فناوری بلاک چین و ارز دیجیتال

افزایش اعتبار ارز دیجیتال توسط فناوری بلاک چین

افزایش اعتبار ارز دیجیتال به‌واسطه استفاده بزرگ‌ترین اپراتور کره جنوبی از فناوری بلاک چین

بیت کوین خرید

ارزهای دیجیتال کم‌‏تر از یک دهه است که وارد دنیای تجارت و تکنولوژی شده‌‏اند ولی با این وجود توانسته‏‌اند که رشد و پیشرفت قابل توجهی داشته باشند. به طوری که هم اکنون در سراسر دنیا شناخته‌‏تر شده و توسط افراد و سرمایه‏‌گذاران بسیاری مورد استفاده قرار می‌‏گیرند. در حال حاضر ارزهای دیجیتال به عنوان یکی از ابزار سرمایه‎گذاری محبوب در بازارهای اقتصادی دنیا مطرح شده و سرمایه‎گذاران زیادی موفق به کسب درآمد و سود از طریق آن‎ها شده‎اند. ولی ارزهای دیجیتال در ابتدای پیدایش خود چندان مورد توجه نبودند، در این جا این سوال پیش می‌‏آید که چه عاملی باعث افزایش اعتبار و رونق تدریجی این ارزها در بازارهای جهانی گشت.

تاثیر فناوری بلاک چین بر ارز دیجیتال

به نظر کارشناسان مطرح اقتصادی، علاوه بر جنبه‌‏ی سوددهی خوب این ارزها در بازارهای بورس، عامل دیگری بنام تکنولوژی بلاک چین باعث افزایش شهرت و اعتبار ارزهای دیجیتال در سراسر دنیا شده است. تکنولوژی بلاک چین، جنبه‎ی کاربرد عملی ارزهای دیجیتال را تحت پوشش قرار می‎دهد و عواملی مانند تراکنش‌‏های سریع، ایمن و شفاف را برای ارزهای دیجیتال در بر داشته است.

از آن‏ جایی که می‌‏دانید اعتماد جامعه نسبت به یک موضوع یا محصول باعث افزایش کاربرد و ثبات آن در بازارهای اقتصادی می‌‏شود لذا از این رو، ارزهای دیجیتال نیز با بهره‌‏گیری از خصوصیات منحصربفرد خود که در سایه‌‏ی تکنولوژی بلاک چین بدست آمده است، توانسته‌‏اند روز به روز بر اعتبار خود بیفزایند. در این راستا، همه روزه اخبار مختلفی در مورد کاربرد تکنولوژی بلاک چین در کشورهای مختلف منتشر می‌‏شود که هر یک از این اخبار تأثیر مستقیمی بر روی قیمت و ارزش ارزهای دیجیتال در بازارهای جهانی دارند.

تاثیر استفاده از فناوری بلاک چین بر اعتبار ارز دیجیتال در کره جنوبی

یکی از این اخبار، مربوط به کشور کره‏‌ی جنوبی می‌‏باشد. کره‏‌ی جنوبی یکی از کشورهای پر تأثیر در رشد و همگانی شدن ارزهای دیجیتال می‏‌باشد و تا به حال قدم‌‏های مثبت و تأثیر گذاری را در این زمینه برداشته است. در یکی از این اقدامات اخیر، بزرگ‏ترین اپراتور تلفن کشور کره‌‏ی جنوبی که ” State-owned KT Corporation “، نام دارد؛ قصد دارد که از فناوری و تکنولوژی بلاک چین در دل فعالیت‌‏های خود استفاده نماید.

در واقع این برند معتبر در کشور کره‏‌ی جنوبی این‌چنین برنامه‏‌ریزی کرده است تا مکانیزم کاری فناوری بلاک چین را در داخل سیستم خود راه اندازی نماید و از ویژگی‏‌های منحصر بفرد این تکنولوژی برای گسترش و توسعه‏‌ی فعالیت‏‌های خود بهره‏‌گیری نماید. بدین صورت که قرار است اپراتور برتر کره‏‌ی جنوبی تکنولوژی بلاک چین را در لایه‌‏ی بالایی از فعالیت‌‏های شرکت خود قرار دهد و از این تکنولوژی به عنوان عاملی برای تسریع ارتباطات، ایمن‏تر نمودن آن‏‌ها و در نهایت شفاف‏‌تر کردنشان استفاده نماید و بدین طریق بتواند به بهره‌‏وری مورد نظر در فعالیت‌‏های خود دست یابد.

تاثیر فعالیت‌های شرکت KT Corporation بر اعتبار ارزهای دیجیتال

استفاده و کاربرد فناوری بلاک چین توسط شرکت State-owned KT Corporation که یکی از برترین برندهای کشور کره‌‏ی جنوبی می‏‌باشد، می‌‏تواند تأثیر شگرفی بر ارزش این تکنولوژی و در نتیجه افزایش اعتبار ارزهای دیجیتال بگذارد. چرا که از این تکنولوژی در دل مکانیزم‏‌های کاری ارزهای دیجیتال نیز استفاده شده و اعتماد بیش‏تر به تکنولوژی بلاک چین، به معنای اعتماد بیش‏تر بر ارزهای دیجیتال نیز خواهد بود. پس از انتشار این خبر توسط خبرگزاری‏‌های محلی و عمومی‏ شدن آن، ممکن است شاهد نوسانات مثبتی در بازار ارزهای دیجیتال باشیم.

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.