اخبار بیت کوین

برای اولین بار در ده ماه گذشته بیت‌کوین به کمتر از ۳۰ هزار دلار سقوط کرد

شرایط نامطلوب بازار کریپتو در ۲۴ ساعته گذشته شدت یافت. کمتر از یک هفته پیش، پس از آخرین جلسه کمیته بازار آزاد فدرال اف‌او‌ام‌سی FOMC، رمزارز اصلی بازار تلاش کرد سطح ۴۰ هزار دلار را به چالش بکشد ولی این تلاش نتیجه‌ای دربر نداشت.

در این نقطه روند ریزشی قیمت بیت‌کوین آغاز شد. در مرحله اول ۴ هزار دلار از ارزش آن کم شد. چند روز بعد، دو هزار دلار دیگر را نیز از دست داد و دیروز نتوانست حمایت ۳۳ هزار دلاری را حفظ کند. در ساعات بعدی وضعیت بدتر شد و با سقوط سه هزار دلاری قیمت به سطح زیر ۳۰ هزار دلار رسید. به این ترتیب بیت‌کوین ظرف ۵ روز بیش از ۱۰ هزار دلار از ارزش خود را از دست داد.

اصلاح صعودی که پس از آن اتفاق افتاد قیمت را بار دیگر به مرز ۳۳ هزار دلار نزدیک کرد. ارزش بازار بیت‌کوین نیز در پی این نوسانات منفی به حدود ۶۰۰ میلیارد دلار رسیده است.

مثل همیشه، همزمان با افزایش نوسانات بازار، وضعیت کوین‌های جایگزین نیز در شرایط نامطلوبی قرار گرفته است. اتریوم که تا چند روز پیش تا حدود ۳ هزار دلار اصلاح شده بود، دیروز تا مرز ۲۲۰۰ دلار سقوط کرد. در حال حاضر اتریوم با قیمتی در حدود ۲۴۲۲ دلار معامله می‌شود.

بایننس کوین به ۳۲۵ دلار رسیده است. ریپل با قیمت ۰.۵ دلار و سولانا با قیمت ۷۰ دلار معامله می‌شوند. دوج‌کوین، پولکادات، آوالانچ، شیبا اینو و نیر پروتکل افت بیشتری را تجربه کرده‌اند. در این میان، توکن بومی ترا با بیشترین کاهش قیمت روبرو بوده است. لونا با سقوط ۴۵ درصدی در یک روز به ۳۳ دلار رسیده است.

با توجه به قرمز پوش‌شدن کل بازار کریپتو، ارزش کلی بازار ۵۰ میلیارد دلار دیگر کاهش یافت و اکنون به حدود ۱.۴۵ تریلیون دلار رسیده است.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. چرا قيمت لحظه اي سايت شما با سايت تردينگ ويو اين قدر تفاوت داره

    1. سلام. وقت بخیر. مرجع قیمت‌گذاری ارزها در سایت اکسکوینو از منابع معتبر جهانی است و تفاوت چندانی در قیمت‌ها وجود ندارد.
      توجه داشته باشید قیمت‌ها هر ۱۵ ثانیه بروزرسانی می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا