اخبار ارز دیجیتال

روند صعودی بعدی بیت‌کوین اجتناب‌ناپذیر است

مارک یوسکو Mark Yusko، مدیر ارشد اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری مورگان کریک کپیتال (Morgan Creek Capital) در مصاحبه اخیر خود گفته است زمانی فرا می‌رسد که کریپتو غیرمتمرکزتر می‌شود. یوسکو در خصوص بیت‌کوین معتقد است که پادشاه رمزارزها به‌رغم مشکلات و موانع این صنعت، از جمله فروپاشی FTX، همچنان با قدرت به روند صعودی خود ادامه می‌دهد و این حرکت اجتناب‌ناپذیر است.

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت:

«روزی میاد که نیاز به صرافی‌های متمرکز کاهش پیدا می‌کند. روزی که می‌توانیم یک پروژه دیفای کامل یا دنیایی کاملا بر اساس بیت‌کوین داشته باشیم.»

بیت‌کوین از هفته گذشته ۱۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. در ماه گذشته نیز رمز ارز برتر بازار به رشد ۱۳ درصدی رسید.

در میان پیش‌بینی‌هایی که برای صعود بعدی بیت‌کوین انجام شده است، یوسکو معتقد است که بسیاری از افراد آمادگی افزایش قیم بیت‌کوین و عبور آن از مرز شش رقمی را ندارند.
یوسکو افزود:

«بسیاری از مردم در اوایل سال منتظر نصف شدن قیمت ارزهای دیجیتال و در راس آن ها بیت‌کوین بودند اما با این حال صنعت کریپتو در حال رشد است و تنها چند ماه تا تابستان کریپتو فاصله داریم.»

به نظر یوسکو روند صعودی بعدی بیت‌کوین تا حدی اجتناب‌ناپذیر است که تبدیل شدن بهار به تابستان و شب به روز اججتناب‌ناپذیر است.

به عقده او اجتناب‌ناپذیری دارایی‌های دیجیتال قوی‌‌تر از همیشه است. انرژی مثبت پیرامون این اکوسیستم پس از سرکوب شدن آن، شروع به بازگشت کرده است.

اخبار Coincast امروز:

  • ساخت فناوری Web3 توسط آرامکوی عربستان
  • پیشی گرفتن ارزش بازار بیت‌کوین از پرداخت‌های ویزا برای سومین بار
  • قانون‌گذاری پلتفرم‌های معاملاتی بیت‌کوین در هنگ کنگ
  • گسترش ریپل در امارات

شرح کامل این اخبار را در کوین‌کست امروز اکسکوینو گوش کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا