پیشرفت بیت‌کوین

شرایط امروز بیت کوین درست مثل اینترنت در دهه هشتاد!

یک تحلیلگر ارشد حوزه فناوری می گوید شرایط این روزهای بیت کوین درست مثل شرایط اینترنت در دهه هشتاد است و این یعنی بیت کوین هنوز در آغاز راه است.

به نقل از کوین تلگراف؛ برایان کلی می گوید:

“در دهه80 کشور‌های کختلف رویکردی بسته و خصمانه نسبت به اینترنت داشتند و اکنون نیز شرایط برای بیتکوین به  عنوان یک پدیده جدید، مشابه است.”

وی ادامه داد:

“من فکر می‌کنم این تکنولوژی به مرور محبوب خواهد شد. چرا که قواعد بازی درحال تغییر است. اما روزهای تحول چندان دور نیست و ما به زودی شاهد نوسانات بازار بیتکوین خواهیم بود.”

اگر در زمینه استخراج بیت کوین نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می توانید به مقاله روش های استخراج بیت کوین و قدرت هش شبکه مراجعه کنید.

بیتکوین شبیه به سیسکو و مایکروسافت

برایان کلی بیتکوین را به شرکت هایی اینترنتی مثل سیسکو و مایکروسافت تشبیه کرد و گفت :

” بیتکوین را می‌توان به سهولت با روتر سیسکو و پروتکل‌های اینترنت مقایسه کرد. در چنین شرایطی در نظر گرفتن بیتکوین به عنوان یک شرکت سهامی تفکری نادرست است.”

وی تاکید کرد :

“این یک نرم‌افزار منبع باز است، شما نمی‌توانید آن را یک شرکت در نظر بگیرید و این اشتباهی رایج است که اغلب مردم مرتکب می‌شوند. بیت کوین نه سهام است و نه شرکت.”

کلی تاکید کرد:

“تحلیل‌های منفی در خصوص بیتکوین اشتباه است و من مطمئنم این ارز دیجیتال به زودی یک رشد چشمگیر خواهد داشت.”

او با تحلیل تیم دریپر موافق است و می گوید نرخ سرمایه گذاری در بیتکوین می‌تواند تا سال ۲۰۲۲، از مرز 250هزار دلار عبور کند.

2 نظرات

 1. من ریپل دارم.
  چرا انقدر ریپل مظلومه؟یعنی همه آلت کوینا مظلومن هزارتا آلت کوین یه ور یه بیت کوین یه ور.
  همیشه بیت کوین نقل مجلسه.
  آیا خرید ریپل در دراز مدت کاری اشتباهه؟

  • سلام.
   دوست عزیز ، بیت کوین چون اولین بوده همیشه. همه ابتدا با بیت کوین و یا اتریوم اشنا میشن. بنابراین حتی فکر نمیکنن ارزهای دیگه ای حتی باشه.
   بعدا کم کم اسنا میشن باهاش.

   بعد اینکه خرید بیت کوین رو بورس تره و تهیه اش راحت تره/ برای همین همه بیت کوین میخرن و تو سایت های مثل بایننس تبدیلش میکنن به ارزهای دیگه