ارز دیجیتال در دنیای فوتبال

ورود ارز دیجیتال به دنیای باشکوه فوتبال

ارز دیجیتال در دنیای فوتبال

ارز دیجیتال از زمان پیدایش خود صنایع و زمینه‏‌های کاری بسیاری را تحت تاثیر خود قرار داده‌‏اند. به طوری که این جوامع شاهد تغییرات گسترده و بخصوصی در ساختار خود شده‌‏اند. همچنین مفاهیم جدید و نوآوری‌‏هایی نیز وارد این بخش‌‏ها شده‏‌اند که هر یک از این موارد برای استفاده‌‏ی بهتر و بهینه‏‌تر از ارزهای دیجیتال می‌‏باشند. یکی از این بخش‏‌ها فوتبال می‏‌باشد. در حال حاضر فوتبال از حالت تماماً ورزشی خود خارج شده و تبدیل به یکی از صنایع پر فروغ دنیای تجارت شده‏‌است. در این صنعت تعداد بسیاری از شرکت‌‏های بزرگ هستند که کار پشتیبانی مالی تیم‏‌های ورزشی را انجام می‌‏دهند.

مدیر برنامه ها و نگاه به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

همچنین اکثرا فوتبالیست‏‌ها دارای مدیر برنامه بوده که فعالیت‌‏های تجاری و قراردادهای وی را مدیریت می‏‌نمایند. در عین حال ورزشگاه‏‌ها نیز علاوه بر این که مکانی برای پذیرایی از تماشاگران به شمار می‌‏روند از طریق فروش بلیط در طول فصل به یکی از منابع درآمد زایی باشگاه‏‌های ورزشی تبدیل شده‌‏اند. علاوه بر این بیش‏ترین درآمد در دنیای فوتبال از حق پخش بازی‏‌های لیگ‏‌های معتبر به کانال‌‏ها و شبکه‌‏های تلویزیونی در سراسر دنیا بدست می‏‌آید. همانطور که دیده می‌‏شود فوتبال دیگر از حالت یک ورزش ساده بودن خارج شده و به خودی خود به یکی از بزرگ‏ترین بازارهای مالی و تجاری دنیا تبدیل شده‏ است. در این بین ارزهای دیجیتال قصد دارند با وارد شدن در این بازار، این بخش از اقتصاد جهانی را نیز دست خوش تغییر نمایند.

ورود ارز دیجیتال به فوتبال

اولین زمزمه‏‌های ورود ارزهای دیجیتال در صنعت فوتبال، به تلاش آقای ” James Rodrigues ” بازیکن فعلی باشگان رئال مادرید که به صورت قرضی در بایرمونیخ بازی می‌‏کند، برمی‎گردد. ایشان در این راستا، یک ارز دیجیتال مخصوص به خود را وارد بازار ارزهای دیجیتال نموده‎اند. هدف از این کار این است که طرفداران و هواداران این فوتبالیست، بتوانند به طور مستقیم به حمایت خود از آقای James Rodrigues بپردازند. در واقع این کار به نوعی باعث ایجاد سهام مخصوص به خود فوتبالیست در بورس ارزهای دیجیتال می‌‏شود که با عملکرد بازیکن در تیم باشگاهیش رابطه‏‌ی مستقیم دارد.

بدین صورت که هرچقدر که بازیکن بتواند در تیم باشگاهی و یا حتی ملی خود خوب بازی کند و عملکرد به مراتب بهتری را از خود به نمایش بگذارد، ارزش سهام وی (در واقع ارز دیجیتال مخصوص به بازیکن) در بازار ارز دیجیتال بالا رفته و باعث کسب در آمد هم برای خود و هم برای هوادارانی خواهد شد که ارزهای دیجیتال مخصوص به این بازیکن را در شروع عرضه با قیمت پایینی خریداری کرده بودند. در حقیقت یک قضیه برد برد به وجود خواهد آمد. پیش‏بینی می‏‌شود که حرکت این بازیکن باعث ایجاد یک روند و نگرش مثبت عمومی به ارزهای دیجیتال در بین مردم و سایر فوتبالیست‏‌ها گردد تا از این پس فوتبالیست‌‏های بیش‏تری نیز وارد این عرصه شده و پروژه‌‏های مشابهی را در دستور کار خود قرار دهند.

پشتیبانی مالی از طریق ارز های دیجیتال

نوع دیگر ورود ارزهای دیجیتال در صنعت فوتبال، مربوط به یک قرارداد پشتیبانی مالی می‏‌شود که در این راستا صرافی ارز دیجیتال ” CoinDeal ” قرارداد پشتبانی مالی‌ای را با تیم لیگ برتری ولورهمپتون که امسال قرار است با صعود خود به دسته‌‏ی بالاتر در لیگ برتر انگلیس بازی کند، امضا نماید. به طوری که در طول فصل 2018 / 2019، در تمامی بازی‌‏های فصل این تیم، لوگوی صرافی CoinDeal بر روی پیراهن بازیکنان این باشگاه قرار گیرد که می‏‌تواند در نوع خود حرکت تبلیغاتی بسیار جالبی برای صرافی CoinDeal و جامعه‌‏ی ارزهای دیجیتال باشد. پیش‏بینی می‌‏شود که در آینده‌‏ای نزدیک شاهد حضور بیش‏تر ارزهای دیجیتال در صنعت فوتبال باشیم.

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.