اخبار بیت کوین

صرافی ارز دیجیتال بای‌بیت دفتر مرکزی خود را در شهر دبی امارات افتتاح کرد

صرافی ارز دیجیتال بای‌بیت Bybit به‌تازگی از افتتاح دفتر مرکزی جهانی این شرکت در شهر دبی خبر داده است.

دبی اخیراً از الزامات اعطای مجوز به نهادهای مرتبط با ارزهای دیجیتال پرده‌برداری کرده است.

بن ژو (Ben Zhou)، مدیر عامل و یکی از بنیان‌گذاران بای‌بیت در توضیح دلیل این اقدام گفت: «دبی به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین مراکز دارایی‌های دیجیتال در کشورهای حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) و جهان، موقعیت بهینه‌ای برای جذب فرصت‌ها در این بخش دارد.»

گفتنی است Bybit حدود ۱۵ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و سومین صرافی پربازدید ارزهای دیجیتال در جهان است. این پلتفرم همچنین دومین صرافی بزرگ در منطقه MENA است.

افتتاح دفتر مرکزی بای‌بیت در شهر دبی

در پی راه‌اندازی دفتر مرکزی بای‌بیت به دبی، این شرکت قصد دارد حدود ۸۰ کارمند خود را از هنگ کنگ و سنگاپور به مقر جدید خود منتقل کند. بای‌بیت همچنین قرار است بخش بازاریابی، ارتباطات و توسعه تجارت خود را همراه با سایر بخش‌ها گسترش دهد.

بن ژو علاوه بر این اشاره کرد که این شرکت با «دانشگاه‌های دبی برای میزبانی رویدادهای هکاتون‌ (Hackathon) و ارائه دوره‌های کارآموزی برای افراد کم سن و سال در این منطقه» صحبت کرده است.

لازم به ذکر است هکاتون به رویدادی گفته می‌شود که در آن برنامه‌نویسان رایانه و توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری، از جمله طراحان گرافیکی، طراحان واسط کاربری و مدیران پروژه گرد هم می‌آیند و در توسعه پروژه‌های نرم‌افزاری و گاهی سخت‌افزاری با یکدیگر همکاری می‌کنند.

در طول زمستان اخیر کریپتو، بای‌بیت، مانند چندین شرکت فعال دیگر در این حوزه، مجبور به اخراج نیروهای کاری خود شد و با ممنوعیت تجارت مشتقات در برزیل و مجازات‌هایی در کانادا مواجه شد.

دبی یکی از هفت امارتی است که امارات متحده عربی (UAE) را تشکیل می‌دهند و یک مرکز ارز دیجیتال علاقه مند و مشتاق در زمینه ارزهای دیجیتال در منطقه به شمار می‌رود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا