اخبار بیت کویناز اکسکوینو چه خبر؟

اعمال محدودیت‌های بیشتر برای رمزارزها

بانک مرکزی سنگاپور با دقت در حال بررسی محدودیت‌هایی است که می‌تواند بر نحوه مدیریت سرمایه‌گذاران خرد با رمزارزها تاثیر بگذارند.

بر اساس سوابق پارلمانی منتشر شده در روز دوشنبه، وزیر ارشد و رئیس بانک مرکزی سنگاپور، تارمن شانموگاراتنام Tharman Shanmugaratnam گفت که ناظر مالی ممکن است محدودیت‌هایی را برای مشارکت خرد برای سرمایه‌گذاران رمزارزها و همچنین معرفی قوانین استفاده از اهرم برای تراکنش‌های رمزارزی را در نظر بگیرد. شانموگاراتنام همچنین خواستار شفافیت نظارتی میان نهادهای مالی در سراسر جهان شد.

در ماه ژانویه، بانک مرکزی سنگاپور، ارائه‌دهندگان خدمات رمزارزی را از تبلیغات یا بازاریابی در مکان‌های عمومی منع کرد و حامی مقرراتی بود که دستگاه‌های خودپرداز رمزارزی را در سنگاپور تعطیل می‌کرد. طبق قانون بانک مرکزی سنگاپور، قانون خدمات پرداخت کشور به قانون‌گذار این امکان را می‌دهد که محدودیت‌های بیشتری را برای ارائه‌دهندگان خدمات رمزارزی جهت اطمینان از حمایت بهتر از مصرف کننده، حفظ ثبات مالی و حفاظت از اثربخشی سیاست‌های پولی اعمال کند.

در ۳۰ ژوئن بانک مرکزی سنگاپور، شرکت تری اروز کپیتال Three Arrows Capital را به اتهام ارائه اطلاعات نادرست و فراتر رفتن از دارایی‌های تحت آستانه مدیریت مورد تنبیه و توبیخ قرار داد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا