشاره کرده و با ترسیم نمودار زیر عنوان کرده است که مرز فوقانی آن دقیقا زیر قیمت کنونی بیت کوین قرار دارد.

بیت کوین

باقی ماندن قیمت بیت کوین در بالای این محدوده طی ساعات آتی احتمال افزایش قیمت آن را بیشتر خواهد کرد.

بنابراین برای پیش بینی قیمت بیت کوین باید منتظر بسته شدن شمع نمودار هفتگی این رمز ارز باشیم. بسته شدن این شمع با رنگ سبز به معنی احتمال افزایش قیمت آن طی هفته آینده خواهد بود. نمودار صعودی دو هفته متوالی نیز صعودی بودن هفته سوم را تضمین می‌کند.

 

منبع: bitcoinist

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا