پنج‌شنبه 30 فروردین 1403
قیمت بیت‌کوین
بسیاری از تحلیلگران معتفدند آینده بسیار خوبی در انتظار بیت کوین است و احتمالا ارزش آن به زودی بالا می‌رود.

اخبار ارزهای دیجیتال در یک نگاه (۵ مرداد)

خرید بیش از ۸۸ میلیون دلار سهام توییتر توسط کتی وود

کتی وود (Cathie Wood)، بنیان‌گذار و مدیرعامل آرک اینوستمنت (ARK Investment)، تعداد ۱۲۳ هزار و ۷۸۶ سهم شرکت توییتر را به ارزش ۸۸ میلیون و ۷۴۰ هزار دلار خریداری کرد. این خرید پس از ان انجام شد که جک دورسی (Jack Dorsey)، بنیانگذار توییتر، اعلام کرد بیت‌کوین نقش بزرگی در آینده توییتر دارد.
منبع: u.today

گزارش دارایی‌های رمز ارز شرکت‌های بزرگ منتشر می‌شود

شبکه تلویزیونی بلومبرگ اعلام کرد شرکت‌های بزرگ پیشتاز پذیرش بیت‌کوین در معاملات خود موظف هستند دارایی‌های کریپتویی خود را هفته بعد به کمیسیون بورس واوراق بهادار آمریکا اعلام کنند. اعلام این گزارش‌ها دربردارنده نتایج جالبی برای بازار رمز ارز خواهد بود.
منبع: u.today

پیشی گرفتن اتریوم از بیت‌کوین به‌دنبال رویداد B-Word

مایک مک‌گلون، استراتژیست بلومبرگ، در توییت اخیر خود از اتریوم، دومین رمز ارز بزرگ، به‌عنوان برنده رویداد B-Word یاد کرده است. مک‌گلون معتقد است، این رویداد علاوه بر بهبود قیمت بیت‌کوین و نزدیک شدن آن به سطح ۴۰ هزار دلار، سبب افزایش قیمت اتریوم و گذشتن آن از مرز ۲ هزار دلار شد.
منبع: u.today

آمازون پذیرش بیت‌کوین را رد کرد

در پی انتشار خبر پذیرش بیت‌کوین توسط آمازون تا پایان سال جاری، این غول تجارت الکترونیک با انتشار اطلاعیه‌ای این خبر را تکذیب کرد و همین امر سبب سقوط ۷.۵ درصدی قیمت بیت‌کوین شد. این شرکت همچنین خبر شایعه صدور کوین اختصاصی آمازون تا سال ۲۰۲۲ را رد کرد.
منبع: u.today

بهترین روزهای بیت‌کوین در پیش است

مایکل لی، سرمایه‌گذار معروف، گفته: «قطعاً بهترین روزهای بیت‌کوین پیش روی آن است». لی معتقد است این ارز به نقطه اوج جدیدی نسبت به گذشته خواهد رسید. وی افزود مدتها طول می‌کشد تا شاهد سیاست محدودکننده‌ای از سوی بانک‌های مرکزی باشیم.
منبع: bitcoin.com

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.