اخبار ارز دیجیتال

اخبار ارزهای دیجیتال در یک نگاه (۳۱ شهریور)

بنیاد دفینیتی قراردادهای هوشمند را به بیت کوین می‌آورد

به‌دنبال تلاش‌ها برای گسترش عملکرد بیت‌کوین برای پرداخت‌ها، بلاک‌چین اینترنت کامپیوتر بنیاد دفینیتی (Dfinity) قابلیت قرارداد هوشمند را به شبکه بیت‌کوین (BTC) می‌آورد. بنیاد دفینیتی اعلام کرد که این شبکه از رمزنگاری کلیدی زنجیره‌ای خود برای ادغام با بیت کوین استفاده می کند و راه را برای قراردادهای هوشمند با آدرس‌های بیت‌کوین موجود در بلاک‌چین اینترنت کامپیوتر می‌کند.

منبع: cointelegraph

بنیاد دفینیتی قراردادهای هوشمند را به بیت کوین می‌آورد

سینما‌های زنجیره‌ایی ‌ای‌ام‌سی و فروش بلیط با داج کوین

آدام آرون (Adam Aron)، مدیرعامل شرکت سینمایی ای‌ام‌سی (AMC)، یک نظرسنجی را در صفحه توییتری خود در خصوص اینکه آیا این سینمای زنجیره‌ای باید دوج‌کوین را بپذیرد یا نه به راه انداخته است. تاکنون ۳۲,۲۵۳ نفر در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند و ۷۲.۷ درصد آن‌ها موافقت خود را با این ایده اعلام کرده‌اند. این نظرسنجی درست یک هفته از اعلام آرون در مورد آغاز پذیرش اتریوم، بیت‌کوین‌کش و لایت‌کوین در کنار بیت‌کوین توسط این غول سینمایی تا پایان ۲۰۲۱ مطرح شد.

منبع: u.today

سینما‌های زنجیره‌ایی ‌ای‌ام‌سی و فروش بلیط با داج‌کوین

حمایت ماسک از پذیرش دوج‌کوین در سینما‌های زنجیره‌ایی

ایلان ماسک (Elon Mudk)، مدیرعامل تسلا، از ایده جدید سینماهای زنجیره‌ای ای‌ام‌سی (AMC) برای پذیرش دوج‌کوین استقبال کرد. بیلی مارکوس (Billy Markus)، هم‌بنیانگذار دوج‌کوین هم از پیروان خود خواسته تا علاوه‌بر شرکت در نظرسنجی آرون، با لایک کردن این توییت، افراد بیشتری را به این رای گیری دعوت کنند. این دقیقاً همان کاری است که ماسک، قوی‌ترین حامی دوج‌کوین، انجام داد.

منبع: u.today

حمایت ماسک از پذیرش دوج‌کوین در سینما‌های زنجیره‌ایی

زمانی به رسیدن اوج تاریخی کاردانو نمانده است

نایجل گرین (Nigel Green) مدیرعامل گروه deVere، یکی از پیشروترین شرکت های مستقل مشاور مالی در جهان، که خود از خریداران سرسخت کاردانو است گفته چهارمین رمز ارز برتر جهان بزودی و تا پایان سال به اوج تاریخی خود و قیمت ۴ دلار خواهد رسید. گرین ماه گذشته نیز قیمت ۳ دلار را برای کاردانو پیش بینی کرده بود که به واقعیت تبدیل شد. 

منبع: u.today

زمانی به رسیدن اوج تاریخی کاردانو نمانده است

همکاری پروتکل پنتر و شبکه پالیگان
پروتکل پنتر (Panther) در حال راه‌اندازی اولین محصول قابل ارائه (MVP) خود بر روی شبکه پالیگان (Polygon) است. هدف از راه‌اندازی این محصول فراهم آوردن مکانیزم‌های افشای انتخابی سازگار و حریم خصوصی قابل همکاری برای شبکه پالیگان است. پروتکل پنتر در ایجاد زیرساخت‌های مقیاس‌‌پذیر خصوصی برای پلتفرم‌های قرارداد هوشمند‌، وب۳‌ (Web3) و دیفای (DeFi) تخصص دارد.
منبع: coinquora

همکاری پروتکل پنتر و شبکه پالیگان

معرفی طرح جدید بروزرسانی شبکه تزوس

بلاکچین تزوس (Tezos) به‌تازگی جدیدترین برنامه بروزرسانی خود را برای جامعه جهانی تزوس معرفی کرده است. طرح هانگژو (Hangzhou) اکوسیستم تزوس را برای ارتقاء اجماعی آینده ۲۰۲۱ آماده می‌کند و ابزارها و بسته‌های فنی جدیدی را برای این شبکه به ارمغان می‌آورد. این بروزرسانی با استفاده از حکمرانی روی زنجیره‌ انجام شده که امکان بروزرسانی شبکه بدون هارد‌فورک را فراهم می‌کند.

منبع: u.today

معرفی طرح جدید بروزرسانی شبکه تزوس

همکاری ساملیر با میستن برای راه‌اندازی قراردادهای هوشمند کازماس

ساملیر (Sommelier)، پروتکل پردازش مشترک ماشین مجازی اتریوم یا EVM، از همکاری با آزمایشگاه میستن (Mysten ) برای افزایش سرعت معاملات نقدینگی و راه‌اندازی اپلیکیشن‌های قراردادهای هوشمند در بلاک‌چین کازماس (cosmos) خبر داد. سامیلر یک پروتکل آزمایشی است که در سال ۲۰۲۰ با هدف ارائه تراکنش‌های مالی خودکار به سازمان‌ها  طراحی شد.

منبع: cointelegraph

همکاری ساملیر با میستن برای راه‌اندازی قراردادهای هوشمند کازماس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا