بیت کوین رایگان

بیت کوین رایگان ، واقعیت یا سراب؟

بیت کوین رایگان

 

رایگان به دست آوردن یک چیز ارزشمند همیشه برای مردم جذاب بوده و توجه مردم معمولی را به خودش جلب می‌کند. حال سایت‌هایی ادعا می‌کنند که بیت کوینی را که هر واحد از آن، در هنگام نوشتن این مقاله بالای ۵۰ میلیون تومان ارزش دارد، به صورت رایگان به کاربران خود اهدا می‌کنند. در این مقاله به بررسی سایت‌های بیت کوین رایگان می‌پردازیم.

سایت بیت کوین رایگان

سایت‌های زیادی وجود دارند که در قبال کاری که کاربران انجام می‌دهند به کاربران مقداری بیت کوین اهدا می‌کنند. مثلا سایت‌های کلیکی و تبلیغاتی زیادی وجود دارند که شما بنر‌هایی را از سایت مبدا دریافت می‌کنید و در سایت خود قرار می‌دهید و نسبت به تعداد کلیکی که روی بنر انجام می‌شود پاداش دریافت می‌کنید. این کار منطقی به نظر می‌آید زیرا در قبال فعالیتی که انجام می‌دهید پاداش می‌گیرید. اما مقصود ما این سایت‌ها نیستند.

در این مقاله به بررسی سایت‌هایی می‌پردازیم که ادعا دارند بدون نیاز به انجام فعالیت و فقط با ثبت نام در سایت و کلیک روی یک دکمه به شما بیتکوین اهدا می‌کنند. به این سایت‌ها فاست (Faucet) می‌گویند.

فاست چیست و چگونه کار می‌کند؟

فاست‌ها سیستم‌های ارائه‌دهنده ارز دیجیتال به صورت رایگان و مبتنی بر شانس هستند. نحوه کار این سایت‌ها به این صورت است که بعد از ثبت نام در سایت، روی یک دکمه کلیک می‌کنید و نسبت به شانس و عددی که نمایش داده می‌شود، مقداری بیتکوین رایگان دریافت می‌کنید. در فاست‌ها معمولا هر یک ساعت یک‌بار می‌توانید شانس خود را امتحان کنید.

معرفی سایت‌های بیتکوین رایگان

فاست بیت کوین

معروف‌ترین و پربازدیدترین “فاست بیتکوین ” است. در این فاست می‌توانید هر یک ساعت یکبار شانس خود را امتحان کنید.

آیا از فاست‌ها می‌توان کسب درآمد کرد؟

به هیچ وجه این سایت‌ها به گونه ای طراحی شده‌اند که شانس بسیار کمی برای بردن مبالغ بالا دارید و شاید اگر ۱۰ روز مداوم هم در این سایت‌ها فعالیت کنید ۱ دلار هم درآمد نداشته باشید. سایت‌های فاست با دریافت بازدید خیلی بالا و درج تبلیغات، درآمد زیادی را برای مدیران‌شان به همراه می‌آورند و کاربران به نوعی نقش یک ابزار رایگان کسب درآمد را دارند.

همچنین ببینید

خرید هزار بیت‌کوین توسط شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری

زمان مطالعه: 4 دقیقه لینکولن اونیو کپیتال (Lincoln Avenue Capital)، شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری با بیش از ۵۲ مجموعه املاک …

بیت کوین از آغاز تا امروز

بیت کوین، از آغاز تا امروز

زمان مطالعه: 21 دقیقه ارز دیجیتال بیت کوین، اولین و قدرتمندترین ارز رمز نگاری شده دنیا است که با وجود گذشت بیش از 10 سال از پیدایش آن اولین ارز دیجیتال است

سقوط 50 درصدی قیمت بیت کوین در پنجشنبه سیاه و عرضه 12 میلیاردی استیبل کوین‌ها

سقوط ۵۰ درصدی قیمت بیت کوین در پنجشنبه سیاه و عرضه ۱۲ میلیاردی استیبل کوین ها

زمان مطالعه: 3 دقیقه در پی افزایش تقاضای ناشی از سقوط 50 درصدی قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در تاریخ 12 مارس که "پنجشنبه سیاه" نام گرفت، میزان عرضه استیبل کوین ها به ...

تبادل رمز ارز‌ها تنها در کیف پول‌های اکسکوینو

تبادل رمز ارز‌ها تنها در کیف پول‌های اکسکوینو

زمان مطالعه: < 1 دقیقه شما می‌توانید بدون پرداخت کارمزد اضافه، تبادلات خود را داخل کیف پول اکسکوینو صورت دهید و از معامله در فضایی امن لذت ببرید.