اخبار بیت کوین

بیت کوین رایگان ، واقعیت یا سراب؟

بیت کوین رایگان

 

رایگان به دست آوردن یک چیز ارزشمند همیشه برای مردم جذاب بوده و توجه مردم معمولی را به خودش جلب می‌کند. حال سایت‌هایی ادعا می‌کنند که بیت کوینی را که هر واحد از آن، در هنگام نوشتن این مقاله بالای 50 میلیون تومان ارزش دارد، به صورت رایگان به کاربران خود اهدا می‌کنند. در این مقاله به بررسی سایت‌های بیت کوین رایگان می‌پردازیم.

سایت بیت کوین رایگان

سایت‌های زیادی وجود دارند که در قبال کاری که کاربران انجام می‌دهند به کاربران مقداری بیت کوین اهدا می‌کنند. مثلا سایت‌های کلیکی و تبلیغاتی زیادی وجود دارند که شما بنر‌هایی را از سایت مبدا دریافت می‌کنید و در سایت خود قرار می‌دهید و نسبت به تعداد کلیکی که روی بنر انجام می‌شود پاداش دریافت می‌کنید. این کار منطقی به نظر می‌آید زیرا در قبال فعالیتی که انجام می‌دهید پاداش می‌گیرید. اما مقصود ما این سایت‌ها نیستند.

در این مقاله به بررسی سایت‌هایی می‌پردازیم که ادعا دارند بدون نیاز به انجام فعالیت و فقط با ثبت نام در سایت و کلیک روی یک دکمه به شما بیتکوین اهدا می‌کنند. به این سایت‌ها فاست (Faucet) می‌گویند.

فاست چیست و چگونه کار می‌کند؟

فاست‌ها سیستم‌های ارائه‌دهنده ارز دیجیتال به صورت رایگان و مبتنی بر شانس هستند. نحوه کار این سایت‌ها به این صورت است که بعد از ثبت نام در سایت، روی یک دکمه کلیک می‌کنید و نسبت به شانس و عددی که نمایش داده می‌شود، مقداری بیتکوین رایگان دریافت می‌کنید. در فاست‌ها معمولا هر یک ساعت یک‌بار می‌توانید شانس خود را امتحان کنید.

معرفی سایت‌های بیتکوین رایگان

فاست بیت کوین

معروف‌ترین و پربازدیدترین “فاست بیتکوین ” است. در این فاست می‌توانید هر یک ساعت یکبار شانس خود را امتحان کنید.

آیا از فاست‌ها می‌توان کسب درآمد کرد؟

به هیچ وجه این سایت‌ها به گونه ای طراحی شده‌اند که شانس بسیار کمی برای بردن مبالغ بالا دارید و شاید اگر ۱۰ روز مداوم هم در این سایت‌ها فعالیت کنید ۱ دلار هم درآمد نداشته باشید. سایت‌های فاست با دریافت بازدید خیلی بالا و درج تبلیغات، درآمد زیادی را برای مدیران‌شان به همراه می‌آورند و کاربران به نوعی نقش یک ابزار رایگان کسب درآمد را دارند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا