اخبار بیت کوین

ما فقط از ارز دیجیتال استفاده می‎کنیم!

استفاده از ارزهای دیجیتال

وضعیت ارز دیجیتال در یک سال گذشته

در یک سال اخیر محبوبیت ارز دیجیتال توسعه و گسترش چشم‌گیری داشته است به طوری که افراد زیادی به ارزهای دیجیتال علاقه‎مند شده و تعداد زیادی دیگر نیز در این زمینه اقدام به سرمایه‌گذاری نموده‌اند. در حال حاضر این روند رو به رشد به هیچ وجه متوقف نشده و هر روز بر سرعتش افزوده می‎گردد و همه روزه شاهد خبرهای جالبی نسبت به علاقه مردم و سرمایه‌گذاران به این زمینه بیش‌تر به گوش می‌رسد. همانطور که می‎دانید بازار ارز دیجیتال تحت تأثیر کامل خبرهای منتشر شده در مورد آن است، یعنی اگر خبر خوبی در زمینه ارزهای دیجیتال منتشر گردد باعث افزایش ارزش و بهای ارزهای دیجیتال در بازارهای جهانی خواهد شد و بر عکس اگر خبر بدی در این زمینه منتشر گردد این عمل تأثیرات منفی‌ای را بر روی نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال خواهد گذاشت.

اخبار این روزهای ارزهای دیجیتال

خوشبختانه در طی روزهای اخیر، شاهد خبرهای مثبتی در زمینه‌ی گسترش استفاده و کاربرد ارزهای دیجیتال در سراسر دنیا بوده‎ایم. از جمله‎ی این خبرها می‎توان به اتفاقات اخیر افتاده در مجلس اوکراین اشاره کرد. اخیراً در اوکراین حزبی با نام ” Democratic Horde ” تأسیس شده است که نکته‎ی متمایز این حزب نسبت به احزاب دیگر سیاست خاص این حزب در مورد راه‎های تأمین و پرداخت مخارج و هزینه‎های خود می‎باشد. حزب ” Democratic Horde ” ادعا می‎کند که برای هزینه‎های خود فقط و فقط از ارزهای دیجیتال استفاده می‎کند و استفاده خواهد کرد. هزینه‎هایی از جمله برگزاری جلسات، تبلیغات و غیره که همه‎ی این موارد به وسیله‎ی ارزهای دیجیتال پرداخت می‌‏شوند که این حرکت در نوع خود یک حرکت ابتکاری و نوین محسوب می‏‌گردد.

در واقع حزب ” Democratic Horde ” با این کار خود قصد دارد نظر مثبت قشر IT و کامپیوتر را به خود جلب نماید و از حمایت و پشتیبانی آن‌ها بهره‌مند گردد. چرا که یکی از داغ‌ترین بحث‌های حال حاضر در زمینه IT و کامپیوتر استفاده از ارزهای دیجیتال می‌باشد و از آن جایی که این حزب هدف خود را استفاده از ارزهای دیجیتال قرار داده، گزینه‌ی مناسبی در امر سیاست برای قشر کامپیوتر و IT محسوب می‎گردد که پیش‏‌بینی می‏‌شود افراد زیادی برای حمایت از این حزب جذب شوند. علاوه بر این، این حزب با این نگرش خود قصد دارد نشان دهد که با تحولات بروز دنیا آشنا بوده و با تمام وجود خود را با این تغییرات همسو می‎نماید. در واقع می‎توان گفت که این حرکت‎ها و نگرش‎ها جنبه های مثبتی از تبلیغات برای این حزب به شمار می‎روند.

تاثیر خبرهای مثبت بر گسترش ارز دیجیتال

این چنین خبرهای مثبتی در سراسر دنیا، تأثیرات بسیار خوبی در روند گسترش ارزهای دیجیتال در بازارهای اقتصادی دنیا دارد. چرا که به عنوان مثال حمایت و طرفداری از ارزهای دیجیتال توسط یک حزب از یک کشور قدرتمند اروپای شرقی مانند اوکراین می‎تواند چالش مثبتی برای کشورهای دیگر باشد و آن ها را ترغیب به استفاده‎ی بیش‌تر از ارزهای دیجیتال نماید.

از تحولات اخیر صورت گرفته می‌توان نتیجه گرفت که روند پیشرفت و شکوفایی ارزهای دیجیتال نه تنها متوقف نشده بلکه با قدرت و شتاب بیش‎تری راه خود را ادامه می‎دهد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا