اخبار بیت کوین

اخبار ارزهای دیجیتال در یک نگاه (۱۹ بهمن)

  • سبقت بیت کوین از علی بابا در بازار سرمایه!

بر اساس داده‌های Asset Dash، ارزش بازار بیت کوین در تاریخ ۱۸ بهمن از ۷۵۰ میلیارد دلار عبور کرد و در جایگاه نهم بالاتر از علی بابا از نظر حجم بازار قرار گرفت. این افزایش حجم همزمان با عبور مجدد بیت کوین از مرز ۴۰ هزار دلار اتفاق افتاد.

منبع: chaindd

 

  • رالی صعودی بازار رمز ارزها ۹ الی ۲۲ ماه دیگر ادامه خواهد داشت

آری پائول (Ari Paul) مدیر فناوری اطلاعات شرکت سرمایه‌گذاری BlockTower معتقد است این رالی صعودی تازه شروع شده و حداقل تا ۹ ماه ادامه خواهد داشت. وی در توئیتر خود در پاسخ به یکی از کاربران می‌گوید: از نظر زمانی ما یک دوره صعودی ۹ الی ۲۲ ماه خواهیم داشت، رالی بیت کوین تا ۱۰۰ الی ۴۰۰ هزار دلار ادامه پیدا می‌کند و آلت‌کوین‌ها عملکرد بهتری خواهند داشت!

منبع: cointelegraph

 

  • ۶ میلیارد دلار USDC بر روی بلاک‌چین استلار قرار گرفت

استیبل کوین دلار آمریکا (USDC) که متعلق به شرکت Coinbase است و پیش از این بر روی بلاک‌چین اتریوم قرار داشت، به دلیل افزایش ۱۰ برابری تراکنش‌ها طی یک سال گذشته، بر روی بلاک‌چین استلار (XLM) قرار گرفت. استیبل کوین به ارزهای دیجیتال بدون نوسانی گفته می‌شود که هر عدد از آن معادل یک واحد ارز ملی یک کشور باشد. (مانند USDT و USDC که هر دو معادل دلار آمریکا هستند)

منبع: forbes

 

  • حمایت مجدد ایلان ماسک از داج کوین

ایلان ماسک (Elon Musk) مجدداً در توییتر خود از داج کوین حمایت کرد.

 

  • اسنوپ داگ به حامیان داج کوین پیوست!

اسنوپ داگ، خواننده مشهور آمریکایی با توییتی طنز و منشن کردن ایلان ماسک حمایت رسمی خود را از داج کوین اعلام کرد.

 

  • شرکت سرمایه گذاری NYDIG تا پایان سال ۲۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری می‌کند

راس استیونز (Ross Stevens) بنیان‌گذار گروه سرمایه‌گذاری NYDIG در حال خرید سازمانی بیت کوین است تا بتواند تا پایان سال ۲۰۲۱ ذخیره بیت کوین خود را تا ۲۵ میلیارد دلار افزایش دهد.
استیونز به مدیرعامل میکرو استراتژی گفت: اطمینان دارم که تا پایان سال بیش از ۲۵ میلیارد دلار بیت کوین خواهیم داشت. این شرکت در حال حاضر 6 میلیارد دلار بیت کوین را در پرتفوی خود دارد.

منبع: coindesk

 

  • کاردانو با عبور از ریپل تاریخ سازی کرد!

کاردانو (ADA) به چهارمین رمز ارز جهان از نظر حجم معاملات تبدیل شد. این رمز ارز با پشت سر گذاشتن ریپل (XRP) و رسیدن به ۲۱.۷ میلیارد دلار حجم معاملات، در جایگاه چهارم ارزهای دیجیتال coinmarketcap قرار گرفت. این رمز ارز هم اکنون در محدوده ۰.۶ الی ۰.۷ دلار معامله می‌شود.

 

  • شبکه بیت کوین قدرتمندتر از همیشه پس از رسیدن به ۴۱ هزار دلار

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط CoinMetrics، میانگین نرخ هش (hash rate) بیت کوین به بالاترین سطح ۱۵۶.۵۱ (EH/s) رسید. بزرگ‌ترین شبکه کریپتوکارنسی جهان اکنون ۴۰ درصد قدرتمندتر از فوریه سال گذشته است، زمانی که قدرت ماینینگ بیت کوین ۱۱۰ اکس‌هش بر ثانیه بود.

منبع: u.today

 

  • خرید ۱۷۷ میلیون دلار اتریوم ظرف ۴ روز توسط گری‌اسکیل

شرکت مالی گری‌اسکیل (Grayscale) تعداد ۱۰۴.۹۹۰ اتریوم به ارزش ۱۷۷ میلیون دلار ظرف ۴ روز خریداری کرده است. این مقدار تقریبا دو برابر کل خرید اتریوم این شرکت در ماه دسامبر است. خرید بیشتر توسط نهادهای سرمایه‌گذاری می‌تواند نشان از تقاضای بالای بازار باشد. از سوی دیگر، حجم خرید و فروش هفتگی اتریوم دوبرابر شده است.

منبع: trustnodes

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا