چهارشنبه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
لایت کوین

احتمال افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی لایت کوین!

پیش از این ارز دیجیتال لایت کوین در کنار برترین ارزهای دیجیتال دنیا مانند بیت کوین، اتریوم و ریپل مورد خرید و فروش قرار می‌گرفت ولی در طی چند سال اخیر و پس از حباب شکل گرفته در بازار کریپتوکارنسی، لایت کوین نیز قدرت خود را از دست داد.

در حال حاضر و هنگام نگارش این مطلب، ارز دیجیتال لایت کوین هفتمین رمز ارز بزرگ دنیا محسوب می‌شود. این رمز ارز از لحاظ میزان سرمایه گذاری در بازار در موقعیت بدی قرار ندارد ولی با روزهایی که در اوج قدرت قرار داشت خیلی فاصله دارد.

قیمت لایت کوین

یکی از تحلیل‌گران برجسته بیت کوین به تازگی اعلام کرده است که لایت کوین در آستانه کسب قدرت در برابر سایر آلت کوین ها بوده و به نظر می‌رسد یک چرخه جدید در نمودار قیمت این ارز دیجیتال در حال شکل گیری باشد.

در حقیقت طی ماه گذشته و طبق داده‌های به دست آمده از coin360، ارز دیجیتال بیت کوین به عنوان بزرگ‌ترین رمز ارز دنیا با کاهش قیمت ۳۵ درصدی همراه بود و این در حالیست که لایت کوین در مقایسه با بیت کوین توانست افزایش قیمت ۷۶ درصدی را تجربه کند.

یکی از تحلیل‌گران برتر ازرهای دیجیتال بر این باور است که اگر قیمت جفت ارز بیت کوین/لایت کوین در محدوده بالای ۰.۰۰۷۵  بیت کوین باقی بمانند، ( یعنی در محدوده بالایی خط آبی در نمودار زیر ) احتمال تشکیل چرخه جدید بازار این رمز ارز بیشتر خواهد شد.

شقیمت لایت کوین

در طول این بازه زمانی بیت کوین با رشد ۹۵ درصدی همراه بود و دارایی‌های سنتی نیز رشد بی‌سابقه‌ای را تجربه کردند.

کاردانو غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال دنیا

چارلز هاسکینسون مدیر عامل کاردانو ( Cardano ) اعلام کرده است: کاردانو غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال دنیا خواهد شد.

او گفت: پس از به پایان رسیدن تمام به روز رسانی‌ها، کاردانو به غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال دنیا تبدیل خواهد شد، حتی ۵۰ الی ۱۰۰ برابر غیرمتمرکزتر از بیت کوین.

وی اظهارات خود را طی مصاحبه‌ای با کوین تلگراف در یک ایونت مربوط به ارزهای دیجیتال که در کنار پنجاهمین دوره مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس برگذار شد بیان کرد.

ارز دیجیتال کاردانو

هاسکینسون طی این گفتگو بیان کرد هاردفورک این ارز دیجیتال که مشتمل بر اجرای پروتکل اجماع تحمل خطای بیزانس است، دشوار نخواهد بود. پس از هارد فورک، به روز رسانی‌هایی نیز در پروتکل اجرا خواهد شد که در نهایت کاردانو را به غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال دنیا تبدیل خواهد کرد.

همچنین ببینید

قیمت بیت کوین

دماسنج بازار: صعود قیمت بیت‌کوین و فرود دلار و سکه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این هفته هم بیت کوین به مسیر افزایش قیمت خود ادامه داد، در حالی که …

گوگل وارد حوزه توکن‌های غیرمثلی می‌شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه شرکت خدمات پردازش ابری گوگل کلود (Google Cloud)، قرار است به‌عنوان اپراتور شبکه فلو (Flow) …

سولانا پیشتاز آلتکوین‌ها بعد از بازآزمایی خط حمایت ۱۵۰ دلاری

زمان مطالعه: 3 دقیقه کازموس همچنان به روند صعودی خود برای ثبت رکورد‌های تاریخی قیمت ادامه می‌دهد و گاوها …

تحليل on-chain بیت‌کوین

تحلیل درون زنجیره‌ای (On-Chain) بیت‌کوین

زمان مطالعه: 7 دقیقه این هفته قصد داریم فعالیت‌های درون شبکه‌ای یا آن چین (on-chain) بیت‌کوین را بررسی کنیم …