اخبار بلاک‌ چین

سرنوشت ارز دیجیتال پس از مرگ

سرنوشت ارزهای دیجیتال پس از مرگ

بازار ارز دیجیتال با سرعت بالایی رو به حرکت است. اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید احتمالا در این بازار سرمایه گذاری کرده‌اید. اما تا به حال به این فکر کرده‌اید که وقتی بمیرید چه بر سر این دارایی های دیجیتال شما می آید؟ این دارایی‌های شما در پس چندین رمز عبور‌ها و کلید‌های خصوصی می‌ماند. چگونه وارث‌های شما قادر خواهند بود تا به این سرمایه‌های شما دسترسی داشته باشند؟ برای خواندن پاسخ این سوال تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

شما احتمالا به این قسمت از سرمایه‌های خود به عنوان میراث خود فکر نکرده‌اید اما این هم قسمتی از میراث شما است و باید به آن فکر کنید. تعداد افراد که ناگهانی فوت می‌کند کم نیست. ممکن است که شما ناگهانی به سکته قلبی و سکته مغزی یا حوادث دچار شوید و جان خود را از دست بدهید. در هر حال شما باید به تمامی دارایی‌هایی که بعد از مرگ شما بر جا خواهد ماند فکر کنید.

شما باید برای انتقال آسان میراث خود به خانواده خود از قبل به فکر باشید. شما نمی‌توانید رمز‌های خود را در اختیار بقیه بگذارید در حالی که از مرگ خود بی‌خبر هستید. safe haven  برای این کار راه حلی دارد. یک پلتفرمی ایجاد کرده است و با آن امور وراثت و حفاظت از ارز‌ دیجیتال شما را مدیریت می‌کند. بنابر این شما دیگر نباید نگران آن باشید.

شما می‌توانید کلید‌های کیف پول‌های خود را به آن‌ها بسپارید تا در نهایت امنیت برای شما، کلید‌های شما را با فرزندانتان به اشتراک بگذارند. شما افراد مورد اعتماد خود را به آن‌ها معرفی می‌کنید و آن‌ها پس از مرگ شما اطلاعاتتان را با آن افراد به اشتراک می‌گذارند. هدف اصلی آن‌ها این است که افراد از دارایی‌ها و سرمایه گذاری‌های خود حتی پس از مرگ نیز با خبر باشند.

آن ها چگونه کار می‌کنند؟

در این شبکه افرادی که سرمایه گذار هستند والدین یا مبتکر نامیده می‌شوند. این فرد می‌خواهد اطلاعاتش شامل رمز عبور‌ها و کلید خصوصی را بین فرزندانش به اشتراک بگذارد. او با تشکیل لیستی از افرادی که می‌خواهد این اطلاعات در دست آن‌ها قرار بگیرد این کار را انجام می‌دهد.

این اطلاعات در نهایت به عنوان یک قرارداد هوشمند روی بلاک چین ذخیره می‌شود. این سایت برای این مشکل پاسخی متفاوت از دیگران داده است. توسعه دهندگان معتقدند کار این سایت چیزی فراتر از یک قرارداد هوشمند است. آن‌ها ظاهرا یک قراردادی ایجاد می‌کنند تا زمانی که یک فرد اجازه داشته باشد از این سایت استفاده کند تا کلید‌های خصوصی فرد دیگری را تحویل بگیرد.

به جز سایت و مقاله‌های آن اطلاعات دیگری از این سایت در دسترس نیست. با این حال به نظر می‌رسد آن‌ها یک سیستم امن برای حفاظت از سرمایه‌های شما در بلاک چین به وجود آورده اند. پروژه ACO این سایت نیز در تاریخ  ۲۴/۰۲/۲۰۱۸ شروع شده است و پس از آن می‌توان گفت که این ایده موفق است یا خیر.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا