ارز دیجیتال استلار و صرافی آنلاین

ارز دیجیتال استلار پیشرفت خود را با قدرت ادامه می‎دهد!

ارز دیجیتال استلار، راه پیشرفت خود را با قدرت تمام ادامه می‎دهد

استلار در مسیر ترویج و توسعه

ارز دیجیتال استلار در حال حاضر از نظر گردش مالی در بازار ارزهای دیجیتال در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر می‏‌باشد. بدین معنا که خرید و فروش ‏های صورت گرفته مبتنی بر ارز دیجیتال استلار، بیش‏تر از حد میانگین و معمول بازار ارزهای دیجیتال بوده و این امر باعث شده است تا این ارز دیجیتال بتواند خود را به رتبه‌‏های بالای بازار برساند. ولی با وجود استفاده و کاربرد بسیار ارز دیجیتال استلار، این ارز همچنان از نظر قیمتی، دارای ارزش پایینی بوده و برای رسیدن به قیمت ارزهای دیجیتال برتر در بازار و امکان رقابت قیمتی با سایر بزرگان بازار، نیازمند زمان و تلاش بسیار بیش‏تری است.

البته بسیاری از کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال با توجه به پروژه ‏ها و امکاناتی که ارز دیجیتال استلار در حال ایجاد و پیاده ‏سازی آن‏‌ها می‌باشد، پیش ‏بینی می‌‏کنند که این ارز دیجیتال به تدریج و در طی مراحلی مشخص، بتواند ارزش و قیمت خود را در بازار افزایش داده و علاوه بر این که از نظر گردش مالی در بازار مطرح ‏باشد، بتواند از نظر ارزش و قیمت خود نیز باعث جذب بسیاری از سرمایه‏ گذاران بازار ارزهای دیجیتال گردد.

StellarX صرافی ارز دیجیتال مبتنی بر استلار

در این بین همانطور که گفته شد، مسئولان و شرکت پشت ارز دیجیتال استلار، یعنی شرکت ” interstellar “، با پیاده ‏سازی پروژه‏ هایی قابل توجه، سعی در قدرت‏مند‏سازی پشتوانه ‏های ارز دیجیتال استلار در بازار می‌‏باشند. در یکی از این پروژه ‏های اخیر در روز ۱ اکتبر، این شرکت توانسته یک صرافی ارز دیجیتال آنلاین مبتنی بر ارز استلار ایجاد نماید. بدین صورت که اساس این صرافی بر روی ارز دیجیتال استلار بوده و در عین حال در این صرافی افراد و سرمایه ‏گذاران قادر خواهند بود که نسبت به واریز و پرداخت‏‌های مستقیم از طریق ارزهای ” fiat ” (یعنی دلار، یورو، پوند و …) در درون صرافی اقدام نمایند.

این صرافی ” StellarX ” نام دارد که کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال شانس و احتمال زیادی را برای کسب موفقیت توسط این صرافی در نظر گرفته ‏اند. چرا که علاوه بر ویژگی‏‌ های بارز معرفی شده در بالا، سرمایه ‏گذارانی که در صرافی ” StellarX “، مشغول فعالیت هستند، قادر خواهند بود تا تبادلات صورت گرفته در بین ارزهای دیجیتال مختلف خود را بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‏‌ای انجام دهند.

در واقع صرافی ” StellarX ” که مبتنی بر ارز دیجیتال استلار می‌‏باشد، قابلیت ” zero – fee ” را برای کاربران خود فراهم می‏‌نماید. بدین صورت که هزینه‌‏های تبدیلات ارز صورت گرفته در معاملات، تماماً بر عهده‌‏ی خود صرافی ” StellarX ” خواهد بود که این ویژگی، یقیناً بسیاری از سرمایه ‏گذاران بازار ارزهای دیجیتال را برای فعالیت در این صرافی جذب خواهد نمود.

پیش بینی آینده درخشان برای استلار

البته فراهم سازی این ویژگی برای اولین بار صورت نگرفته است و قبلاً شاهد این امر بودیم که صرافی ” Robinhood ” نیز نسبت به انجام چنین فعالیتی اقدام کرده بود. حال با پیاده‏ سازی چنین ساختاری، مسئولان ارز دیجیتال استلار این امید را دارند که میزان استفاده و کاربرد ارز دیجیتال استلار با افزایش چشم‌گیری در بین سرمایه‏ گذاران بازار ارزهای دیجیتال رو به رو شود و بدین ترتیب این ارز دیجیتال بتواند خود را بسیار بیش‏تر از قبل در بازار ارزهای دیجیتال مطرح نماید.

در این بین گفته می‌‏شود که این پروژه، اتمام پروژه ‏های مبتنی بر ارز دیجیتال استلار نبوده و در آینده‏ای نزدیک پروژه‏‌ ها و طرح‏ های بسیار بیش‏تری در مورد این ارز دیجیتال وارد بازار خواهند شد که همه‏‌ی این موارد نوید شکل‏‌گیری یک آینده‌‏ای درخشان را برای استلار می‏‌دهند. آینده‏ای که احتمالاً بسیار نزدیک‏تر از زمان‏ پیش‌‏بینی شده، اتفاق خواهد افتاد.