قیمت بیت کوین

شمارش معکوس افزایش قیمت بیت کوین قبل از هالوینگ

ارز دیجیتال بیت کوین در حالی موفق شد سطح حمایت 9,000 دلار را پشت سر بگذارد که بازار سهام و فارکس به شدت تحت تاثیر انتشار ویروس کرونا قرار گرفته و روزهای بدی را سپری می‌کنند.

قیمت بیت کوین

بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا برای سومین روز پیاپی در محدوده بالای سطح 9,000 دلار مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد.

بیت کوین پس از اینکه در تاریخ5 مارس از محدوده 8,000 دلار خارج شد هم اکنون ( هنگام نگارش این مطلب ) در محدوده 9,130 دلار معامله می‌شود.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین

همان‌طور که انتظار می‌رفت بیت کوین شمع نمودار هفتگی خود را در شرایط سنبتا مناسبی بست. این در حالی است که بازارهای سنتی همچنان با بی ثباتی و ضررهای جدی روبه‌رو هستند.

بازار بورس اوراق بهادار و شاخص داو جونز تحت تاثیر انتشار ویروس کرونا با کاهش قابل‌ ملاحظه‌ای همراه بود.

پس از آنکه بانک‌های مرکزی نیز تحت تاثیر این اتفاقات قرار گرفتند، پول‌های فیات هم از عواقب این موضوع رنج بردند.

در این میان رئال برزیل بدترین عملکرد را در میان سایر ارزهای رایج کشورها داشته و روز جمعه در کمترین سطح خود  در برابر دلار آمریکا قرار داشت.

روزشماری تحلیل‌گران برای هالوینگ بیت کوین

در همین حال، ارز دیجیتال بیت کوین به قیمت 9,400 دلار دست یافت. تحلیل‌گران بر این باورند قبل از وقوع هالوینگ ماه می شاهد افزایش قیمت بیشتری از این رمز ارز خواهیم بود.

از طرفی یکی از معامله‌گران قدیمی بیت کوین به نام تون ویز ( Tone Vays ) احتمال افزایش قیمت بیت کوین طی هفته آینده را بسیار زیاد توصیف کرد.

کیث وارینگ ( Keith Wareing ) یکی از تحلیل‌گران مطرح این عرصه در پیام توییتری اخیر خود بیان کرد:

هنگامی که تمامی افراد جامعه کریپتو منتظر بیت کوین 10,000 دلاری در سال 2017 بودند، تنها 20 روزبعد قیمت هر سکه از بیت کوین به 20,000 دلار رسید. آیا می‌توانید قیمت آینده این ارز دیجیتال را در حالی تصور کنید که امروزه و در سال 2020 اکثر افراد جامعه منتظر رسیدن قیمت بیت کوین به 100,000 دلار هستند؟