خرید اف تی ایکس FTT

FTX Token

FTT

قیمت اف‌تی‌اکس
$1.6102285 14.34%
قیمت فروش ما
1,062,893 ریال
قیمت خرید ما
1,037,139 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید اف تی ایکس

ارز دیجیتال اف‌تی‌ایسک FTX چیست؟

ارز دیجیتال اف تی ایکس که با نماد اختصاری FTT در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود توکن اختصاصی صرافی ارز دیجیتال معروف FTX است. هدف این صرافی از صدور توکن اف تی ایکس افزایش انعطاف‌پذیری اکوسیستم آن بوده علاوه براین که به کاربران خود این امکان را داده تا از این توکن در انجام معاملات و گرفتن تخفیف در کارمزد تراکنش‌های خود استفاده کنند. با وجود اینکه ارز دیجیتالFTT  در سال ۲۰۱۸ ایجاد شد اما تا آگوست سال ۲۰۱۹ در هیچ صرافی رمز ارزی قابل دسترس و خرید و فروش نبود.

ویژگی ارز دیجیتال اف تی ایکس

از ویژگی‌های بارز ارز دیجیتال FTX به غیرقابل استخراج بودن این توکن می‌توان اشاره کرد. همچنین دارندگانFTX Token می‌توانند از امتیازات ویژه‌ای در این صرافی از جمله تخفیفات خاص در انجام معاملات، کسب سود از صندوق‌های بیمه و استفاده از این توکن به عنوان وثیقه برای انجام معاملات فیوچرز استفاده کرد.

قیمت اف تی ایکس

در زمان اولین عرضه اولیه ارز دیجیتال FTX (FTT) که به سال ۲۰۱۹ برمی گردد، قیمت اف تی ایکس توکن در حدود ۱.۷۲ دلار بود. بعد از آن و در سال ۲۰۲۰ قیمت این توکن افزایش مناسبی را تجریه کرد. قیمت این ارز دیجیتال در بالاترین سطح خود در سپتامبر سال ۲۰۲۰  به محدوده ۴.۵۱ دلار رسید.

این توکن در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۲۵.۵۱ دلار معامله می‌شود. قیمت لحظه‌ای اف تی ایکس توکن را می‌توانید در نمودار موجود در بالای این صفحه مشاهده کنید.

خرید ارز دیجیتال اف تی ایکس در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز اف تی ایکس برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این توکن است. برای خرید اف تی ایکس می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید اف تی ایکس کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند اف تی ایکس را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله اف تی ایکس را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش رمز ارز اف تی ایکس

برای فروش رمز ارز اف تی ایکس هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید اف تی ایکس می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از اف تی ایکسهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش اف تی ایکس خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان اف تی ایکس موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

سوالات متداول