آموزش خرید بیت کوین – فروش بیت کوین و سایر ارزها

آموزش خرید بیت کوین | فروش بیت کوین و سایر ارزها در اکسکوینو

 خرید-و-فروش-بیت-کوین-اکس-کوینو

این اموزش برای کاربران محترمی که به تازگی در سایت ثبت نام کرده اند و اشنایی زیادی با خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزها ندارند تنظیم شده است. در صورت هرگونه سوال و راهنمایی بیشتر بعد از ورود به حساب کاربری از طریق تیکت سوالات خود را مطرح کنید.

ثبت نام در اکسکوینو – خرید بیت کوین

قبل از هرچیز توجه داشته باشید برای انجام هرگونه خرید و فروش در سایت اکسکوینو اتمام فرآیند احراز هویت و تایید شدن حساب کاربری شما الزامی است .
برای ثبت  یک سفارش خرید بیت کوین در پنل excoino پس از ورود به حساب کاربری خود ، به قسمتی که اصطلاحاً داشبورد نام دارد وارد خواهید شد.

خرید و فروش بیت کوین


– خرید و فروش بیت کوین در اکسوینو چگونه است ؟

خرید بیت کوین و سایر ارزها در اکسکوینو:

 در قسمت خرید و فروش  در فیلد پرداخت میکنید از منوی انتخابی،  گزینه  ” ریال”  و از فیلد دریافت میکنید، ” bitcoin  ” را انتخاب نمایید ، حال با وارد کردن مقدار مورد نظر در هریک از دو فیلد،   قسمت  متقابل بطور خودکار با مبلغ معادل پر خواهد شد.

حداقل میزان خرید هر ارز از جمله  بیت کوین نیز در زیر فیلد دریافت میکنید ، جهت  اطلاع نوشته شده است .

حداکثر میزان خرید اکسکوینو،  برحسب تراکنش های روز، در بازه زمانی ثبت سفارش متغییر است و درصورتی که خرید شما مبلغی بالاتر از میزان موجود آن ارز باشد پیام لازم قبل از تایید و پرداخت سفارش به شما داده خواهد شد.

نرخ تبدیل نیز در زیر  فیلد پرداخت میکنید قرار دارد که بر اساس قیمت های ارائه شده در صفحه اصلی در هر لحظه مقدار دهی می‌شود.
پس از پر کردن  فیلد های مربوطه  با مقادیر مدنظر خود بر روی گزینه  سفارش کلیک نمایید تا به مرحله بعدی بروید.

آموزش خرید بیت کوین

در این بخش  ، در صورتی که در کیف پول ریالی خود در سایت به اندازه مبلغ سفارش یا بیشتر، ریال ذخیره داشته باشید  با چک کردن تیک گزینه
“می خواهم مقدار ریال، از موجودی ریالی کیف پولم کم شود.  ”

مبلغ سفارش از حساب ریالی شما برداشت خواهد شد.

توجه داشته باشید پس از پرداخت وجه در ازای خرید بیت کوین،  شما امکان دریافت  بیت کوین خریداری شده ی خود را به دو صورت خواهید داشت :
۱- درخواست واریز به کیف پول خارج از سایت  : – در این حالت شما تقاضای واریز بیت کوین به کیف پول خود در خارج از سایت اکسکوینو را  دارید،  که در این صورت بایستی آدرس ولت بیت کوین خود را بعنوان آدرس مقصد تراکنش ، در قسمت ” آدرس بیت کوین شما”  کپی و یا وارد نمایید.

لازم به ذکر است برای ارسال بیت کوین به کیف پول خارج از سایت معادل ۰٫۰۰۰۱BTC کارمزد شبکه  برای تسریع انجام تراکنش در شبکه جهانی بیت کوین از مقدار بیت کوین دریافتی شما کسر شده و مابقی به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهد شد که مقدار دقیق واریز را در مرحله بعدی می‌توان مشاهده وتایید کرد.

۲- درخواست واریز به کیف پول اکسکوینو : – در حالت دوم شما بیت کوین خریداری شده را به ولت اختصاصی خود در سایت واریز خواهید نمود که در این صورت کارمزدی از مقدار بیت کوین دریافتی شما کسر نمی‌گردد . برای اعمال این حالت تیک گزینه زیر را چک نمایید.

” میخواهم ­بیت کوین به ولتی که در این سایت دارم ،ریخته شود و موجودی بیت کوین من افزایش یابد ”

همانطور که در پنجره سفارش تاکید شده  دقت کنید کارتی که برای پرداخت سفارش استفاده میکنید حتماً بنام شما بوده و در هنگام احراز هویت در سایت قبلا تعریف و تایید شده باشد.  در غیر اینصورت تراکنش شما باوجود اتصال به درگاه بانکی و تکمیل فرآیند خرید به حالت “نیازمند بررسی ” در آمده و انجام نخواهد شد.

