خرید وی چین VET

VeChain

VET

قیمت وی‌چِین
$0.017336572 -0.58%
قیمت فروش ما
8,701 ریال
قیمت خرید ما
8,505 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید وی چین

درباره وی چین

وی چین از اولین بلاک‌چین‌هایی است که به طور انحصاری برای تأمین نیاز کاربران ایجاد شده است. هدف اصلی این اکوسیستم تجاری توزیع‌شده، ایجاد سهولت در فرآیندهای کسب‌وکارهای مختلف در سراسر جهان بوده است.

انعطاف‌پذیری این پلتفرم کاربران را قادر ساخته تا یک محصول را از کارخانه تا مصرف‌کننده نهایی، صرف‌نظر از اینکه محصول یک لباس برند باشد یا نوشیدنی یا دارو، پیگیری کنند.

کارکرد وی چین

وی چین کار خود را به عنوان یک شرکت زنجیره تأمین بلاک‌چینی آغاز کرد اما از همان موقع به یک پلتفرم اپلیکیشن کامل تبدیل شد. مانند بسیاری از پلتفرم‌های بلاک‌چین، شبکه بلاک‌چین وی چین به صورت بیزینس محور پایدار و مقیاس‌پذیر کار می‌کند. در این اکوسیستم مثل سایر دفتر کل‌های توزیع شده‌ (DLT)، تاریخچه کلیه تراکنش‌های صورت‌گرفته، امکانپذیر است.

در شبکه بلاک‌چین وی چین از ساز و کار اجماع اثبات اعتبار (PoA) استفاده شده است. به این معنی که قدرت به تعداد خاصی از گره‌ها یا نودهای شبکه بلاک‌چین وی‌چین تور محول شده تا تاییدکننده تراکنش‌ها باشند. در واقع مستر نودهای شبکه که با ذخیره و نگهداری حداقل ۲۵ میلیون واحد VET به این رتبه رسیده‌اند، تایید بلاک‌های حاوی اطلاعات تراکنش‌ها را بر عهده دارند.

مهمترین ویژگی‌های وی چین

از مهمترین ویژگی‌های شبکه بلاک‌چینی وی چین برخورداری از یک سیستم دو توکنی است. در این سیستم یکی از توکن‌ها برای تأمین مالی پروژه‌ها و توکن دیگر برای فعالیت بلاک‌چین را امکان‌پذیر می‌کند.

این ارز دیجیتال علاوه بر این، در زمینه مشارکت‌ بسیار استراتژیک عمل کرده به طوری که با توسعه شهرهای هوشمند، مشارکتی در سطح ملی را با چین ایجاد کرده است.

امنیت وی چین چگونه تامین می‌شود‌؟

توکن‌ وی چین که با نماد VET در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود وظیفه تبادل و انتقال ارزش را بر عهده دارد و همانند یک سوخت برای اجرایی کردن قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از دلایل اصلی امنیت شبکه وی چین هم به همین توکن‌ها برمی‌گردد. توکن‌های VET به نودها یا همان گره‌هایی در شبکه وی چین منتقل شده و این عملکرد به بهبود اکوسیستم و افزایش امنیت آن کمک بسزایی می‌کند.

خرید و فروش وی چین در اکسکوینو

برای خرید و فروش وی چین از طریق بستر معاملاتی اکسکوینو می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید وی چین

مرحله اول: ثبت‌نام در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com

مرحله دوم: موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید وی چین کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند وی چین را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام اکسکوینومارکت شناخته می‌شود کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله وی چین را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش وی چین

برای فروش وی چین هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید وی چین می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

- تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از وی چین‌های خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.

- سفارش‌گذاری: در این قسمت، با ثبت قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش وی چین خود را ثبت کنید.

- اکسکوینومارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود به این بستر یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو به این بستر، میزان وی چین موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.