بیت کوین

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال بیت کوین

بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین هفته بی‌ثباتی را پشت سر گذاشته است.

درست یک روز قبل از سومین هالوینگ بیت کوین در تاریخ ۱۱ می، ارز دیجیتال بیت کوین با کاهش ۲۰ درصدی خود از ۹,۷۰۰ به ۸,۱۰۰ دلار رسید. اما پس از این اتفاق توانست بهبود نسبی قیمت را تجربه کرده و به سطح ۱۰,۰۰۰ دلار برسد. در حال حاضر بیت کوین در محدوده ۹,۴۵۰ دلار مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد.

در حال حاضر تحلیلگران در حال بررسی حرکت قیمت بیت کوین پس از بسته شدن شمع هفتگی می‌باشند.

شمع قیمت بیت کوین باید بالای سطح ۹,۵۵۰ دلار بسته شود

قیمت بیت کوین پس از رسیدن به سطح ۸,۱۰۰ دلار بهبود مناسبی را تجربه کرده و سطوح مقاومت را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت. با این حال نمی‌توان گفت این بازار مالی هنوز از قدرتی که منجر به رسیدن قیمت بیت کوین از سطح ۳,۳۰۰ به ۹,۰۰۰ شد برخوردار است.

به گفته تحلیلگر محبوب کریپتو جاش راجر، بسته شدن شمع هفتگی در بالای سطح مقاومت ۹,۵۵۰ دلار به منزله صعود قیمت بیت کوین به سطوح بالایی خواهد بود.

وی گفت پس از رسیدن قیمت بیت کوین به ۹,۵۰۰ دلار، سطوح بالاتر به راحتی قابل دستیابی خواهند بود.

قیمت بیت کوین

تحلیلگران بر رشد قیمت بیت کوین تاکید دارند

در حالی که بیت کوین هنوز موفق نشده است به بالای سطح ۹,۵۵۰ دلار دست پیدا کند، تحلیلگران انتظار دارند قیمت این ارز دیجیتال روند صعودی خود را طی خواهد کرد.

قیمت بیت کوین

در حال حاضر بیت کوین خود را برای بستن شمع هفتگی در محدوده بالاتر از ۹,۲۰۰ دلار آماده می‌کند. در نظر داشته باشید که این موضوع می‌تواند به معنی پایان کانال نزولی ۴۶ هفته‌ای قیمت بیت کوین از تابستان سال ۲۰۱۹ تا کنون باشد.

افزایش قیمت بیت کوین

با مشاهده نمودار بالا درمی‌یابیم که سطوح مقاومتی قبلی به حمایتی تبدیل شده‌اند. قرار گرفتن قیمت بیت کوین در محدوده کمتر از سطح اصلاحی فیبوناجی ۶۱.۸ درصدی دو سناریو پیش روی ما قرار می‌دهد. این موضوع نشان می‌دهد  قیمت بیت کوین یا صعودی و به سمت ۱۱,۶۰۰ دلار ، یا نزولی و به سمت ۸,۷۹۰ دلار حرکت خواهد کرد.

هر چند هر هفته سطوح حمایتی کمتری در کانال شکل گرفته در قیمت بیت کوین مشاهده می‌شود، اما به نظر نمی‌رسد که کانال ۱۰,۰۰۰ دلار برای مدت طولانی حفظ شود.

منبع: bitcoinist