در صورت  مطالعه و یا اطلاع از  قوانین اکسکوینو  با چک کردن تیک ”  قوانین سایت اکسکوینو رو مطالعه کرده ام و آن هارو میپذیرم”
و کلیک روی دکمه  سفارش به مرحله  بعد خواهید رفت.

در بخش بعد پیش فاکتور برای شما نشان داده می شود و اطلاعات سفارش + مبلغ کارمزد و خالص دریافتی را نشان می دهد. بعد از تایید پیش فاکتور وارد درگاه بانک شده و سفارش را پرداخت میکنید. و سپس به سایت اکسکوینو بازخواهید گشت.

توجه داشته باشید از لحظه ورود به این مرحله تا تکمیل فرایند پرداخت، تنها ۱۵ دقیقه زمان خواهید داشت و درصورتی که تراکنش در این مدت انجام نشود منقضی خواهد شد.

مشخصات  و جریان فرآیند انجام تمامی سفارش های شما در بخش  تراکنش های من قابل مشاهده و بررسی هستند.

حالت های مختلف تراکنش ها در بخش تراکنش های من به چه معناست ؟

تراکنش هایی که در حالت “در انتظار انجام “هستند در واقع در صف پردازش و تایید توسط کارشناس مربوطه قرار دارند، این تراکنش ها به محض بررسی و توسط کارشناس انجام خواهند شد و نیازمند اقدامی از جانب شما نیستند .

تراکنش های منقضی شده ،  تراکنش هایی هستند که به هر دلیل موفق به اتمام فرایند در بازه زمانی تعریف شده در سایت نبوده اند.

در صورتی که تراکنش شما منقضی شده در حالیکه مبلغ معادل ریالی آن از حساب شما کسر گردیده است . می‌توانید با ارسال شماره پیگیری تراکنش مربوطه از طریق تیکت ، از واحد پشتیبانی درخواست نمایید تراکنش شما  بررسی ؛ و پس از تایید صحت پرداخت،  مجدداً فعال شود.

بطور کلی در صورتی که تراکنش شما با وجود کسر مبلغ ،  در حالتی غیر از “در انتظار انجام”  و یا “انجام شده ” قرار دارد ،  اقدام به ارسال تیکت جهت بررسی تراکنش خود نمایید. در غیر این صورت تراکنش شما بدون مشکل بوده  و در زمان مقتضی تایید و انجام خواهد شد .

فروش بیت کوین و سایر ارزها به اکسوینو:

برای فروش به اکسکوینو در پنل خرید فروش دریافت میکنید را روی ریال قرار بدید و پرداخت میکنید را برای مثال روی بیت کوین، حالا مقداری که دقیقا میخواهید بفروشید را وارد کنید ، دقت کنید مبلغی که دقیقا میتوانید ارسال کنید را وارد کنید ( کارمزد ارسال از کیف پول شما باید جدا گانه حساب شود) و شما باید دقیقا مبلغ سفارش را به حساب ما واریز کنید.
بعد از انتخاب مقدار روی سفارش کلیک کرده. و در کادر های مشخص شماره ۲۴ رقمی شبا و اسم خودتون را وارد کرده و وارد مرحله بعد شوید. در مرحله بعد پیش فاکتور نمایش داده میشود ، با تایید پیش فاکتور یک ادرس بیت کوین به شما نمایش داده می شود و شما باید مبلغی که قصد فروش داشته اید را به ان ادرس ارسال کنید. بعد از دریافت ارز شما توسط ادرس ما ، سفارش فعال و معادل ریالی در اولین روز کاری از  طریق سیستم پایا برای شما ارسال میگردد.

چه زمانی مبلغ ریالی را دریافت می کنم؟

واریز های ریالی از طرف ما (درخواست فروش به سایت یا برداشت ریالی از طرف شما) روزی یک مرتبه در روز های کاری و غیر تعطیل انجام میشود.
به این صورت که سفارش های هر روز جمع اوری می شود. و در روز کاری بعد اول صبح  واریز می شود. یعنی امروز اگر روز ۱۰ ماه باشد سفارش های فروش به سایت یا درخواست های برداشت ریالی در این روز جمع اوری می شود و در روز یازدهم اگر روز کاری باشد مبلغ واریز می شود.
واریز های ریالی به کاربران به صورت پایا می باشد. واریز های پایا با استفاده از شماره شبا انجام می شود و بانک ها در ساعت حدود ۱۷ و ۱۸ روز های غیر تعطیل با مشتریان خود تسویه می کنند.
برای اطلاعات بیشتر بعد از ثبت نام از طریق تیکت درخواست خود را ارسال فرمایید.
1 پاسخ دادن

نظرات بسته شده اند.