اخبار ارز دیجیتال

محبوبیت عجیب میم‌کوین پِپه (PEPE)

توکن پپه که یک میم کوین است، در هفته‌های گذشته رشد عجیبی داشته است و ارزش بازار این کوین، به ۹۰۰ میلیون دلار نزدیک شده است.

از طرف دیگر داده‌های دون آنالیتیکس نشان می‌دهد که مجموع کارمزد تراکنش‌های مربوط به این ارز دیجیتال، به تازگی به رقم قابل توجه ۵۳۰۰ اتریوم (با ارزش تقریبی ۱۰ میلیون دلار) رسیده است. 

کاربران فعال بازار کریپتو معتقدند که PEPE، تاثیر بدی روی شبکه اتریوم دارد، چرا که مقادیر قابل توجهی از منابع را مصرف می‌کند و این منابع می‌توانند فایده‌های بیش‌تری داشته باشند. تراکنش‌های کوین پپه، شبکه را تحت فشار قرار می‌دهد و باعث کندی و افزایش هزینه برای سایر کاربران خواهد شد. علاوه‌بر این وجود چنین توکن پرنوسانی در شبکه اتریوم، به وجهه بازار هم آسیب وارد می‌کند، چرا که بسیاری ممکن است آن را نشانه‌ای از عدم بلوغ و بی‌ثباتی بازار ببینند.

از طرف دیگر برخی معتقدند که به دلیل محبوبیت پپه PEPE، درآمد تولید شده توسط نودهای اعتبارسنج افزایش پیدا می‌کند و این درآمد اضافی، می‌تواند اعتباردهندگان بیش‌تری را برای پیوستن به شبکه ترغیب کند که درنهایت باعث بهبود امنیت و ثبات کلی شبکه می‌شود.

داده‌های وب‌سایت کوین گلس نشان می‌دهد که با رشد بیش از ۱۰۰ درصدی قیمت پپه در ۲۴ ساعت گذشته، معامله‌گران شورت این توکن، حداقل ۱۱ میلیون دلار از دست داده‌اند. 

دیگر اخبار مهم میم کوین پپه PEPE

از طرف دیگر، صرافی محبوب و معتبر بایننس اعلام کرد که توکن PEPE را به فهرست معاملاتی خود اضافه خواهد کرد.

یکی دیگر از اخبار جالبی که پیرامون حاشیه‌های ارز دیجیتال پپه شنیده شد این است: یکی از نهنگ‌های پپه، بیش‌تر از ۴ تریلیون توکن PEPE را جابه‌جا کرده است. فعالان بازار معتقدند که حرکت این نهنگ به احتمال زیاد، باعث ریزش قیمت این میم کوین خواهد شد. 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا